Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardField [50+ slotów][Survival+RolePlay] Dziś otwarcie !


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahha to jakis crap ..."hosting zwina torby" po 10 min grania" dobre..

Postaram się naprawić jeszcze dzisiaj problemy.

Bardzo przepraszamy.

card.png

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe ja uważam że warto czekać bo serwer zapowiadał się świetnie :P

 

Pozdrawiam EmoTikonka ^^

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

* Czy chcecie LWC ? Nie

 

 

* Chcecie mieć do dyspozycji 1 home albo chociaż komendę /spawn ? Tak

 

 

* Chcecie Plugin na prace Jobs ? Tak

 

 

* Chcecie oddzielną mapę surowcową ? TAK!

Opublikowano

Serwer nie powstanie bo crafterzy przestało sponsorować;)

Tak to jest jak od nie zarejestrowanej firmy się dedyki "pozycza"

22347470422691089474.png

Opublikowano

Na razie szukamy dobrego VPS'a lub jakiegoś fajnego hostingu :)

Z tego ci piszecie można wywnioskować że serwer mógł być sukcesem :(

W 2 pierwsze godziny po otwarciu 40 graczy online i chyba się wszystkim

podobało...?

 

Mamy 3 wyjścia :

 

# Sponsor

# Sami go kupimy [chociaż to mało prawdopodobne ponieważ nas jest 2 a serwer 40/50 slotowy to dosyć duży wydatek jak na zabawę dla innych]

# Spróbujemy wejść w współpracę z inną siecią serwerów minecraft.

 

Zobaczymy jak to będzie :)

 

@Edit & PS - Jeśli jakaś sieć serwerów lub jakaś osoba chciała by wejść z nami w współprace to zapraszam na PW :)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Siema kapiw! Pamiętasz mnie z EC? TO ja albercik113. Właśnie szukam fajnego serwa rp+surv. Niedługo napiszę opinię :)

 

Ps. Właśnie miałem wchodzić i Can't reach server. Serwer jest w ogóle włączony???

 

Ps.2. Sory nie czytałem powyższych postów :/

Opublikowano

OFICJALNIE OGŁASZAM ŻE SERWER ZOSTANIE WŁĄCZONY NA NOWO JUŻ JUTRO Z 100 SLOTAMI !!!

Z NOWYM FORUM :) CIESZCIE SIĘ TO NIE KONIEC HARD-FIELD.PL :)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

@up - ale od jutra, czyli teraz dzisiaj, czy zaokrąglanego? :D

 

To może napiszę recenzję, no winc, ekhem... zacznę od "przykładowej" przygody, tak aby się dało wyciągnąć wnioski...

 

Pojawiłem się na spawnie, w środku trwania eventa. Niezły był (już nie chodzi o to, że wygrałem na nim 2 enchantowane diax swordy), quiz z Minecrafta. Potem konkurs na skiny. Oczywiście w czasie eventa na zaczęli we mnie grupowo napieprzać. Frags, of course. Dzieci neo płakały sem sobiem, że debil eliminuje ich, tchórz idzie na nich z diax setem, kolega admina, ciota... argumentów o mnie się nasłuchałem. Było BL, to niestety tu dość powszechne. Potem ściągnąłem tu koleżkę i poszliśmy w p***u, wlokąc się tu i tam. Odechciało się nam skajpaja, więc pisaliśmy na /msg. Tu patrzę... cały czat zapełniony tekstami, cytuję:

 

- elu to cziter!!!!!1111

- weś admin banuj tego czitera!!!11

- tak krótko serw i już latają w diax setach zomg

- ta ciota gra na xray, widać to!!!11

- czemu jeszcze nie dostał bana?!!?!?!

 

W każdym razie teksty były tego typu i nie dało się na /msg pisać. Była cofka, do momentu konkursu na skin. Kolejne pr0sy od BL' u i noobstwa. Kolejny spam powyższymi tekstami.

Znaleźliśmy sobie miejsce na domek, miejscówa zaraz pod voidem. Poszedłem po żarełko... i crash.

 

KUNIEC

 

BONUS:

 

 

20120223185319.png

 

 

 

 

20120223185252.png

 

 

 

Wnioski:

 

- nooby są tak silną populacją, że admini dwoją się i troją, a tamci się pojawiają

- BL :(

- ci, którzy umieją tu grać są tymi najbardziej prześladowanymi (ELU, sojusz? :D)

- wniosek wniosków, czyli no premium

- przydałoby się jakieś oprowadzenie, więcej opisów komend, czyli /msg, to że nie ma /spawn, itd.

 

+ Admini się znają na robocie

+ Zależy im na jednostce

+ Pomysłowość to ich dość mocna strona

+ Dobra mapka (oby tak dalej)

+ Czat, jego zapełnienie ( w większości pozytywne)

+ Eventy (NIE NAGRODY !!!)

+ Zawsze jest na serwie ktoś normalny, z kim da się na poziomie pograć

+ Ćwiczenie umiejętności fotograficznych (aluzja do 3 rzeczy)

+ Nasz wpływ na dzieje serwera

 

Orty popełnione specjalnie, w celu ubarwienia tekstu.

 

Tu pisał NieMaBezliku, a opisanym mym kompanem był Vivimorte.

Pa pa i czekam na nasz serwik, bez niego Minecraft zaczyna mi się nudzić

Opublikowano

Co to znaczy pod voidem??

 

Grałem na tym serwerze można sięzatrzymać na dłużej bo to normalny survival bez działek i LWC !!

 

PS : admin a co tak na bogato skąd tyle kasy? Co będzie za miesiąc?

Opublikowano

Jutro o 11:00 start serwera :) Jeśli się wyrobimy to nawet z forum zdarzymy :D

Hard-Field nie umarł, Hard-Field żyje :)

Liczymy na to że dalej będziecie chcieli grać :)

Mamy nowy Team :

 

Head Admin - kapiw

Administracja - Perzot1818pl, RelaxBoy, waazka

Admin-Techniczny - Achmen

 

Wgrany został plugin Factions, który pozwala zakładać Gildię :)

 

@Edit

Zostanie stworzony lepszy temat/publikacja serwera z oprawą graficzną :)

Także bądźcie czujni :)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Stara mapka prawdopodobnie przepadła no chyba że zdołamy ją odzyskać :)

Wszystko się zaraz wyjaśni

START O 11:00

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...