Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardField [50+ slotów][Survival+RolePlay] Dziś otwarcie !


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam servera, spytalem sie czemu sethome nei dziala, a administracja do mnie, ze jestem debilem i kurw...

Opublikowano

@up bo administracja spamowala ze dopiero serwer w budowie i nie wyrazila sie az tak wulgarnie po 2 dziesiatki osob o to pytaly

 

 

SERWER JEST THE BEST OF SURV

Opublikowano

* Czy chcecie LWC ? Tak

* Chcecie mieć do dyspozycji 1 home albo chociaż komendę /spawn ? Tak

* Chcecie Plugin na prace Jobs ? Tak

* Chcecie oddzielną mapę surowcową ? TAK!

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

dlaczego off mam nadzieje ze nie bedzie resetu :9 serwer byl b.fajny

 

Mogliby uprzedzić albo napisac co jest jego powodem a tu nic -_-

Opublikowano

Survival + Frakcje

*BEZ LWC !!!

*BEZ ŻADNYCH MAP

*TYLKO SPAWN I DALEJ POZA LINIĄ SPAWNU PVP !

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Serwer jest B.Dobry ALe!

Nie zmieniajcie tego jak jest Mozna by dodać jakis telport bo wiekszosc osiedla sie DAAALEEEKOOO i zginiecie = 15 minut drogi :P

mimo tego serwer jest IDEALNY bez lwc = mozna kraść i chować rzeczy :)

PVP !!!! the best

Opublikowano

Tak to jest jak się bierze na zupełnie nowym hostingu serwer. Nie jest sprawdzony ani nic. Jeśli chcesz, możesz do mnie napisać na pw lub 38362306 - gg.

Mam zamiar otworzyć 6 serwer na podobę Twojego, tylko będzie trochę więcej komend, typu /home /spawn.

 

 

EDIT:

Mam pieniądze z Vipów na serwer 20 slotowy, do 40 slotowego troche brakuje na sprawdzonym hostingu na którym miałem serwery. (chyba nie mogę tutaj go reklamować)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...