Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardField [50+ slotów][Survival+RolePlay] Dziś otwarcie !


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcemy full survival, bez ./spawn , tylko 1 sethome , i mógłby być plugin np " super umiejetnosc kilofa - szybkie psucie klocków"

test12w.png

Opublikowano

Pozwólcie że zaproponuję swój pomysł.

 

1. Czemu nie zrobić RP + SV + FB? Każdy będzie mieć coś dla siebie,

2. Polecam pluginy Jobs , jak to ktoś mówił , Mobarena (walki drużynowe z mobami) , Towny (plugin na tworzenie miast , np. za 20000zlota) i SimpleRegionMarket (automatyczny zakup działek , admini nie musza sie meczyc z cuboidami)

3. Można byłoby umożliwić /help i /warp żeby było graczom łatwiej.

 

@up - mówisz o pluginie McMMO , też dobre.

Opublikowano

zeby byl sethome i te super umiejetnosci kilofa mining skill itp.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Survival z /jobs, /spawn, /sethome i home. Ewentualnie jak dla mnie mogą być osobne kopalnie oraz las gdzie można wydobyć drewno i cuboidy bo server nie będzie mieć sensu jeżeli wszyscy będą sobie nawzajem wszystko niszczyć.

Ty chyba nie wiesz co to full survival :D mają być frakcje bez tych opcji które podałeś.W fractions nie da się nawzajem niszczyć bo są tak zwane "claimy" którymi się zabezpiecza działkę.
Opublikowano

No serwer zapowiada się świetnie :D na pewno zagram ^^

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Jak tam prace? Kiedy start? IP podacie w poście czy edytujecie temat ( na początku czy tutaj )

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ludzie ogarnijcie się :P Napisał przecież że za 10 min ...

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...