Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka jest pewność że giftcode na kontagier się nie okaże piracki ?


CanT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo widnieje tam sporo komentarzy że po 2-4 tygodniach kody się zużywają , a tego bardzo chciałbym uniknąć !

Opublikowano

Masz dużą szanse ze nie "zniknie" ja mam od wersji 1.6.6(beta) chyba tak i nadal aktywny, mozliwe ze chcieli wyciagnac 2 kod za darmo latego tak robili.

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Tak, lecz nie wiadomo czy ja przyjma a jak przyjma to nie wiadomo czy dadza 2 gift code, zaryzykuj lub kup u mojangu.

Ale bardziej Ci polecam tą strone niż jakieś allegro.

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Wystarczy, że kupisz na allegro od sprawdzonego sprzedawcy zamiast wydawać zbędne 30 zł na Mojangowy kod.

 

@Down

 

Pisząc Mojangowy miałem na myśli z Minecraft.net bezprośrednio ;).

 

http://allegro.pl/minecraft-gift-code-automat-24-7-oryginalny-i2156931995.html

Opublikowano

@UP

 

Mojangowy kod jest każdy ;)

 

@TOPIC

 

KontaGier.pl jest to portal/firma zajmująca się sprzedażą kluczy. Każdy z kluczy musi być oryginalny, ale jeśli nastąpi "Dezaktywacja" kodu to jak najszybciej zgłaszamy ten problem administracji portalu. Mają obowiązek przyjąć reklamację, a jak nie to zostaje sprawa podania do sądu.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Mi tam wygasł klucz, dałem dane kupna, passy do konta, za godzinę wchodzę, mogę się zalogować.

Nawet jak Ci wygaśnie, zgłaszasz to, a oni Ci naprawiają. Polecam Ci serdecznie. Też mam od beta 1.6.6 i wszystko sprawnie działa do dziś :)

00979453523907008934.png
Opublikowano

Mam z kontagier od marca. Polecam ci ich.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Ja tam polecam allegro - sam kupiłem gift-code za 11,43 [beta 1.2] i kod 2 razy siadał, ale sprzedawca zawsze dał nowy, a ostatni użyty od 1.5 działa do teraz.

 

Nie wiem jak jest z KontaGier ale znajomy kupował i nic sie nie działo :P

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Ludzie jesteście pewni , że nic się nie stanie ? Bo tam coraz częściej ludzie piszą że zostali oszukani ...

Opublikowano

Kiedyś słyszałem że kontagier pisało do Notcha czy może to sprzedawać. :) ja kupowałem na Allegro z 1 rok temu i nadal jest ;D

Harnix ;D

Opublikowano

na minecraft.net wychodzi 100 zł ; / ehh... ale dokładasz tam 10-50 zł i masz 100% na zawsze.

a jak kupisz np na konta gier za 90 zł chyba czy tam 50-90 zł to masz tylko 50% że będzie działał na zawsze.

League Of Legends !

Opublikowano

Po 3 dniach moje konto straciło ważność . E-mail z reklamacją przed chwilą wysłałem (wszystko poprawnie) . Czy wyślą mi nowy klucz czy coś zrobią ze starym ?

Opublikowano

Kody nie mają daty ważności, możesz śmiało kupować bez strachu.

Niektórzy jeszcze kody z Alphy sprzedają na Allegro

Moje TuTki

;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/568007-2011-thanksgiving-event-opis/[/Code]
[/center]

 

[center][code]http://www.mpcforum.pl/topic/568056-revenants-hunt-guide/

Opublikowano

Ludzie to co ? Kontagier przyśle mi drugi cdkey po rozpatrzeniu reklamacji ? Swoją drogą , dlaczego zablokowali konto ? o_O PONOĆ KONTAGIER MAJĄ LEGALNE KEYE !

Opublikowano

http://allegro.pl/minecraft-gift-code-24-7-automat-kod-od-reki-i2123708184.html

Ja śmigam na tym od 2 miechów i lansik. :D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Na kontagier to masz taką pewność że od 1.7.3 mi działa i nie musiałem zgłaszać problemów, po przelewie na drugi dzień był na email ;)

Opublikowano

Na konta gier kupilem juz 3 klucze i wszystkie dzialaja bez problemow.

Ps. Ludzie jak kupujecie to nie musicie czekac pare dni na email, wystarczy wejsc na stronie w moje zamowienia i kliknac klucz i odrazu jest ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...