Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] jak kupic wiecej niz 1 flax naraz charlesem


poker#16#

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Up@

To się ciesz i uszami klaskaj bo reszcie nie działa.

"Everyboy lies" - Hugh Laurie

 

ricardo_kaka_by_matth27-d4tzerz.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ciesze się bardzo a to że innym nie działa mam to w dupie wczoraj kupiłem 17 flaxów

 

@EDIT: Macie ss'y -,- :

 

90951513.png

 

 

98722675.png

 

 

 

JPD... Co za ludzie aż ss'y robić trzeba bo nie wierzą

Cipka - Najlepszy silnik na świecie. Działa z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcja samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. Szkoda tylko że ma taki pojebany komputer pokładowy.

Opublikowano

W paincie? Hahahahaha no nie rozwalaj mnie...dobra nagram ci filmik tumanie

Cipka - Najlepszy silnik na świecie. Działa z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcja samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. Szkoda tylko że ma taki pojebany komputer pokładowy.

Opublikowano

@Up nie można mieć downie więcej nisz osiem tumanie

Cipka - Najlepszy silnik na świecie. Działa z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcja samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. Szkoda tylko że ma taki pojebany komputer pokładowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...