Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC4U [RPG+Survival] [DEDYK] [Frakcje+Areny] [mcMMO] [150 slotów]


Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pobijamy rekordy graczy online od ostatniego resetu.

Serwer działa bez żadnego problemu, błędy zostały naprawione.

Niedługo wgramy i zabezpieczymy teren za czerwoną linią.

 

Oficjalny konkurs ogłoszony, więcej w poście wyżej!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wczoraj został pobity rekord graczy od ostatniego resetu, liczba osób online wyniosła 125 / 150.

Dziś też próbujemy?

Za każdych 10 nowych graczy zaproszonych na serwer jest nagroda - warto!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

server zalosny moim zdaniem....wiekszos cludzi lata w diamencie wyenchantowanym.....zanim sie wybudujesz lub gdzies dobiegnies zumieras z glodu , praktycznie brak drewan... 0 zwierzat i potworow....

Opublikowano

diki12, Ci ludzie grają od początku resetu i mają taki ekwipunek. Nie jest go trudno zdobyć, musisz się postarać.

Drewna jest naprawdę dużo, to samo z biomem zimowym. Spawn zwierząt jest zwiększony, potwory respią się prawie w każdym miejscu.

Przy spawnie ich nie ma, bo usunęliśmy pojawianie się ich w zamku.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Dziś po godzinie 11:00 został zrobiony krótki reload.

Przy okazji:

  • naprawiliśmy godmode po wylogowaniu;
  • zaktualizowaliśmy plugin ogólny mcMMO;
  • zaktualizowaliśmy Bukkit do najnowszej wersji (1.1 R4)
  • wyłączyliśmy PVP dla osób nie będących we frakcji.

Do tego mały prezent! DZIŚ O 14:00 EVENT MOBÓW!

Zapraszamy...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

MeFistooooo, musisz napisać do głównego admina Piterka.

widzim, usuwam wszystkie brzydkie budowle jak tylko mogę, widzę, że krótko grasz jeżeli tak oceniasz.

Ludzie nie mają X-Raya, a Ci którzy mają zostają banowani, bo widzę kto ile czego wydobył i w jakim czasie.

 

O godzinie 14:00 Event Spawnowanych Mobów, jeżeli będzie 100 osób online Event będzie trwał 1 godzinę!

Rozumiecie? GODZINA expienia! =)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Witam:)

Ja również mam negatywne odczucia wzgledem serwera. Nowi gracze nie mają kompletnie szans, zaraz za zamkiem ludzie w eq diamentowym lub zelaznym zabijaja ludzi ktorzy nic kompletnie nie maja. Z tekstów umieszczonych na spawnie odnosze wrażenie, że zwykły gracz nie ma żadnych szans na zrobienie czegokolwiek a serwer jest nastawiony na zysk. Osobom, które nie chcą kupować Vipa lub nie mają znajomości na tym serwerze nie polecam nawet zaczynać tam gry gdyż tylko nerwy stracą nic wiecej. Z drugiej strony serwer bardzo ciekawie został wykonany i posiada ciekawy klimat. Pozdrawiam

Z wyrazami szacunku rychu53a

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czemu oczerniacie Nasz serwer?

Gracz bez frakcji nie może być zabijany!

Jeżeli nie masz frakcji, nie można Cię bić!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wszystko zostało naprawione i odbudowanie od nowa!

Nowy spawn, nowa mapa i unikalna kraina Was oczekuje.

Start już dzisiaj o 19:00!

 

Zostanie wykonany reset wszystkiego, dlatego rywalizacja znów się rozpocznie!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

KURWA niemoge sie zarejestrowac register passsword ConfirmPasword to ja wpisuje /register (haslo) nic /register (haslo) Confirm(haslo nic /register haslo haslo

nic no kurwa pomozcie

Opublikowano

Serwer wystartował pełną parą, zostanie dodanych kilka poprawek.

Nie można rejestrować nicku z "_", ponieważ tym znakiem można bugować serwer.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Serwer idzie do przodu i się rozwija. Wczoraj po starcie było ponad 100 osób online!

Teraz, kiedy większość jest w szkole i nie ma ferii, gra po 30-40 osób, czekamy do ok. 17:00. =)

 

Za chwilę napiszę coś o frakcjach i zarabianiu pieniędzy.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

TO JEST JAKEŚ GŁUPIE!!!

Wbijam na serwer nie zdąży sie włączyć obraz z mineraft i juz ku*wa ERROR MINECRAFTA

WCHODZILEM 4 RAZY I ZAAWSZE TO SAMO!!!!!

 

Opublikowano

mam to samo wchodze na serwa i czary ekran mam nic nie moge zrobic tylko wylaczyc mc nie gram na xrayu itp jesli ktos wie oco chodzi prosze o pomoc

Opublikowano

O godzinie 18:00 odbył się Event ze spawnem potworów czy zwierząt.

Rzadko kiedy mamy lagi, a gdy te się pojawią wystarczy szybki reload.

 

Prosimy przed każdym wejściem na serwer zaktualizować Force Update,

inaczej może być błąd spowodowany przez nasze zabezpieczenia!

 

Pozdrawiam, Daronian.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...