Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam/Oferuję gang/Wspólne gry


lesnydziad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klan MTT[masters team terrorist] otwiera nabór graczy.

Wymagania

wiek 16 +

Mikro

Aktywność w grze

 

Członkowie klanu oferują wspólne treningi pomoc w rozwoju postaci i Dobra zabawe :)

 

Crims EU1

 

zgłaszać sie do

malix2

darkloler

GlebaMisiu

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam klanu do gry enforcer (EU2), criminal (EU2) , criminal (EU1). Gram od jakiegoś miesiąca, mam skype i ts3.

Jakby ktoś by był chętny to niech pisze na skype: colzoo

76561198063943099.png
Opublikowano

hmmm.. posiadam klan .... zapraszam

DEATH RAIDERS (ubrania :spodnie,kurtka,buty i koszulka) są rozdawane!

nick:NoobPunisherPL

server:Patriot EU2

klan:DEATH RAIDERS

klan się rozwija zapraszam all chętnych

dzięki za uwagę !!! :):D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hmmm.. posiadam klan .... zapraszam

DEATH RAIDERS (ubrania :spodnie,kurtka,buty i koszulka) są rozdawane!

nick:NoobPunisherPL

server:Patriot EU2

klan:DEATH RAIDERS

klan się rozwija zapraszam all chętnych

dzięki za uwagę !!! :):D

To ja mógłbym dołączyć podaj skype

76561198063943099.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hmmm.. posiadam klan .... zapraszam

DEATH RAIDERS (ubrania :spodnie,kurtka,buty i koszulka) są rozdawane!

nick:NoobPunisherPL

server:Patriot EU2

klan:DEATH RAIDERS

klan się rozwija zapraszam all chętnych

dzięki za uwagę !!! :):D

Podaj GG albo cos :)
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeśli aktualne to szukam clanu:

OBEYA EU1

Nick: Ducho

R: 40

Premium: Tak

TS3: Tak

Skype: Tak

GG: 945946

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam kogos do zrobienia clanu
Obeya EU1
Nick: TrenDalPL
R: 150
Premium: Tak
TS3: Tak
Skype: pstrong999
GG: 7380230
Wymagania ; TeamSpeak albo Skype , Mikro , +14lat ,


piszcie na Skype na gadu prawie mnie nie ma ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam gangu w APB Reloaded

Jeśli ktoś ma gang ogarnięnty z jakimś strojem policjanta Skype: MasterNinja (enforcer)

jeśli ktoś ma gang który jest w miarę ogarnięty i przyjacielski również ze strojem Skype: MasterNinja (criminal)

 

Ogólne: Mam 12 lat jestem bardzo ogarnięty w apb wiem co sie dzieje niestety nie jestem marketplacerem (kupywaczem itemów za g1c)

jesli ktos ma jakieś clany to piszcie jestem samotny

 

A jesli mnie niebedzie na skype to piszcie na Patriot (eu2) Polaczekzpolsk a niema bo zabraklo itemow :) prosze o bardzo szybkie odpowiedzi tutaj rowniez mozecie pisac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świat: Obeya (EU1)

Nick: Croshiify

Premium: Nie

Komunikatory: Mogę się zaopatrzyć we WSZSYTKO

Wiek: 14

Skype ; pstrong999

R 180

nick TrendalPL

wiek : 16

Opublikowano

Szukam DUZEGO OGARNIĘTEGO KLANU mam 219R GOLD interesują mnie klany w których jest duzo AKTYWNYCH graczy częste eventy/spotkania klanowe

Akceptuje ciuchy klanowe

Jestem Crim Serv Patriot EU2

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś chciał to mogę zagrać

Nick : JesteDziewczyne   255R- Enfo

          SuperKasia  130R-  Crim

Serwer: Obeya EU1

PW / Steam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Wszystkich

Postanowiłem niedawno z Kolegą założyć Klan.
- Co wymagamy ? Tylko tyle , że musisz grać Na EU1 , być frakcją " Enforcer " i Ts3 albo Skype
- Co oferujemy ? Zabawę , czasami będą event'y jak Klan Się Rozwinie . Jest już strój klanowy ale można to zawsze zmienić

kontakt : moje GG: 47115976 . Lub w grze : Fieend

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!


Zapraszam wszystkich do klanu Polish Legion.


Serwer: Obeya 1


Opozycja: Enforcer


TS3: Tak


Jeżeli chcesz wstąpić do klanu, który swą inicjatywą i doświadczonymi graczami doradzą ci jak grać zapraszam serdecznie do klanu. Kontakt w grze możecie otrzymać co moją osobą, wystarczy napisać do Xado. Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Szukam ludzi (ewentualnie klanu) z którymi można pograć bez względu czy jest to osoba zaawansowana bądź nowa w świecie APB
nick: Patfidus
R: 70 silver (Grałem wcześniej lecz ciągle usuwałem postacie )
Serwer: Obeya Eu1
Frakcja : Crims ( Posiadam również Enfo R 86 chyba lecz najchętniej szukam ludzi którzy pograją Crimsami)

Opublikowano

Szukam klanu.
Mam 14 lat, jestem ogarnięty . Mam micro, skype i ts'a
nick: kaapi
R:104 silver.
EU2
Enfo.
Pisać na skype :dawidax1

Mogę także dodać do klanu na EU2
Nazwa klanu:MilSani
Chcesz dołączyć ?
Pisz do mnie na
Skype :dawidax1

Opublikowano

Siemka , Szukasz Kumpla/Kumpli do gry? Nie lubisz grac samemu ?
Zadzwon na skype : pstrong999 [powiadom mnie ze jestes z mpcforum]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

 

Zapraszam wszystkich do klanu Polish Brothers.

 

Serwer: Obeya 1, EU1

 

Opozycja: Criminals

 

TS3: Tak

Jeżeli chcesz wstąpić do klanu, napisz do DamixonPL albo do Zbychu ewentualnie GG które mam podane na profilu

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam szukam graczy do wspólnej gry w APB Reloaded. Jest też możliwość jeśli uzbiera nas się dużo utworzę dla nas nowy klan i będziemy sobie pykać razem w tą zajebistą Gierke.

 

Server : Patriot EU2

 

Status : Crymine

 

Nick: Chaikira

 

Zapraszam do podawania swoich nicków oraz doświadczenia z gry. Szukam ludzi zdyscyplinowanych i uprzejmych z którymi stworzę fajny klan i gre. Nie szukam ludzi którzy nie mają dystansu do gry oraz są zarozumiali i agresywnie nastawienie. Tutaj nie chodzi o nabijanie jak największej ilość wszystkiego co dostępne tylko o przyjemność z samej wspólnej gry i poznawania się. Mile widziane Skype/TS3 i inne komunikatory rozmowy. Pozdrawiam z gry Chaikira / Crymine. Jeśli ktoś będzie uprzejmy proszę o danie + wiem że nie podaję bardzo potrzebnych info ale staram się zbić stare czasy na forum i zacząć od nowa w tej oto grze. GG : 28345906

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam szukam kolegi do gry ktory gra juz w ta gre troche i wie mniej wiecej o co w niej chodzi i przy okazji pokaze mi co nieco

 

server : obeya eu1

nick : PuDD3i

jestem w kryminalistach

fajnie jak by dana osoba miala ts i mniej wiecej 17 lat :)

kontakt : PW

64l7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...