Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam/Oferuję gang/Wspólne gry


lesnydziad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktoś ma zamiar pograć z polską ekipą, to tylko na patriot EU2.

Serdecznie zapraszam do klanu hussar.

Klan posiada około 40 członków z czego dziennie min. 10 osób gra!

Posiadamy własny kanał ts !

Co wymagamy ? : min. 16 lat i mutacje

+ Trochę ogaru . ( pytania typu : "jak się strzela" " albo co to jest ts?" to możecie sobię odpuścić.

 

 

Edit : mój nick w grze Elatie (enforcer)

a tu dowód że zabawa jest przednia !

 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, klan Wanaheim szuka graczy gramy na serwerze obeya EU-1 zapraszamy KAŻDEGO polaka i wraz z kolegą jesteśmy chętni do pomocy w misjach itd aktualnie zbieram na fajne auto do napadów porobie na nim symbole klanowe itd klan kryminalistów jak coś mój nick w grze to sogoane jak będzie więcej ludzi to się załatwi ts'a zapewniam w klanie dobrą atmosferę i będziemy robić napady itd :D

Opublikowano

Szukam ekipy do gry wiek skończone 15 zaczęte 16 mikro za 200zł nie będzie trzeszczenia jak u tych za 10 zł premka ,fura ,broń pod misje , kasa jest , jak mnie zabiją nie płacze , znajomość gry 200h+ , 3 chary , 1-79r+ antyterr , 2-101r+ antyterr , 3-75r+terr. Nie lubię przeklinać i być w takim towarzystwie (może małe wyjątki) ale kulturka ma być :) Patriot EU2

Nick w grze : Wafelowygibon , Gibon , Wafelek - - - - - kontakt skype Wafelowygibon

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, klan Wanaheim szuka graczy gramy na serwerze obeya EU-1 zapraszamy KAŻDEGO polaka i wraz z kolegą jesteśmy chętni do pomocy w misjach itd aktualnie zbieram na fajne auto do napadów porobie na nim symbole klanowe itd klan kryminalistów jak coś mój nick w grze to sogoane jak będzie więcej ludzi to się załatwi ts'a zapewniam w klanie dobrą atmosferę i będziemy robić napady itd :D

Aktualne ? Jak tak to chętny jestem pisz w grze : MrKiteKatus

76561198026386547.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam gangu dopiero co zaczynam. Bedzie też grał mój kolega dopiero w kwietnu bo kompa nowego kupuje. Jak coś ja gram na drugim europejskim patriot. Mam nick BlowPL. Frakcja Enforcer.

 

@jak coś mamy po 15 lat mikrofon kolega ma ja muszę kupić skype też mamy. A i kolega nigdy nie grał w APB. Ja mam przegranych około 100 h ale nie jestem obeznany w tych skrótach bo grałem raz cryminal raz enforcer.

Opublikowano

Szukam gangu dopiero co zaczynam. Bedzie też grał mój kolega dopiero w kwietnu bo kompa nowego kupuje. Jak coś ja gram na drugim europejskim patriot. Mam nick BlowPL. Frakcja Enforcer.

 

@jak coś mamy po 15 lat mikrofon kolega ma ja muszę kupić skype też mamy. A i kolega nigdy nie grał w APB. Ja mam przegranych około 100 h ale nie jestem obeznany w tych skrótach bo grałem raz cryminal raz enforcer.

Szukam gangu dopiero co zaczynam. Bedzie też grał mój kolega dopiero w kwietnu bo kompa nowego kupuje. Jak coś ja gram na drugim europejskim patriot. Mam nick BlowPL. Frakcja Enforcer.

 

@jak coś mamy po 15 lat mikrofon kolega ma ja muszę kupić skype też mamy. A i kolega nigdy nie grał w APB. Ja mam przegranych około 100 h ale nie jestem obeznany w tych skrótach bo grałem raz cryminal raz enforcer.

Dal Bys Kontakt ?? Skype lub GG

 

Jeżeli ktoś ma zamiar pograć z polską ekipą, to tylko na patriot EU2.

Serdecznie zapraszam do klanu hussar.

Klan posiada około 40 członków z czego dziennie min. 10 osób gra!

Posiadamy własny kanał ts !

Co wymagamy ? : min. 16 lat i mutacje

+ Trochę ogaru . ( pytania typu : "jak się strzela" " albo co to jest ts?" to możecie sobię odpuścić.

 

 

Edit : mój nick w grze Elatie (enforcer)

a tu dowód że zabawa jest przednia !

 

Jeżeli ktoś ma zamiar pograć z polską ekipą, to tylko na patriot EU2.

Serdecznie zapraszam do klanu hussar.

Klan posiada około 40 członków z czego dziennie min. 10 osób gra!

Posiadamy własny kanał ts !

Co wymagamy ? : min. 16 lat i mutacje

+ Trochę ogaru . ( pytania typu : "jak się strzela" " albo co to jest ts?" to możecie sobię odpuścić.

 

 

Edit : mój nick w grze Elatie (enforcer)

a tu dowód że zabawa jest przednia !

 

Kontakt?
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam szukam klanu Criminal 16 lat 66R złoty przegranych 56h świat europejski 1 AchTenAndyPolish

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Opublikowano

Aktualne ? Jak tak to chętny jestem pisz w grze : MrKiteKatus

Aktualne ? Jak tak to chętny jestem pisz w grze : MrKiteKatus

Dolaczyl Bym Jak By Sie Dalo :)) Skype : TrenDalPL
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko moj kolega ma juz od dawna clan malo polakow w klanie ale znamy wiecej :) i zapraszamy was na teamspeak3 kazdego przyjmujemy od 1R do 9999R :)) Bedziemy poprostu razem grac

 

Wiecej info na Skype : pstrong999

 

Nick W grze : TrenDalPL

Gramy na Obeya Eu 1 Zlodziejami nie wiem czy dobrze napisalem obeya ale wiecie oco mi chodzi :) POZDRAWIAM

Opublikowano

Szukam klanu, IGN: jmar012

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Clan - PolskaSparta

 

Czlonkow - Ja i kolega [2]

 

Server : Obeya Eu 1

 

Skype : pstrong999

GG : 7380230

 

Zapraszam Chetnych kazdego przyjmiemy

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli aktualne to szukam clanu:

OBEYA EU1

Nick: Saviola

R: 215

Premium: Tak

TS3: Tak

Skype: Tak

podaj skype to sie dogadamy :))

Opublikowano

Szukam klanu lub kogoś do wspólnej gry.

 

Server: Obeya

Klasa: Enforcer (young sniper)

Nick: lolus090

R: 44

Samochód: Patriot Jerycho V20

Broń: Sniper Refile

Skype: szymon50501921

Posiadam również ts3/mumble/ventrilo

 

P.S. Najczęściej jestem na skype.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szukam gangu

mogę zaoferować pokój ts3

R:79 crim obeya eu1

kontakt:

skype: roycewicz

gg: 40630785

ingame: lavender

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Szukam polskich graczy do w spólnej gry. Możemy także założyć klan.

Serwer: Obeya EU1

Strona: Enforcer (Mogę grać też z kryminalistą)

Level: 140

Chętnych proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam Leopard

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam Gangu !

 

Serwer : Obeya EU1

Level : 34

Kontakt : PW/INGame - ConnorsPL

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Szukam Gangu albo jakiegoś ziomka,który ma +40R

 

Serwer: Patriot EU2

Rodzaj: Enfo oraz Crim

Level: Enfo 91R Crim 66R

Kontakt: Skype - bodzio2277 albo gg - 19743094

Opublikowano

Szukam Gangu !

 

Serwer : Obeya EU1

Level : 34

Kontakt : PW/INGame - ConnorsPL

Moje Skype pstrong999 napisz to pogramy razem :) mam 15lat

 

Szukam Znajomych do Gry

 

Server - Obeya Eu 1

 

Crim

 

130R

 

Silver Nie lubie gold i zawsze jak mam golda to zbijam do silvera

 

Kontakt - Skype pstrong999 GG 7380230

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...