Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][Surwiwal][FreeBuild][Areny][Non-premium][Dedyk][24/7][20slotów] ...:::MinecraftSMP:::...


MakeLoVeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie wykonany temat. Byłem na serwerze i był wręcz zajebisty. Jest tylko jeden problem [może się czepiam] chodzi , o to że się pisze Survival

xtiger54.jpg

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj proszę: Kajtek

Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma zwierząt.... Bo jest spawner. Trochę to ułatwienie... No, ale nie wypowiadam się. Wejdę to ocenie. Może nie jutro bo gram z kumplami z klasy, ale jak im się znudzi (kwestia czasu) to wbiję tutaj.

Opublikowano

Dodaj proszę: Kajtek

Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma zwierząt.... Bo jest spawner. Trochę to ułatwienie... No, ale nie wypowiadam się. Wejdę to ocenie. Może nie jutro bo gram z kumplami z klasy, ale jak im się znudzi (kwestia czasu) to wbiję tutaj.

Zwierzeta sa juz ON ! a Ty dodany!

Opublikowano

Nick w grze: uNiL211

Staz: nie wiem, od 1.7.1 chyba

Bedziesz aktywny ?:to sie okaze, nie moge powiedziec tak lub nie przed przetestowaniem serwera I GRACZY ( bo niestety gracze potrafia zniszczyc serwer )

Opublikowano

Nick w grze: uNiL211

Staz: nie wiem, od 1.7.1 chyba

Bedziesz aktywny ?:to sie okaze, nie moge powiedziec tak lub nie przed przetestowaniem serwera I GRACZY ( bo niestety gracze potrafia zniszczyc serwer )

Dodany zapraszam !

 

Dodaj

 

 

MiniarD

Omega

Dodani zapraszam!

Opublikowano
Beznadziejny serwer nie ogarniają nawet cuboidów... W ogóle piszesz co innego to adm i tak swoje...

Co pisales nie ogarniamy cuboidow ? jak pisze na raz 5 osob to ciezko jest wszystkim odpisac... jak nie ogarnia sie podpisania dzialki tabliczka to wiesz ...

Opublikowano

Nick: KOxikmeGA

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Możesz dodać WezyrPL

staz : od 1.7.3

aktywność : z opisu serwer fajny jak okaże się ze jest tak jak w opisie to bd grał ;)

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...