Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][Surwiwal][FreeBuild][Areny][Non-premium][Dedyk][24/7][20slotów] ...:::MinecraftSMP:::...


MakeLoVeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o dodanie do WL

Nick: Egawald

Dodany ;]

 

Nick w grze:xeterpl

Staz: 1,5 Roku

Bedziesz aktywny ?: Wiadomo

Dodatkowe Info: Pisalem na GG lecz nikt nie odpisywal ;/

Dodany przepraszam nie bylo mnie ;/

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:xeterpl

Staz: 1,5 Roku

Bedziesz aktywny ?: Wiadomo

Dodatkowe Info: Pisalem na GG lecz nikt nie odpisywal ;/

 

PISZE JESZCZE RAZ BO KTOS MNIE WYPISAL : \ !!!!!

Opublikowano

dodaj miko i jacek1

staż:od 1.6

aktywny to będę bo mam ferie ^^

Dodani;]

 

NIcK:NeroxKilles

Gram od wersji 1.0

i bede raczej czesto gral

Dodany;]

 

dadaj mcna24 :)

 

 

@edit

kurna, to już się robi denerwujące :ninja:

Dodany

 

dodaj YoNinka

Dodany

 

Nick w grze:xeterpl

Staz: 1,5 Roku

Bedziesz aktywny ?: Wiadomo

Dodatkowe Info: Pisalem na GG lecz nikt nie odpisywal ;/

 

PISZE JESZCZE RAZ BO KTOS MNIE WYPISAL : \ !!!!!

jestes caly czas dodany

Opublikowano

Nick : Brak

Staż : od 1.3

Będziesz aktywny : W tym tygodniu na pewno, ponieważ jeszcze tydzień mam ferie, potem mniej ale codziennie będe grał po 1-2h

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick: PowereK_

Staz:Dobry

Będziesz aktywny?: Pewnie.

Dodany

 

NIck :

Altair_PL

staż : 1.3

 

AKTYWNY JAK ZAWSZE

:)

 

Dodany!

 

Nick: Fristajl

Staż: od Alphy

Aktyw. Oczywiście ;].

Dodany !

 

Nick w grze: SkAcZ

Staz: nie licze czasu gry gram i koniec

Bedziesz aktywny ?: jasne

Dodany!

 

Nick : Brak

Staż : od 1.3

Będziesz aktywny : W tym tygodniu na pewno, ponieważ jeszcze tydzień mam ferie, potem mniej ale codziennie będe grał po 1-2h

Dodany!

 

Nick w grze: 3moBoy

Staz: 8 miesięcy

Bedziesz aktywny ?: Raczej tak jeżeli serwer mnie zaciekawi ;]

Dodany!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...