Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][Surwiwal][FreeBuild][Areny][Non-premium][Dedyk][24/7][20slotów] ...:::MinecraftSMP:::...


MakeLoVeS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nick : maciek11

staż : od 1.3

będziesz aktywny : oczywiscie że będe

Dodany!

 

Nick w grze: BlondynX

 

Staz: 1 miesiąc

 

Bedziesz aktywny ?: Raczej tak jeżeli

serwer

mnie zaciekawi ;]

 

Dodany!

 

Nick: Godo

Staż : Rok .

Będziesz aktywny : Jak najbardziej :) .

Wiek:17 .

Dodany!

Opublikowano

Nick w grze: Psycho

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

 

Koledzy:

 

Nick w grze: jumper

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

Nick w grze: Eryk

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

RGFya0xvcmREaWFibG9zX19fZXVuZV9fXzQxNl9fX01lR2VfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

 

Pomogłem daj + to w końcu nic nie kosztuje ;D

Opublikowano

Nick w grze: Psycho

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

 

Koledzy:

 

Nick w grze: jumper

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

Nick w grze: Eryk

Staz: Juz sie pogobilem ^^

Bedziesz aktywny ?: jasne

dodani

Opublikowano

Dodaj Nick : MarioXxx

 

i dodaj mojego kolege nick : Adam16

 

gramy dosyć długo:)

 

Dodaj jeszcze nick : Pielgrzym

gra od zawsze:D

 

 

Proszę o dodanie:)

Opublikowano

Polecam bardzo serwer :) . Pograłem kilka dni, naprawde dobry, może nie profesjonalnie przygotowany ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że serwer dla mnie został ustawiony na półce serwerów "HOT" :). Pozdrawiam, może jeszcze wrócę, za niedlugo - narazie postanowiłem zostać takim mini testerem :D i latam z serwera na serwer . Pozdrawiam :-)

Opublikowano

Nick w grze:Levenhart

Staz:od wesji 1.7.0

Bedziesz aktywny ?:tak jesli serv spoko

Dodany

 

Nick w grze: LandKing

 

Staz: 2 lata

 

Bedziesz aktywny ?: No jasne

:D

 

Dodany

 

Nick w grze:Tobik

Staz:od wesji 1.7.0

Bedziesz aktywny ?:tak jesli serv ujdzie ^^

Dodany

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...