Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] [FACTIONS] Dobra Administracja 1.1 dedyk 24/7


Ziomekkamperxd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zglaszam do zabanowania lub zdjecia moda graczowi Matthew. trzem gildiom zdjal claima i je podbil swoja gildia ale powera wszystkie gildie mialy wiecej niz landów.Przyszedl do gildi i powiedzial ze jak ktos sie ruszy to dostanie bana

 

@edit

 

Mam screeny jak cos

Hafasah_tr_76_5_logo.png

Opublikowano

Nie cwaniakuj , taki mądry jesteś? to pokaż jak ty zrobisz swój server ;]

 

Sory ze tak pozno to Cytuje ale nie zagladam w tak badziewne tematy :D

 

Mialem swój server i pluginy mial o niebo lepsze :)

Opublikowano

Kolege @up prosze zvarnowac niepotrzebny spam w temiacie nabijanie postow czy nikt nie poderuje tego działu?

Zapraszam na serwer !

add.png

Opublikowano

 

Sory ze tak pozno to Cytuje ale nie zagladam w tak badziewne tematy :D

 

Mialem swój server i pluginy mial o niebo lepsze :)

Ta skoro miałeś to czemu nie masz (skoro bylo o niebo lepsze to byc jeszcze powinno)? I na dodatek jak nie chcesz tu grać to nie pisz boże każdy już wie że tobie ten serw nie przypadł do gustu ;d

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Serwer fajny. Administracja gówniarze i dzieci max 13 lat.

 

Powód dają kicka gdy serwer jest full żeby kolega wszedł na serwer.

 

Więcej slotów = zmiana administracji 20 slotów nie ogarniają a co dopiero 40 czy 100.

Opublikowano

Zapraszam na serwer :P Do kupna Vipa ps. Szukamy SPONSORA ! Mamy swoj TS 3 Serwer !!!!!

 

zapraszam w3bstar.pl port 666

add.png

Opublikowano

ehh mam 1 prosbe zrobcie forum poniewaz mam 1 skarge na soula atakowal mnie i mojego kolege na spawn no coz mam ss i moj kolega tez prosilbym o zrobienie czegos z tym ;d

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Czy serwer działa? Nie mogę wejść..

W Statusie pisze że jest online ; p

 

A tutaj moja ocena serwera :

Jest wiele plusów i minusów..

 

Minusy :

- Nie ma forum, a już mam chyba trzy osoby cheatujące na screenie (Koxik nawet GG nie ma) [te osoby to PlastErek, gasd22 i chyba ktoś jeszcze],

- trochę dużo dzieci,

- walki nie fair, ale to już sprawa honoru graczy,

- Powtórzę się, ale denerwuje brak forum (zróbcie je byle jakie, ale żeby było. Nie musi być pro, byle by można było pogadać i poskarżyć się na graczy),

 

Plusy :

- Fajne wojny i walki z niektórymi Gildiami,

- Plugin xLevel, po raz pierwszy na nim gram i muszę napisać że jest to "cudo" ;>

 

Serwer ogólnie jest fajny, zapraszam na niego.

Denerwuje mnie to że już po raz drugi jest wyłączony - wczoraj i dziś.

Nie na zawsze, ale na jakiś czas ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...