Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić wykiwać Adminów i dostać GameModa na serwerze!


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z mojego doświadczenia wiem ( bo miałem dużo serwerów ) , że jest komenda /gm [nick] 0 - wyłącza , 1 - włącza .

 

Więc , jak by mi ktoś tak powiedział to bym mu wyzerował i nic by się nie zmieniło :D

Opublikowano

Dzięki temu poradnikowi admini się uodpornią na ten sposób ;D. Ale wczoraj mi się udało, zarejestrowalem się na jednym serwie i pisze:"Lol admin mam GM" admin kombinuje kombinuje, aż w końcu włączył mi GM :D. Niestety potem żurawia mi do eq zapuścił i zapytał skąd mam 10 stackow diax bloków ;(

381911453317091771709.png
by ja.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No fakt trafiają się tacy admini więc może się przydac , ale gorzej jak trafią na takiego mua, który na dzień dobry jebnie perma za nodusa :P

Opublikowano

Jeszcze serwer musi być niezabezpieczony przed lataniem. A co do za radość z grania na serwie który nie ma zabezpieczeń. i każdy nodus może sobie diaxy kopać na x-rayu, latać etc. etc.

Opublikowano

Noi po co coś takiego? Przez to traci się całą grę. Ale jkby co dzięki xD Znajdę jakiś serwer co admin dziecko XDD

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Istnieje bardzo ciekawa komenda, mianowicie:

/whois <nick>

 

Pokazuje nam ona wszystkie informacje o danym graczy, włączenie z tym czy ma GameMode, czy też nie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam bym się nie dał tak w chuja zrobić ;d

wiesz na wielu serwerach sa neoadmini wiec zapewne jakis idiota moglby sie na to nabrac :D

ale jesli chodzi o takie porzadniejsze serwery to tylko pomarzyc :)

Na forum znany jako Lucas68, Lukasz68, lukasz6815...

 

A w grze i na YT : Negrosss

 

Kanał na YT: http://www.youtube.com/user/negrossstv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...