Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na moim serwerze gra mało osób, jak to zmienić?


King_of_Street

Temat  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Temat przydatny?

    • Tak
      64
    • Nie
      33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 rok później...
Budowniczy
Opublikowano

Dobry TuT'ek, a co do tego właśnie tematu, to aby grało więcej ludzi trzeba zamieścić,

różne reklamy na znanych forach Minecraft :P

Przedewszystkim na serwerze robić dużo Eventów :)

 

Pozdrawiam,

efx.

Opublikowano

Pozytywna reklama. Dbanie o graczy. Ogarnianie cziterow. Wiecej niz 40slotow. I ludzie sami przyjda jesli bedzie idealnie

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Jeśli ktoś chce robić serwer , to powinien wiedzieć sam jak zrobić go dobrze , jednak w tucie napisałeś co wiedziałeś i postarałeś się , aby to wszystko wyglądało , więc za prace należy Ci się like :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Jesteś Modetratorem? A nie moderatorem?

Liczy się poziom umiejentności? Poprawna polszczyzna też jest ważna...

Nikt nie nażeka na to że jesteś modetratorem?

Udowodniłeś że przynajmniej do 12 lat lepiej się za to nie brać na poważnie (na niepoważnie także...)

 

 

Wiek nie jest ważny,ale jak będziesz mieć poniżej 13 lat to cię wyśmieją i będą wyzywać od dziecka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy serwer jest dobry czy nie to zależy od tego, czy administracja składa się z odpowiedzialnych ludzi, w miarę pożytecznych pluginów oraz sprawnie zbudowanej i skonstruowanej mapy.. Gdy to spełnia dany serwer wystarczy zrobić parę reklam i w miarę serwer chodzi.

gkg5.png

Opublikowano

Wy gadacie o tym, że młodsi nie mogą być w teamie ...

Ja znam dwóch 10 latków co jeden potrafi języki http, C++, java, php.

A drugi jest tak wybitnie mądry, że napisał własnego "Force Op'a" (forceop - program do nadawania sobie nieogarniczonej władzy na każdym serwerze)

 

Tych dwóch co znam razem nad tym "Force Opem" pracowali ale zrobili ;)

Teraz jeżeli ktoś im zaszkodzi albo pogrozi lub zaspami mu na serwerze to ten typek ma po serwerze bo oni używają tego w obronie ale nie używają tego bez umyślnie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Najważniejsze jest kilka rzeczy:

- Osoby przesiadające na serwerze i ich kultura

- Długość przesiadywania administracji na serwerze

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hmm to, że "wiek nie ma znaczenia" podkreślają głównie małolaty którym się wydaje "rze beda pro jak ogalna serfer"

Prawda jest taka, że im starszy człowiek tym ma większe doświadczenie, w końcu "człowiek uczy się na błędach"

Spoko, 10 latek jest bardzo kumaty i ogólnie bystry i techniczny człowiek, prowadzi zajebisty serwer, a tu nagle zaczynają się błędy itp, plugin się posypie lub coś z hostingiem i co on wtedy może poradzić, skoro nigdy z czymś takim się nie spotkał? Dobra, odpowiecie, że zapyta się na MPC zgadzam się, na pewno ktoś odpowie

Ale ile tak można? Z każdym problemem na forum? Warto mieć swój bagaż doświadczeń i być pewnym w każdej sytuacji :)

Albo do tego ten "ogarnięty" 13 latek ma problemy w szkole i poprostu tatus sie zdenerwuje i mu kable od neta zabierze :3 i po robocie :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...