Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na publicznej becie LoL'a?


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaka jest szansa że zostanę wylosowany ?


 

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,0,0" width="728" height="90">

<param name="movie" value="flashvortex.swf" />

<param name="quality" value="best" />

<param name="menu" value="true" />

<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />

<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="sameDomain" />

</object> 

 

Opublikowano

pozdro juz powinni ten poradnik wywalić bo jest nieaktualny i wprowadza ludzi w błąd!!

 

kto tak uważa łapka w górę!!

Opublikowano

pozdro juz powinni ten poradnik wywalić bo jest nieaktualny i wprowadza ludzi w błąd!!

 

kto tak uważa łapka w górę!!

Zamknij twarz.

Opublikowano

Dzialaja stare konta ?

 

Niektóre jeszcze działają (ale jest ich już coraz mniejsza liczba) ale tak z 4/5 kont już nie działa (np. dwa moje konta nie działają już).

PMK3yt4.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Yyy. Ty to masz inteligencje, człowieku wypakuj sobie ten cały folder na pulpit i odpalasz jak zwykłego lola, gdybys nawet tego nie wiedział to podam ci nazwe pliku, przez ktory masz odpalac ,,lol.launcher.exe''

It's too difficult for your inteligence man?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

Witajcie, pokażę wam jak zagrać na privku lola. Różni się od globala tym, że od razu po stworzeniu konta otrzymujemy 30lv oraz 4k RP i 10k IP. Rp i Ip uzupełniane są w takich ilościach co tydzień.

 

 

Poprawione linki:

EUNE:

https://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/pl/pbe

EUW:

https://pbesignup.euw.leagueoflegends.com/en/pbe

NA:

https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/en/pbe

 

Po ściągnięciu i spachowaniu klienta (ostrzegam, że bardzo długo to się patchuje!) możemy wejść do gry.

Na początku zawsze na nowych kontach będzie 1lv i 0 RP i IP, lecz po jakimś czasie (może to być 10minut albo 1 dzień) na naszym koncie pojawia się 30lv oraz 10k IP i 4k RP. Nasze punkty przyznawane są na nasze konto w takiej samej ilości co tydzień.

 

 

 

Poradnik w 100% wykonany przeze mnie. Zakaz kopiowania!!!

 

Opublikowano

na PBE przeecież co niedziela dają free RP i IP

kiedyś dawali 2 k RP i 10 k IP co tydzień. teraz od czasu gdy zmienili system rejestracji kont na pbe dają bonus X2 czyli co niedziele 4 k RP + 20 K IP

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends


andhg1.jpg


Opublikowano

Fajnie że to wszystko nie działa i nie można założyć konta tylko czekać aż Riot łaskawie wybierze 1 osobe na tysiące........

Opublikowano

Fajnie że to wszystko nie działa i nie można założyć konta tylko czekać aż Riot łaskawie wybierze 1 osobe na tysiące........

13 styczeń 2012, to logiczne, że nie założysz konta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szkoda, ze tak to działa, mój brat gra ponad rok, żadnego bana, a konta dostać nie może. Wie ktoś może kiedy konta dawali ostatnio?

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...