Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masowy ban dla hakerów i plvl?


kilo jaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super wydałem 800 g1 i premke 30 dni golda ;/ A tu ban ;/// I weż tu nie placz

 

Pieniądze to nie wszystko, również straciłem na L85A1 i Silvera (wczoraj zamówionego i aktywowanego) to się przeżyje, lecz czas poświęcony grze bardziej mnie rusza... Tym bardziej, że miałem 3razy dlvl i raz bana, lecz się nie poddałem i gram dalej.

xxx

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Looool ludzie Blocked:(

 

 

Level: 6

EXP for 1%: 81

Kills: 2600

Deaths: 1028

K/D: 2.529

Premium:Free2Play.png

Account Status: Blocked

Region: Europe

Last Update: 12.01.12 - 15:10

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Opublikowano

Masakra wydałem 800G1 2 premki Golda na 3 dni ,silvera,i duzo kasy na promo code a teraz gówno mam chuja nic już nie wydam na wr jeszzce bede latał po romach i opk

Opublikowano

Im writing connection with my banned account. Last time when i was playing " 23.01.2012"

 

everything was ok, but today i was trying login in. I saw a massage : "Your Account has been

 

blocked". I have it iced, it is mistake. Check this please, and return my acc back. I put out

 

a lot of money into this game : "Tutaj możecie dodać dowody zakupów". Im going to still play if you unlock my character. Answer as soon as possible, please.

 

 

Your faithfully

"nick"

 

macie wzór na 'tick keda"

Opublikowano

Udalo sie komus zalozyc nowe konto??

 

 

 

w tej chwili niema takiej możliwości

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Opublikowano

powiem wam tak o kontach prawdopoddobnie mozna zapomniec...juz nigdy ich podobno nie odblokują .. znajomy 3 retaile na koncie i jak tu sie nie wkurwic? ale on ma na to wyjebane. ale ja nie powiem tak ze jesli wam nie odbanują konta na którym sprawiedliwie graliście WSZYSCY MACIE ŁADOWAĆ OPK oni zaprzepascili nam konta wiec my zrujnujemy im tą gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szgna2pac.gif

Opublikowano

zrobilem nowe konto kilo jaj ma racje nie odzyskamy ich więc niema co mażyć zaczynać od nowa alo w inną gre zagrać

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Opublikowano

Nie ma co: o to lista ostatnich banów w warrocku posegregowana lvleami

1. ravell0 rank84.png(84) GOLD%20.png 426735 195334 2.185 12.01.2012 2. rockernova rank84.png(84) Free2Play.png 280026 117887 2.375 12.01.2012 3. kemal1st028 rank83.png(83) GOLD%20.png 388526 195941 1.983 12.01.2012 4. Kubek rank83.png(83) GOLD%20.png 227294 112772 2.016 12.01.2012 5. lutz1310 rank82.png(82) GOLD%20.png 241103 175005 1.378 12.01.2012 6. skiillrazer rank81.png(81) GOLD%20.png 260222 119007 2.187 12.01.2012 7. b0sshoss rank80.png(80) GOLD%20.png 183440 83901 2.186 12.01.2012 8. xdinoskills rank80.png(80) GOLD%20.png 175319 87654 2.000 12.01.2012 9. xfawkes rank80.png(80) GOLD%20.png 45227 30012 1.507 12.01.2012 10. lmpaled999 rank79.png(79) Free2Play.png 382083 142051 2.690 12.01.2012 11. xkingskill rank79.png(79) GOLD%20.png 330076 141569 2.332 12.01.2012 12. lrontyson rank78.png(78) Free2Play.png 234404 110769 2.116 12.01.2012 13. gloryofdeath rank78.png(78) SILVER%20.png 64853 32685 1.984 12.01.2012 14. xaudirazor rank77.png(77) Free2Play.png 104766 49056 2.136 12.01.2012 15. xbutze17 rank76.png(76) GOLD%20.png 266764 114296 2.334 12.01.2012 16. terrorology rank76.png(76) Free2Play.png 166919 84878 1.967 12.01.2012 17. xernaax rank75.png(75) GOLD%20.png 219984 118321 1.859 12.01.2012 18. trsecretx rank75.png(75) GOLD%20.png 187920 95321 1.971 12.01.2012 19. dieanothertime rank75.png(75) GOLD%20.png 162333 126722 1.281 12.01.2012 20. xayn5211x rank74.png(74) GOLD%20.png 291517 146795 1.986 12.01.2012 21. 1naruto2 rank74.png(74) GOLD%20.png 199651 139942 1.427 12.01.2012 22. xlnerelx rank73.png(73) GOLD%20.png 214635 140438 1.528 12.01.2012 23. lvlrl7oomsl7ay rank73.png(73) GOLD%20.png 185648 117395 1.581 12.01.2012 24. symbiocz rank73.png(73) GOLD%20.png 164425 91654 1.794 12.01.2012 25. triggeeer rank73.png(73) GOLD%20.png 112511 40627 2.769 12.01.2012

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

UP@

Masz na to jakieś dowody, że nigdy tych kont nie będzie się dało odzyskać? Ten pomysł z masowym OPK też jest nieracjonalny.Złem się na zło nie odpłaca w takich przypadkach.

Opublikowano

Pierdole ja dalej walcze kurwa mać no co zrobie 950zł poszło w dupe kurwa ?? i skąd mam wziąśc jeszcze raz tyle kassy mam to gdzieś kurwa jeśli mi nie odbanuja napierdalam na opk ile w lezie mam to gdzieś

A wg po huj robią to teraz jak by nie mogli wcześniej

PS.Przepraszam że tak wyklinam ale nawet jak by grał admini albo modzi też by się wkurwili na maxa

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie ma bana za Free , kazdy co dostal bana to albo hakowal albo nabijal , po 1 Maja w prowadzony program antyhakowy wy nawet o tym nie wiecie i zapierdalacie na hakach a pozniej z dziwko jezu bana mam , w HS jest program ktory analizuje wszystko co jest poza plikami warrocka i rejestrowane jest na dyskach z ktorych automatycznie maja ludzie bany za hakowanie , nie musi byc to dzis jutro ale za 2,5 8 miesiecy wy sie cieszycie z tego ze wam dobrze idzie ze staty i kd nabijacie , taki clzowiek co ma po wyzej 2,30 napewno nie nabije tego w grze nawet jak bedzie gral na uo czy bg bo on tez traci kille i zrozumcie ze dopalacze zawsze beda wykrywalne i nic z tym nie zrobicie :D Pozdrawiam z Banowanych nauczcie sie grac Normalnie PAAAAAA. 1 lvl i jedziesz od nowa kidzie.

Opublikowano

PRZED CHWILA GRALEM NA KONCIE KOLEGI WCZORAJ MU ZAKLADALEMKONTO I SAME LAMY GRAJA LUDZIE Z RATIEM 0.054

O.23.. MARAKRA STATY 15.0 NA STANDARDOWEJ BRONI A ONI DO MNIE HACKER JAKI LACH NIE MA Z KIM GRAC

 

Tak wgl ile kont zbanowali??

Opublikowano

ja mam wyj***** na nich mialem premke xm8 wczoraj do szkoly nie poszedlem bo G1 napi********* pod wieczur mialem 3k G1 dzisiaj mialem konto obstawic w broniach a ty blocked *****

 

aby se konto zrobie i OPK !

Opublikowano

o kurde chyba się wkurzyłeś:)

nie tylko ty jesteś poszkodowany

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...