Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ulepszanie w DT dowolnego itemu. PL i PRIV


MIla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HAHAHAHAH DZIĘKI STARY :) działa do dzisiaj jeszcze :) właśnie jestem na dt 1 piętro i myślę, spróbuje w 1 slocie mam parte +4 klikam F5 wpisuje refine 0 4 i JEP Ulepszenie pomyślne czy cosik o lol :) na 1 piętrze POLECAM WSZYTKIM GRACZOM :D DOBRY SPOSÓB ^^

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa działa po dzień dzisiejszy :) Wątpie żeby to kiedyś zablokowali :P

widzewsygname.jpg
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Wniaskujac to co napisaleś mozna na 1 dt ulepszyć wiecej niz 1 raz czytalem posty, ze niektorzy ulepszali nawet 3 razy 1 kontem wiec ktos idac na 7-8 kont moze ulepszyc nawet 21-24 razy?

 

A i sprawdzaliscie czy a Sie ulepszac Na wyzszych pietrach? Skoro da sie na pieczatkach to moze na 7/8/9 pietrze Tez!

asd

Opublikowano

Dosyć ciekawy sposób.. Szczególnie gdy administracja ma w nosie, kto jakiego bota używa :D trzeba zastosować na Glador s2 :D

Opublikowano

na pl działa, testowane dzisiaj.

 

Wystarczy wpisać na czacie /upitem 0 4

 

DZIAŁA TYLKO GDY SIE POJAWI KOWAL

 

JEŻELI NA POPRZEDNIM DT RUNIE NIE ULEPSZAŁEŚ NIC U KOWALA TO NAWET W M1 MOŻESZ WPISAĆ REFINE 0 4 I CI ULEPSZY BO DLA TWOJEJ POSTACI JEST 1 WOLNE ULEPSZENIE ;D

1005286_188271551341459_1046522418_n.jpg

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś dostał za to bana i czy duże jest ryzyko? Bo ja chodzę postaciami 75+ i nie chciał bym ich stracić :)

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Mam problem.

A mianowicie, nie działa mi konsola. Wciskam F5 i nic sie nie dzieje...

Kamermoda wrzuciłem do bety metina (globala), ale gram na privach.

Wie ktos jak to naprawić?

Teraz konsola jest pod f7

btw. uważajcie bo na pl teraz za to banują(Korzyści z używania niedozwolonego oprogramowania) 14dni ;d

5kont którymi śmigałem na dt ban na te 14dni

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Oczywiście że nie ma 100% ... Czytaj ze zrozumieniem to nie będziesz zadawał tak idiotycznych pytań.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Lipa, bo teraz nie ma konsoli i nie działa. Komenda /upitem nie istnieje.

Konsola jest pod f7

btw. nie wiem czy już to pisałem ale bana za to na pl można wyłapać

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...