Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] TibiaMC 10.33/10.33 Preview by damster1 (Aktualizacja)


damster1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9.91 dziś będzie ?

Zbieram +

Jest

║═╬╦╦═╦═╦═╗

╠═║║║╬║╩╣╔║

╚═╩═╣╔╩═╩╝

1.png

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

9.91 dziś będzie ?

Właśnie też potrzebuje. W tutcie -
www.mpcforum.pl/topic/554739-tut-jak-zrobic-multiclienta-by-damster1/page-3
- podał co trzeba zmienić a tutaj downloadu nie dał. A ja wgl nie czaje jak to zmieniać :/ Mam nadzieję że doda niedługo.

 

Może zapomniał tutaj dodać :D

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Te patche ostatnio dodaja jak szaleni :D juz jest tibia preview 9.92

 

@Edit

Jeśli mozna w miare szybko to bym poprosil o mc pod 9.92. Z gory dziekuje :)

Opublikowano

Jedyna rzecz jaką ściągałem do Tibii to właśnie ta Tibia MC. Właśnie mi zhackowali postać. Zastanówcie się co ściągacie, a najlepiej nie ściągajcie nic. -.-

Opublikowano

Jedyna rzecz jaką ściągałem do Tibii to właśnie ta Tibia MC. Właśnie mi zhackowali postać. Zastanówcie się co ściągacie, a najlepiej nie ściągajcie nic. -.-

To pewnie inne gówno ściągnąłeś z neta, moje MC są czyste jak łza ;)

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Jedyna rzecz jaką ściągałem do Tibii to właśnie ta Tibia MC. Właśnie mi zhackowali postać. Zastanówcie się co ściągacie, a najlepiej nie ściągajcie nic. -.-

Tak tak pewnie ściągnąłeś jakieś gówno z neta , hack poszedł i oczywiście gimbus przyleciał się popłakać i zrzucić winę na kogoś , ja jakoś pobieram od damstera i nigdy hacka nie dostałem.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Witam czy to problem u mnie czy z mc jeśli po jakimś czasie wyskakuje mi bład Video Surfced Error?

Pewnie u ciebie, przeniosłeś poprawnie MC do folderu Tibia?

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

dobra dobra nie zesraj sie podales jakies zalcznikilinki i pewno keylogery ale tepak jestes bo sam sie doprosic nie umisz zal mi cie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...