Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] TibiaMC 10.33/10.33 Preview by damster1 (Aktualizacja)


damster1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorki ale nie ogarniam jeszcze tego frum mógłby mi ktoś powiedzie gdzie znajde tego mc do tibi 9.4.6 albo chociaz wers ktory mam zamienic z gory dzieki :D sorki za nieogar ;p

Opublikowano

Sorki ale nie ogarniam jeszcze tego frum mógłby mi ktoś powiedzie gdzie znajde tego mc do tibi 9.4.6 albo chociaz wers ktory mam zamienic z gory dzieki :D sorki za nieogar ;p

W pierwszym poscie masz wszystko ;)

TibiaMC 9.46

 

link

 https://hotfile.com/dl/150121031/4e8cf85/TibiaMC_9.46_by_damster1.rar.html 

 

Scan:

 https://www.virustotal.com/file/228946002bdd279e38d719158b408bb34656d184a58c71534ef29caf56809615/analysis/1332574908/ 

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

O stary Dzieki Wilekie za mc. Spoko gosciu jestes:). Ale jest lipa bo znowu update zrobili na tibie 9.51. Wiec kolejny raz pytam, czy bedziesz robil mc?

Opublikowano

O stary Dzieki Wilekie za mc. Spoko gosciu jestes:). Ale jest lipa bo znowu update zrobili na tibie 9.51. Wiec kolejny raz pytam, czy bedziesz robil mc?

Pewnie że zrobię MC :) tylko tak około godziny 20 ;)

35bh8wo.png

exModerator

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy pod tibie 9.52 możesz już zrobić?

Wszystkie boty są tylko MC brakuje xD

 

@edit

znaczy wszystkie boty już się zaktualizowały (co widać po expowiskach) - sam bota nie lubie używać bo zabiera radoche z gry, żeby nie było niedomówień :)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...