Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] TibiaMC 10.33/10.33 Preview by damster1 (Aktualizacja)


damster1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy 10.34?

Kiedy będzie mi się chciało, nie umiesz poprosić ?

 

MC jest już gotowy pod wersje 10.34, tylko jak będę widzieć takie komentarze jak wyżej, to nie będę wam udostępniał..

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Ludzie czekaja na MC, niedlugo zaczną sie protesty, pomowienia i tragedie. Po co nam to wszystko ? Ludowi nie mozna sie sprzeciwiac, konieczne jest nowe MC !

Opublikowano

Prosiłbym nie wstawianie linków do różnych MC bo będą kasowane przez moderatorów.

 

Nie wstawiam MC dlatego że, nie umiecie kulturalnie poprosić o niego, kiedy jest update od razu piszecie ,,kiedy mc'' ,,miałeś już wstawać'' ''daj MC'' nie będę tolerować takiego czegoś..

 

Wstawię kiedy będę chciał ;]

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Ludzie nie proście go bo wielki "PAN" się znalazł. Jedni prosicie normalnie, a znajdzie się mniej kulturalna osoba i już patrzy ta sama miara na Was. Słowo "aktualizacja" w tym wypadku nie pasuje do nazwy topicu.

Opublikowano

Ludzie nie proście go bo wielki "PAN" się znalazł. Jedni prosicie normalnie, a znajdzie się mniej kulturalna osoba i już patrzy ta sama miara na Was. Słowo "aktualizacja" w tym wypadku nie pasuje do nazwy topicu.

Po co tu wchodzisz? spamować?

To narazie!

 

Oświadczam od dziś kończę udostępniać MC do Tibii.

Możecie zamknąć temat.

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Po co tu wchodzisz? spamować?

To narazie!

 

Oświadczam od dziś kończę udostępniać MC do Tibii.

Możecie zamknąć temat.

Spam? Człowieku z twojej wypowiedzi wynika, że nawet nie wiesz co to słowo oznacza. To samo dotyczy się słowa "aktualizacja".

Pozdrawiam

Opublikowano

Kiedy 10.34?

 

Ferie się zaczeły to gimby zaczeły trolować .....

 

 

 

Oświadczam od dziś kończę udostępniać MC do Tibii.

Możecie zamknąć temat.

 

 

szkoda ;/ mógł byś mi wysłać na pw jaki wers należy zmienić w hexie ? Dziękuje :)

Opublikowano

Spam? Człowieku z twojej wypowiedzi wynika, że nawet nie wiesz co to słowo oznacza. To samo dotyczy się słowa "aktualizacja".

Pozdrawiam

Owszem wiem co oznacza spam, synku.

 

I zawsze znajdzie się jakiś BURAK co wszystko zepsuje, Teraz kur.. nie będzie już mc dzięki wam.

Tacy są polacy, nic nie poradzisz. ;x

 

 

Ferie się zaczeły to gimby zaczeły trolować .....

 

 

szkoda ;/ mógł byś mi wysłać na pw jaki wers należy zmienić w hexie ? Dziękuje :)

Wyślę MC przez PW dla osób które mają szacunek do innych ;)

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Korzystam z twojego MC od początku, tworzysz kawał dobrej i ciężkiej i solidnej pracy. Tak trzymać :)

Bym był wdzięczny jeśli mógł byś mi wysłać na PW mc do nowej wersji tibii. Dziękuje i pozdrawiam.

:rolleyes:

Opublikowano

Link :

http://speedy.sh/hzxKP/Tibia.rar

Skan będzie jak zacznie działać virustotal. Hexy dla tych, którzy nie chcą ściągać :

adres: 13BDC7
zmieniamy: 75 na EB

@Edit ; do damstera : srasz się tym uploadem tak jakbyś te mc musiał robić z 6h

Będę się srał o to, moja sprawa nie twój interes, nara

 

@Kosik: Pamiętam jak lizałeś dupsko mi i Thingsowi żebyś dostał kida :rolleyes:

Ale ci się nie udało, bo ja taki łatwy nie jestem, synku :rolleyes:

35bh8wo.png

exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...