Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak na 14 dni założyć darmowy server VPS


electroman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi!

Znalazłem na forum pbdo-bota poradnik jak założyć server VPS w wersji trial na 14 dni. A więc do dzieła :

 

1. Wejdź na stronę http://www.cloudee.eu/.

 

2. W prawym górnym rogu kliknij "Get Cloud".

 

3. Załóż konto. Pamiętaj by podczas rejestracji nie wybierać Polski. (Najlepiej Ameryke) Jest to bardzo ważne bez tego nie założymy darmowego servera!!

 

4. Twoje dane będą akceptowane i przetwarzane. Poinformuje Cię o tym adres email ( może to trwać sporo czasu więc bądźcie cierpliwi)

 

5. Po zakończeniu weryfikacji, otrzymasz list z:

- URL: https://client.cloudee.eu

- Login: Twój e-mail

- Hasło: hasło losowe

6. Następnie należy założyć server. Bezpośredni link: https://client.cloud...ashboard/create

 

7. Po wprowadzeniu prawidłowego:

Label:

System operacyjny: (Windows 2008 Web Edition R2 x64 - zalecane jeśli używasz go dla botów konto)

Itd. ..

Wirtualny serwer jest gotowy.

Ale nie zapomnij kliknąć na ten przycisk Open / Active Cokolwiek to jest aktywne, to zajmie nie więcej niż 5 minut

 

8. Jeśli wszystko jest jak należy:

Idź na listę Server'ów: https://client.cloud...board/vmachines

Tu masz swoje IP i hasło dostępu

 

Aby połączyć się ze swoim serverem wejdz w

Start -> wszystkie Programy -> Akcesoria -> Podłączanie pulpitu zdalnego

 

Aby pulpit zdalny działał musisz mieć NET FrameWork 3.5

 

PAMIĘTAJ SERVER DZIAŁA TYLKO 14 DNI GDYŻ JEST TO WERSJA TESTOWA! PO SKOŃCZENIU SIĘ DARMOWEJ LICENCJI MOŻNA ZAŁOŻYĆ KOLEJNE KONTA.

 

W RAZIE PROBLEMÓW PISAĆ NA PW

 

Co zrobić by nasz bot działał na serverze VPS: http://www.mpcforum....a-serverze-vps/

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem dostałem mejla z potwierdzeniem aktywcji.Jak wchodzę na stronę od tworzenia vps to klikam create(czy coś takiego :P)i wyskakuje You have no free nodes i każą mi płacić...Proszę o pomoc!

 

@Edit Już chyba wiem o co chodzi wczytałem się i po przetłumaczeniu wyszło mi że uznali mnie za "niebezpiecznego użytkownika wersji trial".

 

Aby to ominąć mam podać nr karty itd. której oczywście nie mam xD

 

Robie już 2 konto na 2 mail i zobaczymy.

Opublikowano

Dzięki stary !

Będzie teraz K-Bot chodził Całą noc i dzień ! :D

Będzie uri ! :D

Trzeba iśc po kolędzie i na podwajacz skrzynek uzbierać . HiHi ^^

Opublikowano

Mam z tym problem zrobilem juz serwa wszystko elegancko tylko jak wpisuje te ip w pulpit zdalny to nic mi nie wyswietla tylko ze nie jest podlączony do sieci a w spisie ip jest ze ON co zrobic ?

Pomogłem ?? To daj Lajka :)

Opublikowano

Ja nie mogę odpalić bo mi hasło nie chce zadziałać resetuje i ciągle jest to samo

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

@2x up Upewnij się że na swoim kompie masz wszystko dobrze poustawiane. Popatrz jeszcze może w pomocy na oficjalnej stronie bo ja takiego problemu nie mam i nie wiem jak ci pomóc.

@up Hasło na pewno dobrze piszesz ? Sprawdz jeszcze raz na mailu swoje hasło.

Opublikowano

ale ja mam pbrolem jak włączam tą konsolke co konto włącza i się tam zalogować nie mogę wpisywałem hasło wielokrotnie i to samo resetowałem ale hasło niby jest to sam o lecz nie działa

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

Nie rób zemnie tłuka -.- tego hasła używamn do logowania i mi nie działa resetuje to dalej pokazuje to samo hasło.

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

Dlaczego podczas zakładania serwera na microsoft windows wyskakuje mi

Administrators has been contacted.

The error will be corrected in several hours.

Here is a link back to the Cloudee Dashboard homepage, if you think there might be a problem with our site please contact us.

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Może opiszę to wam dokładniej, bo widzę, że się nie rozumiemy. Naciskam Create New Serwer, wybieram windows microsoft i wpisuję nazwę. Daję create new cloud serwer i wyskakuje ten błąd i serwer się nie tworzy.

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...