Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak na 14 dni założyć darmowy server VPS


electroman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Free promo for 6 days!

 

 

Chyba zwiększyli na 6 dni

:)

 

tak zwiększyli też się ździwiłem ;]

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś załamka :( zostawili na 4 dni ale ubuntu a windows - 0. Nie pomaga konto gmail i użycie TOR'a.

 

Macie namiary na inne darmowe/testowe serwery z windowsem?

Opublikowano

Pokazuje mi cały czas "No Free Nodes" czy coś robię źle?? help.

Opublikowano

Siemka mi wyskakuje żeby zrobic serwa klikam add i nic jesli komus działa proszę o jakies passy a się odwdziecze

 

ps.potrzebny mi linux 11

Opublikowano

Witam, nie radze sobie i nie ogarniam jak zalozyc ten darmowy vps. Moglby ktos zrobic mi konto z serwerem? Z gory dziekuje!

 

PS. Dane do konta proszę napisac w pw.

Opublikowano

Mam pytanko , to w końcu serwer linux na 6 dni czy windows?

 

edit:

 

 

 

Windows needs at least 2 nodes (752Mb RAM) to be run properly.

1

 

 

 

i nie mogę wziąść tego serwera (windows) bo musi mieć więcej niż 756 mb a jeżeli już weźniemy więcej to musimy płacić ,temat do kosza według mnie powinien iść

Opublikowano

Ja mam z windowsem.

Dear Customer,
a new Cloud Server has been created with following parameters:
Nodes: 1
Label: xx
Hostname: xx
Template: Windows 2008 Web Edition R2 x64 14G
Ip address: xx
Login: xx
Initial password:  xx
Best Regards,
Jessica Collins

scootadash_signature_by_dmtbrony-d4ioxia.png

Opublikowano

Ja mam z windowsem.

Dear Customer,
a new Cloud Server has been created with following parameters:
Nodes: 1
Label: xx
Hostname: xx
Template: Windows 2008 Web Edition R2 x64 14G
Ip address: xx
Login: xx
Initial password:  xx
Best Regards,
Jessica Collins

 

Mam pytanko ,jak ty to zrobiłeś , że wziąłeś windowsa bez zapłaty przecież potrzeba ponad 700 mb do windowsa a za darmo jest coś 300 mb ?

Opublikowano

Pisze 6dni a nie 14 pozatym zna ktoś inne takie strony z Darmówkami?

Opublikowano

@up gdy robił ten temat vps był na 14 dni ;)

 

Nie rejestrujcie się tam , może zarejestrujecie się i weźmiecie serwer na 6 dni ale na pewno nie z Windowsem :-)

 

Te ostrzeżenie co wyskakuje oznacza tylko ze moze mulić? czy cuś takiego ale serwa mozna normalnie w windowsem postawić sam wczoraj wieczorem zakładałem i działa z windows'em

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

ja coś nie mogę się połączyć z tym serwerem. Raz mi się udało a teraz nie działa

ps. spróbujcie czy udaje sie wam polaczyc 95.168.218.65

Opublikowano

tzn. mi tez się wszystko tworzy tylko się nie mogę polaczyc ;/

mhm,ciekawe połączyłem się i dostałem BSOD'a(na serwerze) ^^

zalogowałem się bez BSOD'a i wyskoczył komunikat że się serwer wyłączy za mniej niż minute 0_o

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...