Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, I edycja turnieju cieszyła się sporym zainteresowaniem, więc wspólnie z moderatorami działu postanowiliśmy urządzić II edycję turnieju MPC.

 

 

 

Ogólne postanowienia:

 

1.Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy.

2.Tylko wybrane osoby mogą sędziować mecze.

3.Sędzia nie może pomagać żadnej z drużyn.

 

 

 

Regulamin:

1.W tym temacie użytkownicy składają swoje podania według niżej podanego wzoru.

2.Niepełne wypełnienie wzoru podania będzie od razu kasowane.

3.Każda z drużyn będzie losowana. Lecz dopuszczamy już gotowe teamy, czyli jeżeli posiadasz swój team, to zapisujesz w jednym poście nicki wszystkich graczy na forum i z gry.

4.Każdy mecz jest obserwowany przez minimum jednego sędziego.

5.Za zabicie sędziego jest kara ujemnych punktów pod koniec meczu.

6.Sędzia może w każdej chwili zażądać chwili przerwy.

7.Sędzia po zakończeniu rozgrywki w odstępie maximum 1h podać oficjalne wyniki poprzez wpis w temacie.

8.Decyzja sędziego jest niepodważalna.

9.Udział w turnieju może wziąć każdy, warunkiem jest posiadanie konta na MPCforum.pl

10.Zakaz używania run i masterek w grupie "Beginner". Dozwolone są runy i masterki w grupie "Profesional".

11.W tym temacie dozwolone są tylko i wyłącznie posty z zapisami. Do dyskusji zostanie założony odpowiedni temat.

 

 

 

Sędziowie:

  • razor130
  • lordwyder
  • Farex

Wpisujcie się według tego wzoru:

 

Nick na forum:

Nick w grze:

Numer GG/skype:

Lv:

Region:

 

 

Informacje:

 

Turniej odbędzie się na platformie East i West. Na jednej i na drugiej platformie podzielimy graczy na dwie grupy. "Beginner" i "Profesional". Do grupy "Beginner" zaliczają się wszyscy gracze od 1 do 20lvl, a do "Profesional" gracze od 21 do 30lv. W tej pierwszej grupie panuje zakaz używania run i masteriesów oraz gramy na mapie 5vs5 w składzie 3vs3. Czyli tak jak podczas I edycji. Ale w drugiej grupie czyli "Profesional" gra odbywa się w składzie 5vs5, dozwolone jest używanie run i masterek. Po co was tak dzielimy? Po to aby oddzielić dobrych graczy od początkujących. Gracze powyżej 20lv mają możliwość wykazania się, mogą iść na jungle, mogą wziąć supportera itd. Po prostu mogą wtedy pokazać swój poziom.

Ogólny plan jest taki że drużyny losujemy, lecz odpowiednio dobieramy teamowo. Może zdarzyć się taka sytuacja, że dana osoba ma swój team i chciała by wziąć z nim udział w turnieju. Nie ma problemu. Wystarczy tylko, aby jedna osoba zapisała nicki wszystkich graczy z forum i z lola w jednym poście. W przypadku, gdy w danej drużynie premade znajduje się np. 15lv i reszta 30lv, to ten 15lv przechodzi do grupy "Profesional".

 

 

Kary:

 

double post - 5%

spam - 5%

 

 

Jak będzie przebiegał turniej:

 

Przewidujemy w grupie "Beginner" 6 grup czyli 18 osób, w "Profesional" 6 grup czyli 30 osób, tj. 48 osób.

Dodać do tego jeszcze 48 osób, bo na west i east myślę, że będzie po 48 osób. czyli miejsc jest około 96. Jest to na prawdę sporo. Jeśli zabraknie osób to zmiejszymy grupy.

Zapisy potrwają równy tydzień, czyli zakończą się w czwartek następny (tj. 15.12.11r.). Lub do czasu zajęcia wszystkich miejsc. Dość długi okres po to aby zapisało się jak najwięcej osób.

 

Oficjalny ts3 na turniej:

s3.glosownia.pl:9999

 

 

 

Nagrodą dla całej drużyny będzie :

 

  • Ściągnięcie z paska ostrzeżeń 10%
  • Jeśli naprawią nagrody to - 1303226680-U198706.png

Składy do rozgrywek :

 

 

East:

- Beginner:

 

Grupa A [EB]

 

Gamus

eM?

skorpion28

 

 

Grupa B [EB]

 

Kamko01

KuBuTu

TheChosenOnexD

Daduś

 

 

Grupa C [EB]

 

ShaKes95

ExPuma12

kierzek

HubertusYo

 

 

 

Grupa D [EB]

 

Uppsik

Kitzekeldar

Neonye

 

 

Grupa E [EB]

 

cichyiti

wyjebisty3rr0r2

yt2games

 

 

Grupa F [EB]

 

666pit666

Samyy

kokoszpodworza

 

 

Grupa G [EB]

 

denox

Kato91

Pexior05

 

 

- Profesional:

 

Grupa A [EP]

 

Shake Vaniliowy

ViiperPL

YoSSei

GutenMorgen

Sander9678

 

 

 

Grupa B [EP]

 

ANDRZEJisONLINE

qps666

Niemcu

Demonic

Miksterek

 

 

Grupa C [EP]

 

Bob.Marley

AmbrozjaMT2

Bestalski

soldi1

Rapido

 

 

Grupa D [EP]

 

TheNex2k

Fli_PL

Jezusx3

Dj.

sebek22

 

 

Grupa E [EP]

 

xD1413

Walendes

EviLorDs

Netrodal

Degistive

 

 

Grupa F [EP]

 

Bastian103

piotrkg

Choina

fettysz

AderiQ

 

 

Grupa G [EP]

 

KosikSquad

Krystiannoob

Sobotek

Slayer16

Blayd3R

 

 

Grupa H [EP]

 

renzrul78lk

Kost3k

Pepciox

EL'NoMeD

Katobo

 

 

Grupa I [EP

 

Eazy

thakiel

kode78

skora99

Endix1

 

 

Grupa J [EP]

 

Jubysiowaty

Piter996

Hryniu

Kedorian

Allean

 

 

Grupa K [EP]

 

Sharimi

CryEE

Finiaq

Vego1717

koceks

 

 

- West Profesional:

 

Grupa A [WP]

 

Menestero

lordwyder

eXei

suchy1

Yukitos

 

 

Grupa B [WP]

 

GierO

boostspeed

czarq225

matus

UserDontNick

 

 

 

Grupa C [WP]

 

NemeziS89

Plejer

sqmany

SmuGGler98

Macynek

 

 

 

Grupa D [WP]

 

Leniwiec

gralfon

blesss

Verskin

fracziszek

 

 

Grupa E [WP]

 

Farex

Bulwers

yhylol

Karkaz 2

Pasztan

 

 

Grupa F [WP]

 

Bazor

dududedas

Sokim94

mm lestat

volexx

pojarson

 

 

Grupa G [WP]

 

najsiok

SrelumPolelum

Swierku96

GrZZyB

ddddddddddddddf

Zyziexx

WLOCHACZ

 

 

 

 

Legenda:

 

[EB] - East Beginner

[EP] - East Profesional

[WP] - West Profesional

 

 

Rozpiska meczy:

 

East beginner:

 

 

EastB.png

 

 

East Professional

 

 

drzewkoep.png

 

 

 

West Professional

 

 

WP.png

 

 

 

Mam nadzieję że wszystko jest zrozumiałe, jeśli macie jakieś pytania, problemy to piszcie w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/500354-oficjalnie-dyskusja-turniej-mistrzostwa-mpc-league-of-legends-ii-edycja/

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia! ; )

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na forum: denox

Nick w grze: DeefJam

Numer GG/skype: 4035433/deefjam2

Lv: 17

Region: East

 

@UpDate

Level 17

RGVub29YX19fZXVuZV9fXzEwX19fQjVOVF9fXzhfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNl9fXzRfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png

Opublikowano

Nick na forum: GutenMorgen

Nick w grze: Gernomon

Numer GG/skype: 10487209

Lv: 26

Region: East

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Nick na forum: Leniwiec, gralfon, blesss, Verskin, fracziszek

Nick w grze: Warlike, Sunrise, blesss, MiA Verskin, fracziszek

Numer GG/skype: 1231168 / AlAhmedVelMuhadzir

Lv: 25,22,30,30,30

Region: Eu West

 

// Jeśli chcecie być razem to musi was być piątka. Farex

@Edit poprawione, więc przyjmuję zgłoszenie :)

Opublikowano

Nick na forum: Pexior05

Nick w grze: Pexou

Numer GG/skype: 39417387

Lv: 9 ( będzie aktualizowany. )

No to jednak ja sam ; )

 

// W takim razie należycie do grupy Profesional. Tylko jeśli chcecie być razem to musi być was piątka. Farex

@Edit poprawione, więc przyjmuję zgłoszenie :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nick na forum: Rapido

Nick w grze: PaweuPL

Numer GG/skype: skype pabi888

Lv: 30

Region: nordic & east

rapido.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem

proszę like

Opublikowano

Nick na forum: kox95

Nick w grze: RembrantPL

Numer GG/skype: 150339

Lv: 19

Region: nordic & east

 

@ 19 up

2Ih6ff4.png

Opublikowano

Nick na forum: Menestero

Nick w grze: Yrosan

Numer GG/Skype: Podane w profilu (33983121)

Lvl: 29 aka. 30

Region: West

 

P.S. Szkoda, że nie US :(

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nick na forum: SmuGGler98

Nick w grze: SmuGGler98

Numer GG/skype: matilolo1998

Lvl: 30

Region: EU West

Opublikowano

Nick na forum:ViiperPL (nie wiem o jakie forum chodzi więc napisze też w grze ;d)lukasz2205-to ten w grze ;]

Nick w grze: Aszino1

Numer GG/skype:2351579

Lv: 26 edit juz 27 ;d

Region: East i Nordic ;]

zbyt duża

Opublikowano

Nick na forum: Niemcu

Nick w grze: Ashiner

Numer GG/skype: szymon.niemiec7 (skype)

Lv: 30

Region: Nordic East

Opublikowano

Nick na forum: sebek22

Nick w grze: EntriicePL

Numer GG/skype: 879933

Lv: 23

Region: Nordic East.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Nick na forum: Uppsik

Nick w grze: Uppsik

Numer GG/skype: 34011675

Lv: za 2 dni dostane ub i dobije 20 (chyba ze wolicie dac mnie na beginner)

Region: East

;)

Opublikowano

Nick na forum: SrelumPolelum

Nick w grze: SrelumPolelum

Numer GG/skype: 12348557 / nie posiadam!

Lv: 30

Region: West!

46594938.png

 

Gram w League of Legends. Z chęcią doradzę w sprawie grania, buildów.

Pomogłem? Daj lubię to!

Opublikowano

Nick na forum: yukitos

Nick w grze: yukitos

Numer GG/skype: 7891546

Lv: 30

Region: West

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...