Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.4][BUKKIT] EPICPWN - HARDCORE | 40 SLOTÓW | FRAKCJE | HARD | - Zapraszamy! [1.2.4]


EduardSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny server, Polecam go graczom lubiacym RPG.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Super serwer, tylko jak zwykle na takich serwerach za mało slotów....

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Super serwer, tylko jak zwykle na takich serwerach za mało slotów....

 

Sloty zostaną dokupione jeśli przez 3 dni będzie tyle graczy ;) Nie spodziewałem się że 20 slotów nie starczy :D

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Server jest SUPER!!!! niczego mu nie brakuje tylko slotow :P ale edek doda ;P

 

Jasne ;)

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Tak... tylko szkoda że nie mogę znaleźć tego serwera -,- : "Can't reach server"..

 

Działa działa ;) Około godzinę był off ;)

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

@Ref ;)

 

Mamy nową stronę, niestety linku tutaj podać nie mogę ;) I zamiast VIP'ów jest tytuł szlachecki ;) Dodatkowo wprowadzimy Questy.

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Bardzo serdecznie polecam ten server. Ogarnięta administracja(szczególnie H@ edek) Jest miły, fajny ale nie ufa. ;/ . Ogólnie server polecam w 100%

Opublikowano

Czy serwer jest on kiedy wchodze już pisze loging in i nie idzie dalej

 

Są problemy techniczne z maszyną na której działa nasz serwer. Usługodawca już coś robi z tym, ale dokładnie nic mi nie sprecyzowano.

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...