Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Argona [Dedyk][RPG][No-Premium][1.0.0]


Zarghor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takie pytanie, czy serwer ma wlasny kanal TS?

Oraz czy jest to mozliwe, prosze odpowiedziec na pytanie; W jakim wieku jest administracja ?

Opublikowano

Nie posiadamy własnego serwera TS. Co do wieku, to dziwne pytanie. No ale może powinniście wiedzieć. Ja mam 15 lat, Xaaardas 16 lat, a Evan 14 lat :-). UP: jesteście dodani

jLRw2A6.png

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administracja nie zajmuje się serwerem (no tylko Evan). Po wielokrotnym pisaniu prośby o danie Mieszczanina admin nie zwracał uwagi tak jakby go nie było i sobie latał po mapce.

Po stwierdzeniu ze admin jest nie ogarnięty stwierdził że:

 

20111209171436.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

dodaj:Mszak

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Prosze dodac winirka i CioteX

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Opublikowano

i25705_cooltext602861797.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdź i baw się dobrze.

IP:

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

 

Ogólne Informacje:

Potwory: ON

PvP: ON (za miastem)

Nether: ON

 

 

Jak zacząć grę ?

 

Przygodę zaczynasz na niedużym spawnie z zasadami (Należy wszystko przeczytać)

Po przeczytaniu używając komendy teleportujemy się do głównej osady.

Działki kosztują 6000, więc aby uzbierać należy wybrać jedną z poniższych prac:

-Górnik

-Drwal

-Budowniczy

Aby dołączyć do danej pracy należy wpisać "/jobs join <nazwa pracy="">" (np.: /jobs join Drwal) Na czym polegają te zawody, myślę, że każdy wie. A jeżeli nie to więcej info znajdziecie pod komendą "/jobs info <nazwa pracy="">". Za wykonywanie tych pracy otrzymuje się wynagrodzenie w postaci "denarów". Jest to nasza waluta w grze.

Po spełnieniu pewnych wymagań wyskoczy ci informacja, że awansowałeś na 1 poziom, dzięki czemy możesz wybrać jedną z czterech klas postaci:

- Łucznik

- Wojownik

- Mag

- Kapłan

Aby zdobyć listę komend pluginu xLevel proszę wpisać "/xl help"

 

 

Rangi w Grze

 

Grę zaczynasz jako "Chłop" który nie posiada zbyt dużej ilości praw.

Gdy uzbierasz 1000 Denarów poproś Admina o rangę "Mieszczanina" który może już posiadać działkę w osadzie i ma prawo głosu podczas zebrań, które będą organizowane przez króla danej osady.

Jeżeli grasz z nami już jakiś czas, jesteś bogaty [5000 Denarów], masz piękny dom i kilka budowli specjalnych możesz z zgodą Admina/Moderatora wybrać drogę Wojownika lub bogatego Mieszczanina.

Wojownik:

Po wybraniu drogi Wojownika otrzymujemy rangę Rycerza [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Palladynem [30000 Denarów + zasługi].

Bogaty Mieszczanin:

Po wybraniu drogi bogatego Mieszczanina otrzymujemy rangę Hrabiego [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Księciem [30000 Denarów + zasługi].

 

Najwyższą i najdostojniejszą rangą na serwerze jest Król. Posiada on te same możliwości co poprzednie, ale do tego ma prawo do posiadania osady i pobierania od jej mieszkańców podatków.

Posiadając osadę Król może:

- wypowiadać wojny, które będą rozstrzygane w wybranym miejscu i o wybranej porze (na obradach)

- zawierać pokoje

- zdobywać nowe tereny

- awansować swoich Rycerzy

I inne ciekawe przywileje.

Status "Król" będzie można kupić jedynie za realne pieniądze.

 

 

 

 

 

 

 

Wampiry i Wilkołaki

 

Są to rangi specjalne i wyjątkowe, których zdobycie łączy się z dużą ilością możliwości.

 

Wilkołak - Nie może mieszkać w osadzie. Aby stać się wilkołakiem trzeba zostać zabitym przez innego wilkołaka lub ugryzionym przez wilka (szanse że ugryzienie cię przemieni wynosi 0.001%). Będzie również możliwość kupna tej rangi za realne pieniądze.

Cechy Wilkołaka :

- Wilkołak automatycznie zmienia się jego nocą.

- Wilkołak może używać sprintu za pomocą klawisz Shift.

- Wilkołak nie może władać bronią, lecz zadaje sam zadaje duże obrażenia.

- Wilkołak nie może wkładać zbroi, podczas nocy, ale ma wysoką naturalną obronę! Po przemianie w wilkołaka zbroja upada na ziemię

- Nocą wszystkie wilki mogą być kontrolowane przez Wilkołaka (chyba że inny Wilkołak je kontroluje).

- Wilkołakowi zmienia się skin automatycznie w nocy :

 

Wampir - wampirem może stać się każdy gracz, potrzebne jest mu jedynie kilka rzeczy na zbudowanie ołtarza, . Wampiry tak jak Wilkołaki nie mogą mieszkać w osadzie.

Cechy Wampira :

- Wampir nie może przebywać na powierzchni w dzień, chyba że pada deszcz, śnieg.

- Nie traci życia za upadek z wysokości.

- Nie musi oddychać pod wodą.

- Posiada zbiornik krwi pomiędzy 0 a 100.

- Musi pić krew z ludzi lub zwierząt, aby nie umrzeć z głodu.

- Nie można jeść normalnego jedzenia z wyjątkiem świeżego mięsa wieprzowego.

- Nie zostanie zaatakowany przez potwory, chyba że zaatakuje pierwszy.

- Może skakać i latać za pomocą czerwonej róży . (Traci wtedy krew)

- Zadają więcej obrażeń w walce wręcz.

- Odnosi mniejsze obrażenia w walce wręcz z wyjątkiem ataków z drewnianych broni.

- Czasami zaraża innych w walce wręcz.

Jak zrobić ołtarze ? Zapraszam na /warp oltarz

 

 

 

 

 

 

Pluginy:

 

- FalseBook,

- BoatMod,

- HomeX,

- WorldEdit,

- Vampire,

- SimpleWeather,

- mobSpawner,

- VIP,

- iChat,

- AutoMessage,

- iConomy,

- AppleTree,

- MyWarp, RPGOverhead,

- WorldGuard,

- xLevel,

- CommandHelper,

- NSCommand,

- NoCraft,

- xAuth,

- TheWerewolf,

- ChestShop,

- Jobs,

- LWC,

- Factions,

- mcMMO.

 

Zespół

Administracja :

Xaaaardas

Evan148

Moderatorzy :

Zarghor

 

 

Regulamin

 

1. Zasady ogólne

• Szanuj innych graczy.

• Nie używaj wulgaryzmów.

• Nie spamuj.

• Zawsze sprawdzaj na forum przed napisaniem tematu czy taki już nie istnieje.

• Zakaz wyłudzania pasów do gry oraz grożenia innym graczom.

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za skradzione, utracone rzeczy.

• Całkowity zakaz reklamowania innych serwerów.

• Każdy błąd należy zgłosić Administracji. Jeżeli nie zostanie zgłoszony, a dany gracz spróbuje się na nim wzbogadzić zostanie ukarany.

• Zabronione jest używanie programów ułatwiających grę.

• Admin nie daje itemków.

 

2. Miasta

• W mieście głównym działki przydziela Administracja, a w osadach Moderator lub Admin tylko za zgodą Króla danej frakcji.

• Działka pusta może zostać usunięta.

• Przy usuwaniu działki graczowi nie są wzracane żadne itemki.

• Budowanie brzydkich budynków w mieście może doprowadzić do usunięcia działki.

• Na każdej działce w mieście głównym należy umieścić tabliczkę z aktualizowaną datą. Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności działka może zostać usunięta.

• Działka z której wylewa się woda lub lawa na ulicę zostaje odebrana bez ostrzeżenia.

 

3. Gildie

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże przez członków gildii. Przedmioty nie będą zwracane

• Można zabijać graczy na wszystkie sposoby.

• Zakazane jest wielokrotne zabijanie członków gildii neutralnej i osób bezgildijnych.

 

4. PvP

• Na serwerze włączone jest PvP.

• Osoba która zabija nie musi oddawać rzeczy.

• Masowe zabijanie bezbronnych graczy może skończyć się banem na 24h, a za kilka takich akcji nawet permanent ban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Administracji:

 

 

i25705_cooltext602861797.png

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w świecie Argona!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

(...) Wyruszaamy...

 

adresip.png

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

teamdz.png

 

Własciciel: Xaaardas

Admin : Evan148

Moderator : Zarghor

 

 

screenshotyw.png

 

i25697_1.png

 

i25704_4.png

 

i25703_3.png

 

 

dodatkoweinfo.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdz i baw się dobrze.

 

 

 

PS: Podania proszę zamieszczać poniżej (wystarczy nick).

 

i25705_cooltext602861797.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdź i baw się dobrze.

IP:

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

 

Ogólne Informacje:

Potwory: ON

PvP: ON (za miastem)

Nether: ON

 

 

Jak zacząć grę ?

 

Przygodę zaczynasz na niedużym spawnie z zasadami (Należy wszystko przeczytać)

Po przeczytaniu używając komendy teleportujemy się do głównej osady.

Działki kosztują 6000, więc aby uzbierać należy wybrać jedną z poniższych prac:

-Górnik

-Drwal

-Budowniczy

Aby dołączyć do danej pracy należy wpisać "/jobs join <nazwa pracy="">" (np.: /jobs join Drwal) Na czym polegają te zawody, myślę, że każdy wie. A jeżeli nie to więcej info znajdziecie pod komendą "/jobs info <nazwa pracy="">". Za wykonywanie tych pracy otrzymuje się wynagrodzenie w postaci "denarów". Jest to nasza waluta w grze.

Po spełnieniu pewnych wymagań wyskoczy ci informacja, że awansowałeś na 1 poziom, dzięki czemy możesz wybrać jedną z czterech klas postaci:

- Łucznik

- Wojownik

- Mag

- Kapłan

Aby zdobyć listę komend pluginu xLevel proszę wpisać "/xl help"

 

 

Rangi w Grze

 

Grę zaczynasz jako "Chłop" który nie posiada zbyt dużej ilości praw.

Gdy uzbierasz 1000 Denarów poproś Admina o rangę "Mieszczanina" który może już posiadać działkę w osadzie i ma prawo głosu podczas zebrań, które będą organizowane przez króla danej osady.

Jeżeli grasz z nami już jakiś czas, jesteś bogaty [5000 Denarów], masz piękny dom i kilka budowli specjalnych możesz z zgodą Admina/Moderatora wybrać drogę Wojownika lub bogatego Mieszczanina.

Wojownik:

Po wybraniu drogi Wojownika otrzymujemy rangę Rycerza [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Palladynem [30000 Denarów + zasługi].

Bogaty Mieszczanin:

Po wybraniu drogi bogatego Mieszczanina otrzymujemy rangę Hrabiego [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Księciem [30000 Denarów + zasługi].

 

Najwyższą i najdostojniejszą rangą na serwerze jest Król. Posiada on te same możliwości co poprzednie, ale do tego ma prawo do posiadania osady i pobierania od jej mieszkańców podatków.

Posiadając osadę Król może:

- wypowiadać wojny, które będą rozstrzygane w wybranym miejscu i o wybranej porze (na obradach)

- zawierać pokoje

- zdobywać nowe tereny

- awansować swoich Rycerzy

I inne ciekawe przywileje.

Status "Król" będzie można kupić jedynie za realne pieniądze.

 

 

 

 

 

 

 

Wampiry i Wilkołaki

 

Są to rangi specjalne i wyjątkowe, których zdobycie łączy się z dużą ilością możliwości.

 

Wilkołak - Nie może mieszkać w osadzie. Aby stać się wilkołakiem trzeba zostać zabitym przez innego wilkołaka lub ugryzionym przez wilka (szanse że ugryzienie cię przemieni wynosi 0.001%). Będzie również możliwość kupna tej rangi za realne pieniądze.

Cechy Wilkołaka :

- Wilkołak automatycznie zmienia się jego nocą.

- Wilkołak może używać sprintu za pomocą klawisz Shift.

- Wilkołak nie może władać bronią, lecz zadaje sam zadaje duże obrażenia.

- Wilkołak nie może wkładać zbroi, podczas nocy, ale ma wysoką naturalną obronę! Po przemianie w wilkołaka zbroja upada na ziemię

- Nocą wszystkie wilki mogą być kontrolowane przez Wilkołaka (chyba że inny Wilkołak je kontroluje).

- Wilkołakowi zmienia się skin automatycznie w nocy :

 

Wampir - wampirem może stać się każdy gracz, potrzebne jest mu jedynie kilka rzeczy na zbudowanie ołtarza, . Wampiry tak jak Wilkołaki nie mogą mieszkać w osadzie.

Cechy Wampira :

- Wampir nie może przebywać na powierzchni w dzień, chyba że pada deszcz, śnieg.

- Nie traci życia za upadek z wysokości.

- Nie musi oddychać pod wodą.

- Posiada zbiornik krwi pomiędzy 0 a 100.

- Musi pić krew z ludzi lub zwierząt, aby nie umrzeć z głodu.

- Nie można jeść normalnego jedzenia z wyjątkiem świeżego mięsa wieprzowego.

- Nie zostanie zaatakowany przez potwory, chyba że zaatakuje pierwszy.

- Może skakać i latać za pomocą czerwonej róży . (Traci wtedy krew)

- Zadają więcej obrażeń w walce wręcz.

- Odnosi mniejsze obrażenia w walce wręcz z wyjątkiem ataków z drewnianych broni.

- Czasami zaraża innych w walce wręcz.

Jak zrobić ołtarze ? Zapraszam na /warp oltarz

 

 

 

 

 

 

Pluginy:

 

- FalseBook,

- BoatMod,

- HomeX,

- WorldEdit,

- Vampire,

- SimpleWeather,

- mobSpawner,

- VIP,

- iChat,

- AutoMessage,

- iConomy,

- AppleTree,

- MyWarp, RPGOverhead,

- WorldGuard,

- xLevel,

- CommandHelper,

- NSCommand,

- NoCraft,

- xAuth,

- TheWerewolf,

- ChestShop,

- Jobs,

- LWC,

- Factions,

- mcMMO.

 

Zespół

Administracja :

Xaaaardas

Evan148

Moderatorzy :

Zarghor

 

 

Regulamin

 

1. Zasady ogólne

• Szanuj innych graczy.

• Nie używaj wulgaryzmów.

• Nie spamuj.

• Zawsze sprawdzaj na forum przed napisaniem tematu czy taki już nie istnieje.

• Zakaz wyłudzania pasów do gry oraz grożenia innym graczom.

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za skradzione, utracone rzeczy.

• Całkowity zakaz reklamowania innych serwerów.

• Każdy błąd należy zgłosić Administracji. Jeżeli nie zostanie zgłoszony, a dany gracz spróbuje się na nim wzbogadzić zostanie ukarany.

• Zabronione jest używanie programów ułatwiających grę.

• Admin nie daje itemków.

 

2. Miasta

• W mieście głównym działki przydziela Administracja, a w osadach Moderator lub Admin tylko za zgodą Króla danej frakcji.

• Działka pusta może zostać usunięta.

• Przy usuwaniu działki graczowi nie są wzracane żadne itemki.

• Budowanie brzydkich budynków w mieście może doprowadzić do usunięcia działki.

• Na każdej działce w mieście głównym należy umieścić tabliczkę z aktualizowaną datą. Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności działka może zostać usunięta.

• Działka z której wylewa się woda lub lawa na ulicę zostaje odebrana bez ostrzeżenia.

 

3. Gildie

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże przez członków gildii. Przedmioty nie będą zwracane

• Można zabijać graczy na wszystkie sposoby.

• Zakazane jest wielokrotne zabijanie członków gildii neutralnej i osób bezgildijnych.

 

4. PvP

• Na serwerze włączone jest PvP.

• Osoba która zabija nie musi oddawać rzeczy.

• Masowe zabijanie bezbronnych graczy może skończyć się banem na 24h, a za kilka takich akcji nawet permanent ban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Administracji:

 

 

i25705_cooltext602861797.png

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w świecie Argona!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

(...) Wyruszaamy...

 

adresip.png

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

teamdz.png

 

Własciciel: Xaaardas

Admin : Evan148

Moderator : Zarghor

 

 

screenshotyw.png

 

i25697_1.png

 

i25704_4.png

 

i25703_3.png

 

 

dodatkoweinfo.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdz i baw się dobrze.

 

 

 

PS: Podania proszę zamieszczać poniżej (wystarczy nick).

 

i25705_cooltext602861797.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdź i baw się dobrze.

IP:

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

 

Ogólne Informacje:

Potwory: ON

PvP: ON (za miastem)

Nether: ON

 

 

Jak zacząć grę ?

 

Przygodę zaczynasz na niedużym spawnie z zasadami (Należy wszystko przeczytać)

Po przeczytaniu używając komendy teleportujemy się do głównej osady.

Działki kosztują 6000, więc aby uzbierać należy wybrać jedną z poniższych prac:

-Górnik

-Drwal

-Budowniczy

Aby dołączyć do danej pracy należy wpisać "/jobs join <nazwa pracy="">" (np.: /jobs join Drwal) Na czym polegają te zawody, myślę, że każdy wie. A jeżeli nie to więcej info znajdziecie pod komendą "/jobs info <nazwa pracy="">". Za wykonywanie tych pracy otrzymuje się wynagrodzenie w postaci "denarów". Jest to nasza waluta w grze.

Po spełnieniu pewnych wymagań wyskoczy ci informacja, że awansowałeś na 1 poziom, dzięki czemy możesz wybrać jedną z czterech klas postaci:

- Łucznik

- Wojownik

- Mag

- Kapłan

Aby zdobyć listę komend pluginu xLevel proszę wpisać "/xl help"

 

 

Rangi w Grze

 

Grę zaczynasz jako "Chłop" który nie posiada zbyt dużej ilości praw.

Gdy uzbierasz 1000 Denarów poproś Admina o rangę "Mieszczanina" który może już posiadać działkę w osadzie i ma prawo głosu podczas zebrań, które będą organizowane przez króla danej osady.

Jeżeli grasz z nami już jakiś czas, jesteś bogaty [5000 Denarów], masz piękny dom i kilka budowli specjalnych możesz z zgodą Admina/Moderatora wybrać drogę Wojownika lub bogatego Mieszczanina.

Wojownik:

Po wybraniu drogi Wojownika otrzymujemy rangę Rycerza [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Palladynem [30000 Denarów + zasługi].

Bogaty Mieszczanin:

Po wybraniu drogi bogatego Mieszczanina otrzymujemy rangę Hrabiego [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Księciem [30000 Denarów + zasługi].

 

Najwyższą i najdostojniejszą rangą na serwerze jest Król. Posiada on te same możliwości co poprzednie, ale do tego ma prawo do posiadania osady i pobierania od jej mieszkańców podatków.

Posiadając osadę Król może:

- wypowiadać wojny, które będą rozstrzygane w wybranym miejscu i o wybranej porze (na obradach)

- zawierać pokoje

- zdobywać nowe tereny

- awansować swoich Rycerzy

I inne ciekawe przywileje.

Status "Król" będzie można kupić jedynie za realne pieniądze.

 

 

 

 

 

 

 

Wampiry i Wilkołaki

 

Są to rangi specjalne i wyjątkowe, których zdobycie łączy się z dużą ilością możliwości.

 

Wilkołak - Nie może mieszkać w osadzie. Aby stać się wilkołakiem trzeba zostać zabitym przez innego wilkołaka lub ugryzionym przez wilka (szanse że ugryzienie cię przemieni wynosi 0.001%). Będzie również możliwość kupna tej rangi za realne pieniądze.

Cechy Wilkołaka :

- Wilkołak automatycznie zmienia się jego nocą.

- Wilkołak może używać sprintu za pomocą klawisz Shift.

- Wilkołak nie może władać bronią, lecz zadaje sam zadaje duże obrażenia.

- Wilkołak nie może wkładać zbroi, podczas nocy, ale ma wysoką naturalną obronę! Po przemianie w wilkołaka zbroja upada na ziemię

- Nocą wszystkie wilki mogą być kontrolowane przez Wilkołaka (chyba że inny Wilkołak je kontroluje).

- Wilkołakowi zmienia się skin automatycznie w nocy :

 

Wampir - wampirem może stać się każdy gracz, potrzebne jest mu jedynie kilka rzeczy na zbudowanie ołtarza, . Wampiry tak jak Wilkołaki nie mogą mieszkać w osadzie.

Cechy Wampira :

- Wampir nie może przebywać na powierzchni w dzień, chyba że pada deszcz, śnieg.

- Nie traci życia za upadek z wysokości.

- Nie musi oddychać pod wodą.

- Posiada zbiornik krwi pomiędzy 0 a 100.

- Musi pić krew z ludzi lub zwierząt, aby nie umrzeć z głodu.

- Nie można jeść normalnego jedzenia z wyjątkiem świeżego mięsa wieprzowego.

- Nie zostanie zaatakowany przez potwory, chyba że zaatakuje pierwszy.

- Może skakać i latać za pomocą czerwonej róży . (Traci wtedy krew)

- Zadają więcej obrażeń w walce wręcz.

- Odnosi mniejsze obrażenia w walce wręcz z wyjątkiem ataków z drewnianych broni.

- Czasami zaraża innych w walce wręcz.

Jak zrobić ołtarze ? Zapraszam na /warp oltarz

 

 

 

 

 

 

Pluginy:

 

- FalseBook,

- BoatMod,

- HomeX,

- WorldEdit,

- Vampire,

- SimpleWeather,

- mobSpawner,

- VIP,

- iChat,

- AutoMessage,

- iConomy,

- AppleTree,

- MyWarp, RPGOverhead,

- WorldGuard,

- xLevel,

- CommandHelper,

- NSCommand,

- NoCraft,

- xAuth,

- TheWerewolf,

- ChestShop,

- Jobs,

- LWC,

- Factions,

- mcMMO.

 

Zespół

Administracja :

Xaaaardas

Evan148

Moderatorzy :

Zarghor

 

 

Regulamin

 

1. Zasady ogólne

• Szanuj innych graczy.

• Nie używaj wulgaryzmów.

• Nie spamuj.

• Zawsze sprawdzaj na forum przed napisaniem tematu czy taki już nie istnieje.

• Zakaz wyłudzania pasów do gry oraz grożenia innym graczom.

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za skradzione, utracone rzeczy.

• Całkowity zakaz reklamowania innych serwerów.

• Każdy błąd należy zgłosić Administracji. Jeżeli nie zostanie zgłoszony, a dany gracz spróbuje się na nim wzbogadzić zostanie ukarany.

• Zabronione jest używanie programów ułatwiających grę.

• Admin nie daje itemków.

 

2. Miasta

• W mieście głównym działki przydziela Administracja, a w osadach Moderator lub Admin tylko za zgodą Króla danej frakcji.

• Działka pusta może zostać usunięta.

• Przy usuwaniu działki graczowi nie są wzracane żadne itemki.

• Budowanie brzydkich budynków w mieście może doprowadzić do usunięcia działki.

• Na każdej działce w mieście głównym należy umieścić tabliczkę z aktualizowaną datą. Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności działka może zostać usunięta.

• Działka z której wylewa się woda lub lawa na ulicę zostaje odebrana bez ostrzeżenia.

 

3. Gildie

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże przez członków gildii. Przedmioty nie będą zwracane

• Można zabijać graczy na wszystkie sposoby.

• Zakazane jest wielokrotne zabijanie członków gildii neutralnej i osób bezgildijnych.

 

4. PvP

• Na serwerze włączone jest PvP.

• Osoba która zabija nie musi oddawać rzeczy.

• Masowe zabijanie bezbronnych graczy może skończyć się banem na 24h, a za kilka takich akcji nawet permanent ban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Administracji:

 

 

i25705_cooltext602861797.png

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w świecie Argona!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

(...) Wyruszaamy...

 

adresip.png

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

teamdz.png

 

Własciciel: Xaaardas

Admin : Evan148

Moderator : Zarghor

 

 

screenshotyw.png

 

i25697_1.png

 

i25704_4.png

 

i25703_3.png

 

 

dodatkoweinfo.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdz i baw się dobrze.

 

 

 

PS: Podania proszę zamieszczać poniżej (wystarczy nick).

 

i25705_cooltext602861797.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdź i baw się dobrze.

IP:

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

 

Ogólne Informacje:

Potwory: ON

PvP: ON (za miastem)

Nether: ON

 

 

Jak zacząć grę ?

 

Przygodę zaczynasz na niedużym spawnie z zasadami (Należy wszystko przeczytać)

Po przeczytaniu używając komendy teleportujemy się do głównej osady.

Działki kosztują 6000, więc aby uzbierać należy wybrać jedną z poniższych prac:

-Górnik

-Drwal

-Budowniczy

Aby dołączyć do danej pracy należy wpisać "/jobs join <nazwa pracy="">" (np.: /jobs join Drwal) Na czym polegają te zawody, myślę, że każdy wie. A jeżeli nie to więcej info znajdziecie pod komendą "/jobs info <nazwa pracy="">". Za wykonywanie tych pracy otrzymuje się wynagrodzenie w postaci "denarów". Jest to nasza waluta w grze.

Po spełnieniu pewnych wymagań wyskoczy ci informacja, że awansowałeś na 1 poziom, dzięki czemy możesz wybrać jedną z czterech klas postaci:

- Łucznik

- Wojownik

- Mag

- Kapłan

Aby zdobyć listę komend pluginu xLevel proszę wpisać "/xl help"

 

 

Rangi w Grze

 

Grę zaczynasz jako "Chłop" który nie posiada zbyt dużej ilości praw.

Gdy uzbierasz 1000 Denarów poproś Admina o rangę "Mieszczanina" który może już posiadać działkę w osadzie i ma prawo głosu podczas zebrań, które będą organizowane przez króla danej osady.

Jeżeli grasz z nami już jakiś czas, jesteś bogaty [5000 Denarów], masz piękny dom i kilka budowli specjalnych możesz z zgodą Admina/Moderatora wybrać drogę Wojownika lub bogatego Mieszczanina.

Wojownik:

Po wybraniu drogi Wojownika otrzymujemy rangę Rycerza [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Palladynem [30000 Denarów + zasługi].

Bogaty Mieszczanin:

Po wybraniu drogi bogatego Mieszczanina otrzymujemy rangę Hrabiego [15000 Denarów + zasługi], a gdy Administracja i rada osady zdecyduje o twoim awansie staniesz się Księciem [30000 Denarów + zasługi].

 

Najwyższą i najdostojniejszą rangą na serwerze jest Król. Posiada on te same możliwości co poprzednie, ale do tego ma prawo do posiadania osady i pobierania od jej mieszkańców podatków.

Posiadając osadę Król może:

- wypowiadać wojny, które będą rozstrzygane w wybranym miejscu i o wybranej porze (na obradach)

- zawierać pokoje

- zdobywać nowe tereny

- awansować swoich Rycerzy

I inne ciekawe przywileje.

Status "Król" będzie można kupić jedynie za realne pieniądze.

 

 

 

 

 

 

 

Wampiry i Wilkołaki

 

Są to rangi specjalne i wyjątkowe, których zdobycie łączy się z dużą ilością możliwości.

 

Wilkołak - Nie może mieszkać w osadzie. Aby stać się wilkołakiem trzeba zostać zabitym przez innego wilkołaka lub ugryzionym przez wilka (szanse że ugryzienie cię przemieni wynosi 0.001%). Będzie również możliwość kupna tej rangi za realne pieniądze.

Cechy Wilkołaka :

- Wilkołak automatycznie zmienia się jego nocą.

- Wilkołak może używać sprintu za pomocą klawisz Shift.

- Wilkołak nie może władać bronią, lecz zadaje sam zadaje duże obrażenia.

- Wilkołak nie może wkładać zbroi, podczas nocy, ale ma wysoką naturalną obronę! Po przemianie w wilkołaka zbroja upada na ziemię

- Nocą wszystkie wilki mogą być kontrolowane przez Wilkołaka (chyba że inny Wilkołak je kontroluje).

- Wilkołakowi zmienia się skin automatycznie w nocy :

 

Wampir - wampirem może stać się każdy gracz, potrzebne jest mu jedynie kilka rzeczy na zbudowanie ołtarza, . Wampiry tak jak Wilkołaki nie mogą mieszkać w osadzie.

Cechy Wampira :

- Wampir nie może przebywać na powierzchni w dzień, chyba że pada deszcz, śnieg.

- Nie traci życia za upadek z wysokości.

- Nie musi oddychać pod wodą.

- Posiada zbiornik krwi pomiędzy 0 a 100.

- Musi pić krew z ludzi lub zwierząt, aby nie umrzeć z głodu.

- Nie można jeść normalnego jedzenia z wyjątkiem świeżego mięsa wieprzowego.

- Nie zostanie zaatakowany przez potwory, chyba że zaatakuje pierwszy.

- Może skakać i latać za pomocą czerwonej róży . (Traci wtedy krew)

- Zadają więcej obrażeń w walce wręcz.

- Odnosi mniejsze obrażenia w walce wręcz z wyjątkiem ataków z drewnianych broni.

- Czasami zaraża innych w walce wręcz.

Jak zrobić ołtarze ? Zapraszam na /warp oltarz

 

 

 

 

 

 

Pluginy:

 

- FalseBook,

- BoatMod,

- HomeX,

- WorldEdit,

- Vampire,

- SimpleWeather,

- mobSpawner,

- VIP,

- iChat,

- AutoMessage,

- iConomy,

- AppleTree,

- MyWarp, RPGOverhead,

- WorldGuard,

- xLevel,

- CommandHelper,

- NSCommand,

- NoCraft,

- xAuth,

- TheWerewolf,

- ChestShop,

- Jobs,

- LWC,

- Factions,

- mcMMO.

 

Zespół

Administracja :

Xaaaardas

Evan148

Moderatorzy :

Zarghor

 

 

Regulamin

 

1. Zasady ogólne

• Szanuj innych graczy.

• Nie używaj wulgaryzmów.

• Nie spamuj.

• Zawsze sprawdzaj na forum przed napisaniem tematu czy taki już nie istnieje.

• Zakaz wyłudzania pasów do gry oraz grożenia innym graczom.

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za skradzione, utracone rzeczy.

• Całkowity zakaz reklamowania innych serwerów.

• Każdy błąd należy zgłosić Administracji. Jeżeli nie zostanie zgłoszony, a dany gracz spróbuje się na nim wzbogadzić zostanie ukarany.

• Zabronione jest używanie programów ułatwiających grę.

• Admin nie daje itemków.

 

2. Miasta

• W mieście głównym działki przydziela Administracja, a w osadach Moderator lub Admin tylko za zgodą Króla danej frakcji.

• Działka pusta może zostać usunięta.

• Przy usuwaniu działki graczowi nie są wzracane żadne itemki.

• Budowanie brzydkich budynków w mieście może doprowadzić do usunięcia działki.

• Na każdej działce w mieście głównym należy umieścić tabliczkę z aktualizowaną datą. Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności działka może zostać usunięta.

• Działka z której wylewa się woda lub lawa na ulicę zostaje odebrana bez ostrzeżenia.

 

3. Gildie

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże przez członków gildii. Przedmioty nie będą zwracane

• Można zabijać graczy na wszystkie sposoby.

• Zakazane jest wielokrotne zabijanie członków gildii neutralnej i osób bezgildijnych.

 

4. PvP

• Na serwerze włączone jest PvP.

• Osoba która zabija nie musi oddawać rzeczy.

• Masowe zabijanie bezbronnych graczy może skończyć się banem na 24h, a za kilka takich akcji nawet permanent ban.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Administracji:

 

 

i25705_cooltext602861797.png

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w świecie Argona!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

(...) Wyruszaamy...

 

adresip.png

 

IP serwera - f3.owncraft.pl:25083 lub 188.165.215.153

 

teamdz.png

 

Własciciel: Xaaardas

Admin : Evan148

Moderator : Zarghor

 

 

screenshotyw.png

 

i25697_1.png

 

i25704_4.png

 

i25703_3.png

 

 

dodatkoweinfo.png

 

To nie jest kolejny zwyczajny serwer podobny do 1000 innych. This is Argona ;D Średniowieczny serwer który przyniesie ci i twoim kolegom wiele rozrywki i zabawy. Więc wejdz i baw się dobrze.

 

 

 

PS: Podania proszę zamieszczać poniżej (wystarczy nick).

Proszę o dodanie SnoopDogg jak przeczytałem ten opis serwa zakochałem się <3

Opublikowano

Nie polecam serwera , na nim admini i inni mają cię w głębokim poważaniu i CI NIE POMOGĄ ja pisałem z 10 minut , zeby mi pokazali miasto gdzie mogę pracować (drwal) a oni kto chce skype mojego , bo mi się nudzi , dawaj cuba też na mojego kolegę bo on zaraz przyjdzie (jak to przeczytałem to pomyślałem , ze będzie im obciągał :> ) nie polecam

-----------Cycu nie bój żaby ------------

Opublikowano

wszyscy dodani :P

UP: Nie kłam bo wcale nie pisałeś 10 minut. Po 2 klnąłeś cały czas, a admini byli zajęci. Do tego było trzeba przeczytać /warp spawn lub chociaż temat. Masz tam wszystko o pracach. A po mieście mam cię oprowadzać ? Świetnie, tu są działki a tu wieża -_-'. też masz bardzo fajne skojarzenia.

DOWN: Dodani

jLRw2A6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...