Skocz do zawartości

Ruch palikota

jp9999999999

Rekomendowane odpowiedzi

Głosując na palikota nie możecie widzieć tylko legalizacji. Ma również inne głupie pomysły jak zalegalizowanie homoseksualizmu :)

Niby jakby dziewczyny się lizały gdzieś na mieście to spoko ,ale chłopak ;O

Co do marihuany to nie palę i raczej nie mam zamiaru więc jest mi to obojętne czy będzie ON :)

Ja sam od czasu do czasu zapalę...

Nie to, że co chwila ale ok. 3/4 razy do roku...

Myślę, że zamykanie za to ludzi jest nienormalne...

Powinni ją zalegalizować.

Nie dość, że grupy przestępcze dostały by mocno po dupie, to państwo by swój procent z tego miało ^ ^

Sporo by to zwiększyło budżet państwa biorąc pod uwagę liczbę palących w Polsce "ok.800tys a uważam, że jest ich więcej :'p

A i ludzie by na roli pracę znaleźli ^ ^

Ale są też -... ludzie w Polsce (a przynajmniej ich część) jest za głupia na wolne palenie... Daj im palec, a wezmą całą rękę ...

Przykład ?

11 listopad - Warszawa -.- To jest tragedia... I zamiast zmądrzeć, to oni z roku na rok coraz gorzej ... Nie mówię tutaj, że to skutek palenia marihuany, tylko głupoty tej warstwy społecznej... Kpina... powinni ich tam wszystkich pozamykać na kilka lat w więzieniu :'p

Jeśli zalegalizują to będzie niezły burdel.

Nigdzie nie kupisz porządnego towaru bo każdy będzie ci majeranek wciskał byle by zarobić.

A czemu miałby ktoś kupować od drugiej osoby? Jakby była legalizacja to by były takie magiczne sklepy, a tam majeranku by nie sprzedawali.

1365526782-U231645.png

Nie wiem czy zalegalizują.. Pewnie to zrobią jak mnie już nie będzie ;(

:( :(

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:

Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos

Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Ruch palikota   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...