Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Zareklammować Swój Klan Lub Go Szukasz Kliknij Tutaj!.


Apsell

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wchodzę w ten dział i oczom nie wierzę, pomyśleć że na pudełku od gry widnieje w lewym dolnym rogu " Pegi 18 " a tu gracze zgłaszają się do klanów mając po 12, 13, 14, 15,

no 16 i 17 jeszcze ujdzie, fakt gryzie mnie to że niektórzy z nich grają lepiej ode mnie no ale kto im tą grę kupił, hihihi, no nic życzę im powodzenia w dalszej grze,

 

 

A co do mnie to.:

Szukam jakiegoś klanu, najlepiej snajperskiego

ale i normalne klasy mogą być, byle była w klanie

jakaś atmosfera, mój wiek to 18 lat, kd ciągle rośnie

tak więc nie będę podawał dokładnego ale +1.0 jest

gg.: 23976998

PW

YouToBe.:

youtube.com/user/xXjacek2010jacekXx

Opublikowano

Klan I Fell Dizzyy rekrutuje graczy

:)

Leader: Dizzyy | LuCyFeR i Dizzy | Sourpuss

 

Wymagania:
  • 15 lat +
  • Mutacja
  • Ogarniać grę

Steam: pawelrozumek i karollowymiatacz

 

Skype: nadziaxmadzia i karollomistrzuniu

 

GG:
4575418

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

Opublikowano

Klan FaKe poszukuje chetnych graczy ! :D

 

O nas:

 

Jestesmy klanem ESL i 4fun.

Admin: FaKe| Fr0zeN

Ilosc czlonkow: 9

 

Wymagania:

 

-Sprawny mikrofon

-Minimum 14 lat

-KD powyżej 1.10

-Musisz ogarniac mapy i zasady ESl

 

Kontakt:

 

GG: 31202213

Steam: fr0zen981

 

 

 

Film prezentujacy nasz klan:

http://www.youtube.com/watch?v=4oPdcEwoHpM

 

Oraz kilka innych

http://www.youtube.com/watch?v=ufs9CE5M-Yk

:D

FaKe Sniper Montage

http://www.youtube.com/watch?v=Mk6UnGYsLMM&feature=related

 

FaKe Clan Moabs

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam Klanu:

Nick w grze: WeWantSomePussy

Steam: ancymonek1996

GG: mam ale nie używam

Skype: damian75038

Team-Speak: mam

Mikrofon i słuchawki: mam

Ukończyłem 16 lat i lubię grę 4fun

Nie aktualne !

Zanim użyłem internetu nie wiedziałem że na świecie jest tyle idiotów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan eXiLe_PL poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: dragonzZ*

Ilość członków: na stan teraźniejszy 12.

Wymagania: dobry skill snipe,umiejętność qs i ns.

Team Speak: nie mamy ale bedziemy miec

Steam: Mój: eXiLe_dragonzZ* [CL]

Skype: sasukes8

GG: a po co? przecie jest skype.

Opublikowano

Klan BHST poszukuje chętnych graczy do klanu <<<< Gramy na TeknoGods

Leader: Raz4R

Ilość członków: 5

Wymagania:

Mikro: Tak

Konto na Stronie <<<< Srona klanowa

Team Speak: Tak

Steam: Nie

Skype: Nie koniecznie

GG: Tak

784091427630431250239.png784091427630431250239.png784091427630431250239.png784091427630431250239.png
Opublikowano

Nick w grze: seba0855[PL]

Steam: seba0855[PL]

GG: 24331394

Skype: Brak

Mikrofon i słuchawki: Tymczasowo nie mam ich,ponieważ się zepsuły i jestem zdany na głośniki :X

9La1rOf.gif

Opublikowano

Klan DarkHunters (DH) poszukuje drużyny do gry Call of Duty (wszystkie części ) oraz graczy Fifa2012 oraz Starcraft 2 (możliwe jest także założenie innych sekcji w klanie jeśli, masz pomysł napisz )

Lider: RyKu , Amol

Ilość członków : Na dzień dzisiejszy 26 (max 400 ... na tyle slotów posiadamy ts )

Wymagania : + 16 lat ,ogarnięty ale rozgadany na ts

TS:ts3.darkhunters.pl

GG:43575674

Oferujemy strone z domena .pl () własnego ts na 40 slotów , możliwe zakupienie serwera dla sekcji (jeśli ta będzie aktywna )

Posiadamy serwery do BF3 ,Cs1.6 , Minecraft

Opublikowano

Klan |AGR| Strona web klanu :

Leader: |AGR|Fiszu , |AGR|Ant`3r'

Ilość członków: 10 (w dywizji MW3)

Wymagania: Wiek minimum 13Lat , znajomość zasad ESL , w miarę dobry "skill" , wysoka kultura osobista , nieużywanie hacków glitch itp

TeamSpeak 3: 178.19.105.34:9988 <- tutaj więcej info na temat klanu.

Steam: lisekdh

Skype: Brak

GG: Brak

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

Klan Nano&Imble poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader:™«N&I»™ADI2012

Ilość członków:9-10

Wymagania: W miare ogarniecie sie,"Skill",znane zasad "CB" "ESL".ogarnięta Snipe <--- MSR

wymagany tez jest max 50 LvL

Team Speak: Brak

Steam:™«N&I»™ADI2012

Skype:ADI2012

GG:Brak

 

A spotykać się i rozmawiać będziemy na czacie grupy.

 

Nasze ID Steam:

http://steamcommunity.com/groups/NanoImble

 

 

 

A tu mamy wzór podania do N&I :

http://steamcommunity.com/groups/NanoImble/announcements/detail/903206618112470422

 

Aby wejść do naszego klanu musicie wypełnić powyżej zamieszczone pola w linku

 

 

 

Dziękuję.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam ogarniętego klanu ze stroną i własnym serwerem ts.

Wiek: 15

Mikro/Słuchawki: Mam

TS: Posiadam

Gry: Mam częsci Coda takie jak: Mw3,Mw2,Mw,BO

więcej info priv bądz steam

Mój link steam:

http://steamcommunity.com/id/Dexiu/

76561198048736832.png

Opublikowano

Klan Polska Rzeczpospolita Ludowa poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: [PRL] Przemek

Ilość członków: 3 potrzebne 4-8

Wymagania: Mikrofon, SŁUCHAWKI (nie głośniki), typowe ratio w gracz conajmniej 1:1, znajomosc kazdej mapy, umiejetnosc grania snajperem jak i normalna klasa, granie bez kampienia i hardscope'ów

Team Speak: nie

Steam: ryba3713 lub [PRL] Przemek

Skype: przemek12223395

GG: 12223395

Opublikowano

Witam

 

Klan Polish Tactics Group =PTG= ponownie otwiera rekrutację do sekcji CoD:MW3.

 

Aby do nas dołączyć wystarczy złożyć podanie na naszej stronie www

 

Czego wymagamy?

 

- wieku - 16+

- posiadania zestawu słuchawek z mikrofonem oraz programu TeamSpeak

- obecności na treningach/sparingach minimum 2 razy w tygodniu (głównie po 20)

- odpowiedniego poziomu kultury osobistej

- zaangażowania w sprawy klanowe

 

Co oferujemy?

 

- aktywne Forum

- serwer komunikacji głosowej - Teamspeak 3

- treningi i mecze

- miłą i przyjazną atmosferę

- pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów z grą i nie tylko

 

 

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na forum lub na steamie

http://steamcommunity.com/profiles/76561197995453847

Opublikowano

SZUKAM KLANU

Nick xboxlive: JackSparow98

 

Wiek: 14 lat

Skype: jan.wojtecki1

Mikro: posiadam

Lvl: nie mogę podać dokładnego bo mam niski lvl i nabijam szybko :D

Opublikowano

Nick w grze: Herman

Steam:brak

GG:brak

Skype: nazwa mariuszherman7

Mikrofon i słuchawki: Mikrofon jest i bardzo dobre słuchawki.

zaczynam z mw3 głownie grałem w cs oraz cod 2/4

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

JAK POMOGŁEM DAJ PLUSA TO NIE BOLI ;)

Opublikowano

Szukam klanu

Nick : Szakal0x

Steam: Szakal0x

GG:8260926

Micro:Posiadam :)

LVL:61 (codziennie rośnie)

Wiek:16

 

Gram w CoD'a MW3 od niedawna. Wcześniej grałem w BF3 bardzo długo osiągając 60 colonel co czyni około 110 lvl jak się nie myle :)

Opublikowano

Witam klan Creative Shoot ( cS# ) otwiera rekrutacje :)

 

Wymagamy:

Team Speak,

Słuchawki oraz mikrofon,

Doświadczenie w grze,

Wiek min. 14 lat,

Poczucie humoru

 

Oferujemy:

Prywatny Team Speak 3,

Sparingi

Treningi

Miła atmosfere

 

Dodam, że zastanawiamy się nad kupnem prywatnego serwera do gry na treningi oraz sparingi, ale trwają o tym rozmowy :)

 

 

Od siebie:

 

Nie jesteśmy klanem sztywniaków którzy wchodza zagrać jakiś sparing ESL przegramy i płaczemy 3 dni, podstawa to poczucie humoru i opanowanie skupiamy się na tym co robimy ale nie rozczulamy się nad Sobą. Naprawde moge zapewnić dobrą gre w klanie, nie gramy tylko w mw3 wszystkie otwarte dywizje są na grupie niżej wymienione.

 

O rekrutacje prosze pisać do mnie:

 

Mój profil Steam-

http://steamcommunity.com/id/Dexiu/

 

 

 

Creative Shoot Steam-

http://steamcommunity.com/groups/CreativeShoot

 

 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych :) Pamiętaj napisać nie zaszczkodzi analizujemy przy rekrutacji wszystkie " za " i " przeciw " jeżeli nie masz 14 lat a dobrze grasz i jesteś wmiare opanowny to śmiało pisz ! Dodam, że klan ma możliwość zgodzić się na połączenie klanów m.i.n aby ktoś ze swoim klanem do nas dołączył wystarczy napisać :)

 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych :) Pamiętaj napisać nie zaszczkodzi analizujemy przy rekrutacji wszystkie :) Pozdrawiam.

76561198048736832.png

Opublikowano

Klan |EliteA| poszukuje chętnych graczy do klanu.

Leader:|EliteA|Prometeusz (11Prestige)

Ilość członków:9

Wymagania:

+2prestiz lub nawet 1 ale wtedy potrzebujesz +70level. +14lat Grac przynajmniej 1 dziennie jak nie to pw lidera.

-I Kultury.

Team Speak:brak

Steam:|EliteA|Prometeusz pisac od 11:00 do 24 :00

Skype:Wirus02s

GG: 43301165

post-711612-0-54212800-1344954061.png

Opublikowano

Klan Kurwa no...... poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: ARKADOS1

Ilość członków:1

Wymagania: XBOX360, mile widzany Headset

Team Speak: ~~~~~

Steam:~~~~~

Skype: BRAK

GG: Brak

 

 

Piszcie wiadomości na XBOX live. Każda osoba z premium wchodzi bez sprawdzania umiejętności. Bez premium trzeba ze mną troszke pograć ;D. Wkrotce zmienie nazwe na jakąś bardziej reprezentacyjną.

ARKADOS1.png

Opublikowano

Poszukuję ogarniętego klanu, mówiąc ogarniętego mam na mysli: Członkowie powyżej 16 roku życia, którzy ogarniają zasady esl, i mają w miare dobre kd, i przedewszystkim 0 spiny / kłótni z innymi członkami drużyny.

 

Mam do zaoferowania:

Wiek: 18

Staż w MW3: 818h

K/D: 1.5

Mikrofon: Tak

Prestiż / Poziom: 11 / 30 (jade 2 raz)

Ogar: Jak najbardziej.. 0 spiny

 

Coś od siebie: Mogę się też przydać jako grafik klanowy, montage się uczę robić...

A oto kilka materiałów które pomogą podjąć decyzję:

Kanał na YouTube: www.youtube.com/Pinki2k9

Prace graficzne:

1. http://img14.imageshack.us/img14/2144/logojgz.png
2. http://img835.imageshack.us/img835/5027/mati2h.jpg
3. http://img191.imageshack.us/img191/5932/maleks.jpg
4. http://img845.imageshack.us/img845/9995/finalv2.jpg

 

Istnieje również możliwość założenia ze mną klanu, ale to tylko osoby z wiekiem 17+

Kontakt:

Steam : disel466 / skamixam

 

 

 

 

Opublikowano

Nick w grze: Ramboss PL

Steam: maxiyou

GG: 32839707

Skype: thecyrodiil

Mikrofon i słuchawki: Logitech USB Microphone, Używam Dobrego Stereo z Sony, nie pamiętam modelu.

 

Staty: Ostatnio przydałaby mi się tygodniowa rozgrzewka, ale jak gram na bieżąco mam 1-3 miejsca na rankingu

Broń: Nie specjalizuje się na snajperkach ale uwielbiam SMG, czasem Szturmowe.

Tchórz umiera po stokroć razy, a bohater tylko raz. - J.R.R. Tolkien

kunoha.png

Opublikowano

Nie podajemy odnośników do stron www we wzorze nie ma czegoś takiego:

Klan ... poszukuje chętnych graczy do klanu
Leader:
Ilość członków:
Wymagania:
Team Speak: Tak/Nie
Steam:
Skype:
GG:

 

Każdy temat z odnośnikiem do www zostanie usunięty, linki do zewnętrznych stron dajemy w

To ten znaczek <>

Tak same, jeżeli nie będzie wzoru.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...