Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Zareklammować Swój Klan Lub Go Szukasz Kliknij Tutaj!.


Apsell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

chcecie spróbować waszych sił w Sons of Plunder? Nie oczekujemy skilla high+, ale mile widziani będą ludzie kulturalni i myślący podczas meczów.

 

Oferujemy:

-Nowoczesną stronę internetową sopgaming.pl

-Serwer TS3

-Miłą atmosferę.

-Treningi, sparingi i mecze ligowe

 

Najpierw przeczytaj czy spełniasz podstawowe wymagania:

-wiek min. 16 lat

-znajomość trybu S&D (znajdź i zniszcz, NIE hardcore)

-znajomość zasad ligi ESL

-oczekujemy kultury, chęci i odpowiedniej motywacji

 

 

Steam kontakt: kris0914

GG kontakt: 13467185

 

 

Nowoczesną stronę wykonał:

sygnao.jpg
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje Klanu !!!

Nick w grze : ProCenTqz

Nick steam : jarq666

wiek : 15

skill : med

Mikrofon, słuchawki : On

Głowa, współpraca : Owszem

Team speak 3 : tak

Poszukuję klanu grającego : Cw,Pcw,Esl,Treningi

Bede starał się we wszystkim uczestniczyć .

zapewniam 100 % kultury i opanowania

 

zainteresowane klany proszę o zgłoszenie sie : jarq666

Ps.Jakby były jakieś błędy to przepraszam ;]

Opublikowano

Nick w grze: Legionn

Steam: legionista971

GG:1134018

Skype:maxiu_kasia

Mikrofon i słuchawki:tak

Lewel w MW3 : 23 , 9 prestige

Byłem w klanie [PtbP] niestety rozpada się,

szukam klanu który gra dużo sparingów i

ma miłą atmosferę.

Opublikowano

Poszukuje Klanu

"__________________________________________________________________________________"

  • Nick z gry : `Reebok4Fun
  • Wiek: 16 lat
  • GG: 19415059
  • Steam: doriii12
  • Micro: Tak
  • KD/Ratio: 1.70
  • LVL: 1 prestige 80 lvl
  • Ulubiona Bron: MP7

______________________________________________________________________________

Opublikowano

Nick w grze: Dafcio

Wiek: 15

Steam: bielo123

GG: 39683022

Poziom: 41

Skype:dafcio.bielo (posiadam także teamspeak3)

Mikrofon i słuchawki: Tak

m7sxhh.gif
Opublikowano

Nick: rafiokus

Steam: Sel3r

gg: 21284904 (ale wchodze od świętnie)

skype: *-*SeLeR*-*

wiek: 15

Micro i Słuchawki: tak

Ratio: Rośnie ^^

LvL: 9prestiż 80lvl (nie robie 10 bo mi się nie chce)

Gram: s&d, demolka, esl

Opublikowano

Clan Aggressors |AGR| Rekrutuje!!

 

Mam zaszczyt ogłosić iż klan Aggressors zaczyna rekrutację.

Wymagamy:

- Wiek 15+

- Kultura

- Mikrofon i komunikator głosowy TeamSpeak3

- Skill

- Możliwość wysłania min. 1x w miesiącu sms lub przelewu na serwer ts3

 

Oferujemy:

- Ładną i przejrzystą stronę internetową agrgaming.cba.pl

- Serwer 10-slotowy TeamSpeak3

- Miłą atmosferę

- Liga ESL

 

Kontakt:

Steam: kris0914

GG: 39838613

sygnao.jpg
Opublikowano

Klan: Associated with The War

Leader: Obelisk / Ziamal

Ilość członków: 5

Wymagania:

-Wysoka kultura osobista

-Znajomość gry

-Wiek minimum 15lat

-Posiadanie Mikro.

-Nie używanie cheatów/hacków/modów.

Steam: Obelisk

Obowązkowo:

Skype!!

Moje skype: obelisk1234

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Klan Krzywo MultiGaming Clan poszukuje członków do sekcji MW3

 

Wymagania: Mikro , 15 lat , TS3 , skill , ogarnięcie

 

Kontakt : 1134018 (gadu-gadu)

 

Oferujemy : 10 slotów TS3 , profesjonalna strona internetowa , dobra zabawa :D

 

ZAPRASZAM !!!

Opublikowano

heady1.png

 

 

Klan Invisible Ninja Invaders szuka graczy do klanu!!!

 

Wymagamy:

- skill med+

- headset

- obowiązkowa zbiórka

- min. 16 lat

- humor - nie jesteśmy sztywniakami lecącymi na fragi

- zaangażowanie

 

Nasz klan oferuje:

- miłą atmosferę

- serwery gier i TS3

- regularne sparingi

- stronę www

 

Wszelkie informacje dostepne tutaj :

 

Zapraszamy!!!

Opublikowano

Hej ! Szukacie klanu ? To dobrze znaleźliście! Klan #ETMS# ( Extreme Modern Soldiers )

Poszukuje członków! Czego wymagamy?

Średniego skilla,

min. 13lat,

działający mikrofon.

 

Co oferujemy ?

- Sparingi w ESL,

- własny serwer TeamSpeak3,

- miłą atmosferę,

 

Leader: shaguene

Ilość członków: 7

Steam: shaguene

Skype: anakin6523

GG: Nie posiadam, nie potrzebuje :)

Opublikowano

Nick w grze: Szyrek

Steam: Szyrek

GG: 6735584

Team Speak 3: Mam własnego

Mikrofon i słuchawki: Jasne

Ranga: 55 ale ciągle rośnie

kd: 1.2 ;)

Wiek : 16

Opublikowano

Nick w grze: ± ~NoStress~ ±

Steam: Gl3npark

GG: 1390946

Skype: misiasty129

Mikrofon i słuchawki: Oczywiście.

Wiek: 16

 

 

Proszę o poważne propozycję :), jestem miły i żartobliwy, więc nie będzie ze mną smutno, ale wiem też sporo o zabijaniu ;)

76561198029073973.png

Daj plusa. To wiele Cię nie kosztuje.

Opublikowano

s5_logo.png

 

Oferujemy:

 

Web: strona, forum

Voice: Team Speak 3, Mumble

Serwer: W zależności od wyników +1 prv/pub

Redakcja: wynagrodzenie ustalane indywidualnie

 

 

Kogo szukamy?

 

Gaming:

 

Szukamy pełnego składu lub osób, które chcą stworzyć zgrany zespół.

Każdy team, który wykaże się dobrymi wynikami zostanie (w zależności od potrzeby) wyposażony w

serwer do rozgrywek międzyklanowych.

Szukamy Teamów, które będą nas reprezentowały przede wszystkim na arenie ESL.

 

 

Redakcja:

 

Jesteś osobą kreatywną, masz „lekkie pióro” a może zdolności graficzne?

Serdecznie zapraszamy!

 

Potrzebni:

1. Redaktorzy

2. Moderatorzy

3. Newsmeni

4. Graficy

Wymagania:

1. kreatywność

2. znajomości poprawnej pisowni

3. wyobraźnia

4. zaangażowanie

 

 

 

ZAPRASZAMY

 

 

 

Steam:-L3X-Back-

Opublikowano

Nick w grze: xtray5050

Steam:

http://steamcommunity.com/id/xtray5050/

 

Wiek: 13

Skype: Tak

GG: Tak, ale nie używam

Mikro i słuchawki: Tak

Ogar: Tak

Ofiary/Zabicia: 3.583

Od siebie: Szukam klanu, który jest ogarnięty i nie lami. Gra spary ESL. Jest w nim wesoła atmosfera ( czasami mogą zdarzyć się sprzeczki :D ).

Opublikowano

Klan: Associated with The War

Leader: Obelisk / Derki

Ilość członków: 8

Wymagania:

-Wysoka kultura osobista

-Znajomość gry

-Wiek minimum 15lat

-Posiadanie Mikro.

-Nie używanie cheatów/hacków/modów.

Steam: Obelisk

Obowązkowo:

Skype!!

Mikro

Moje skype: obelisk1234

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Klan: Associated with The War

Leader: Obelisk / Derki

Ilość członków: 8

Wymagania:

-Wysoka kultura osobista

-Znajomość gry

-Wiek minimum 15lat

-Posiadanie Mikro.

-Nie używanie cheatów/hacków/modów.

Steam: Obelisk

Obowązkowo:

Skype!!

Mikro

Moje skype: obelisk1234

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Klan !eMP. poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: Grzywacz, Rastamaniek

Ilość członków: 14

Wymagania:

- Mikrofon

- Team Speak 3

- Zaangażowanie

Team Speak: Podam na Steam :)

Steam:

Mój - blaack2

Skype: Nie trzeba.

GG: Nie trzeba

Strona: www.projektemp.pl

Oferujemy:

- Treningi

- Spary

- Miłą Atmosfere

- Zabawe

 

 

 

Klan !eMP. Zaprasza Wszycy chętni niech piszą do mnie na Steam, albo na stronie klanowej. Zapraszam !

76561198048736832.png

Opublikowano

Szukam klanu, który lubuje się w trybie HQ (sztab)

 

Nick w grze: __° °ºsNOw°°๖ۣۜ¢__________°

 

Steam: snnoow

 

GG: 12269086

 

Skype: brak

 

Mikrofon i słuchawki: posiadam

65un.jpg

 

Pomogłem!? Kliknij Lubię to! :D

Opublikowano

Klan: Associated With The War, poszukuje graczy

Leader:Obelisk/Derki

Ilość członków: 8

Wymagania:

-15 lat

- Kultura osobista

-Byc towarzyskim

Steam: rozumek1997

Skype: nadziaxmadzia

Ts: Podamy jak napiszesz na gg :)

GG:34476848

Pamiętaj nie liczy się lvl tylko umiejętności

Opublikowano

Nick w grze: Dafcio

Steam: bielo123

GG: 39683022

Skype: dafcio.bielo

Wiek: 14

Mikrofon i słuchawki: tak

Prestiż: 2

Poziom 15 ale niedawno robiłem prestiż i wszystko wyzerowało ; )

TeamSpeak3 : Tak

m7sxhh.gif
Opublikowano

Klan OneX poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: BlinD, asMEs

Ilość członków: 16

Wymagania: duże doświadczenie w grze umiejętność grania umiejętność współpracy oraz robienie ciepła rodzinnego poprzez rozmowę i dobrą zabawe :) dodam jeszcze że klan dla osób od 13 lat ;]

Team Speak: Klan OneX (ip oraz hamachi podam poszczególnym osobą)

Steam: OneX| Clan (dodawajcie Onex| BlinD do znajomych i dodam was do grupy i tam napiszecie szczegółowe podanie)

Skype:(podam tylko członkom)

GG:(nie potrzebne nam to w klanie mamy steam i skype)

Opublikowano

Nick w grze: PazZ!

Steam: gaaaa54

GG: nie potrzebne mi

Skype: nie potrzebne mi

Mikrofon i słuchawki: Mikrofon , słuchawki i TS-3 mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...