Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Zareklammować Swój Klan Lub Go Szukasz Kliknij Tutaj!.


Apsell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klan !eMP poszukuje chętnych dziewczyn do klanu

Leader:!eMP.DJ Mast3R

Ilość członków: 10

Wymagania:

- 15+

- Mikrofon i TS3

- Skill med/+

- Zaangarzowania w sprawy klanowe

Team Speak: Mamy, ip podawane przy rekrutacji

Steam: alexis1939

Skype: -

GG: 39945569

Strona: www.projektemp.pl

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klan Royal Crew poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader: R|C~traiN

Ilość członków: 6

Wymagania:

-Mikrofon + Słuchawki

-Team Speak

-Lat 14+

-Znajomość zasad ESL

-Skill ;p

Oferujemy:

-Miłą atmosferę

-Team Speak

-Częste Treningi

-Częste Sparingi

Steam: R|C~tariN / tarin1231

Opublikowano

Nick : Mataya

Steam : mataya2

GG : 21900616

Skype ; Nie.

Jestem w posiadaniu mikrofonu i słuchawek.

 

Co do skilla to roznie. Ratio zazwyczaj 1+ w meczu.

 

Jbc. to gg.

Opublikowano

Nick w grze Qbek =D

Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198046241720

GG:nie kozystam ale moge podac

Skype:jest

Mikrofon i słuchawki:sa

znajomosc zasad clanbase - w 90% :]

lat 13

kd ratio - 1.116 (troche male ale idzie w gore teraz w kazdym meczu mam 1.5-3.0 no moze i zdazy sie 5.0+ :])

lvl 78lvl 5 prestiz chyba

Opublikowano

Nick w grze: Dizzy / DeX

Steam: blaack2

GG: 36730816

Skype: Mam, ale nie korzystam.

Mikrofon i Słuchawki: Mam

 

Szukam klanu który posaida Team Speak'a i najlepiej Serwer prywatny do treningów, o infromacje pisać na steam.

76561198048736832.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: ViviD

Steam: vividee

Skype: Mam, mało korzystam

Mikrofon i Słuchawki: Posiadane

Ts: Posiadane

Ratio: 2.01

 

Szukam Klanu ogarniętego, który grywa częste treningi oraz sparingi.

Opublikowano

Nick w grze: Dexiu

Steam: blaack2

Skype: Mam, ale nie korzystam

Mikrofon Słuchawki: Mam

TS: Posiadam

 

Szukam ogarniętego klanu, który gra PCW i treningi, i posaida Serwer prywatny do gry i najlepiej stronę.

76561198048736832.png

Opublikowano

XBOX360

 

Nick : ARKADOS1

headset : Tak

Wiek : wkrotce 14

Ratio :ostatnie 100 meczy 1,39

Lvl : Prestiż 2 lvl 40+

Broń : Type 95, scarl, ACR, UMP35, Baret

ARKADOS1.png

Opublikowano

Imię : Michał

Nick: .:Mobil3T:.

Wiek : 15

Mikro : mam

 

Szukam klanu który ma częste treningi ponieważ chciał bym się podszkolić ;D dopiero co kupiłem mw3 :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

p.png

R|C~ClaN

Leader: R|C~tariN

Clan poszukuje wzmocnień po opuszczeniu członków

nasza grupka obecnie liczy 4 osoby

Wymagania: Teamspeak3 oraz mikrofon + ukończone 15 lat... robimy wyjątki :)

Steam: tarin1231

Strona obecnie w budowie

Opublikowano

Klan OneX - poszukuje chętnych graczy do klanu

Leader:BLinD & Asmes & KyRZy

Ilość członków: 18

Wymagania: umiejętność quick scrope, kulturka, l00z, trzymanie miłej atmosfery kto będzie szukał spiny wywalamy!

Team Speak:[Nie dostępny]

Steam:Clan OneX [COX]

Skype:(podaje tylko na steamie)

GG:13788750 - do BLinda

Opublikowano

Klan poszukuje ludzi do klanu najlepiej ogarnietych nazwa klanu to HCW = Hardzi Chlopi Wojny (wiem zjedziecie mnie za ta nazwe)

Leader:HCW|Hazz

Ilość członków:16

Wymagania:Miej zabawe z gry i badz ogarniety lub nie zaczynaj do ludzi

Team Speak:Narazie nie ma probuje znalesc bo ostatni server na ktorym mielismy kanal sie rozwiazal

Steam:HCW|Hazz

Skype:piotr.zelazek4

GG:Nie mam

Skype:

GG:

Opublikowano

Nick w grze: Bioły

Steam: bialoz

GG:8099129 (rzadko jestem)

Skype:bialy297 (mam swój serwer TeamSpeak 3)

Mikrofon i słuchawki:jest

mam 13 lat ;)

D666a


84496032827399209561.jpg

Opublikowano

Klan FakeHackers poszukuje chetnych graczy do dolaczenia do naszego klanu :D.

 

Info

Leader: FaKe| Fr0zeN

Ilość czlonkow: 6

 

Wymagania:

Skype

GG

Steam i CoD Mw3 oczywiscie :D

Mikro

Min 13 lat

Musisz byc mily, opanowany

Musisz ogarniac esl, mapy, tryby gry

 

Kontakt:

Steam:fr0zen981

GG:31202213

Skype:fr0zen_989

 

Pisac na gg nawet kiedy jestem offline i tak odpisze ;p

Opublikowano

Siema!

Szukam dobrego klanu, preferuję grę snajperską ale może się skuszę na coś innego.

Wiek to 18 lat, mikro jest oczywiście sprawne, wraz z słuchawkami żeby przegłosów nie było.

GG.: 23976998

Steam.: pr0514cz3k

Nick w Grze to FreZe

SSy i inne informacje po skontaktowaniu się ze mną, najlepiej na Steam-ie

Opublikowano

Witam.

Nie szukam narazie żadnego klanu, ale mogę zostać wynajęty na spara.

Wiek:15

Steam: RobsonElitePL

Mikro: Jest

Skill: Jak chce mi się grać to potrafię, ogarniam snajpę.

nieregulaminowa sygnatura

Bywalec
Opublikowano

Nick w grze: Stasio

Steam: h2owiec

GG: 8523021

Skype: h2owiec

Mikrofon: Tak

Wiek: 16

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze - DilatedChild

GG:2840398

 

Skype:Obecny

 

Mikrofon i słuchawki: Obecne

 

znajomosc zasad clanbase - Jestem nowicjuszem, nigdy nie byłem w żadnym klanie.

 

Wiek : 15/16

65+ 3prest.

 

Steam - DilatedChild

Opublikowano

Nick w grze: Strovadis [Często kopiowany nick :/ w MW:3]

Steam: Strovadis

GG: 3534698

Skype: Strovadis

Mikrofon i słuchawki: Tak

LVL i Prestiż : 79 i 10 ( nocą wbijam po 1 prestiżu )

Wiek : 16

Jestem na Steam 24/7 na komórce także :]

76561198045187399.png

 

dcfb0fc10e588a4f880834d.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...