Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.2.3][FB/Creative/Surv][TS3][Miła atmosfera][Wl-off][No-Premium]CraftersX(CX)


Szymcio112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiepsko, problemy z administracją.

Przezentacja mi się podoba i opinie też macie dobra.

Serwer wydaje się fajny.

Jeśli masz wersje developerską to po co ją używasz? Pobierz lepiej stablinego 1.0.0 tak jak mój serwer ma, narazie mamy 100% uptime.

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

Opublikowano

Żadne problemy z administracją,to że serwer padł to tylko wina dzieci.........

 

http://screenshooter...4949578/xehnvtx

http://screenshooter...4949578/lihuckb

http://screenshooter...4949578/ljexmoh

http://screenshooter...4949578/paaapgu

http://screenshooter...4949578/ecwrkon

 

 

14 Stycznia była robiona ta mapa i już jest do niczego........

 

A map survival było robionych z 7........

 

Podsumowując : Gracze są sami sobie winni zamknięcia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Uwaga !!!! Dzisiaj został wgrany mod IndustrialCraft, w związku z tym, że nie potrafiliśmy wgrać tego moda na 1.1, to serwer jest na wersję 1.0

 

Można też skorzystać z instalatora w linku na GG : 41115398

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam Cie k**wa dzieciaczku, ale nasz serwer był pierwszym z nazwa XCrafters. Został on stworzony na początku wakacji ubiegłego roku, więc zluzuj debilu ...

 

Edit: Twój jakże zajebisty serwer ruszył 2 miesiące po naszym... Dziękuje dobranoc!

Opublikowano

Z szacunkiem do starszych gówniarzu. Jeszcze jedna taka akcja i zrobię to, o czym mówiłem

 

EDIT: Z tego co widzę to bardzo domagacie się rozprawy sądowej, zapewniam was że się doigracie.

 

Mnie masz za dzieciaka ? spójrz w mój profil i idź odpalać fajkę ze swoimi gimbazjalistami w ośmiu na pocieszenie

MOBO: EVGA 650i Ultra

CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 [email protected] 1.43v BOX

RAM: Samsung 2x 1GB DDR2 800MHz CL6 + Elixir 512MB DDR2 667MHz CL5

GPU: Gainward GeForce 8400GS 256MB DDR2 64Bit

HDD: Seagate ST3160815AS 160GB + Seagate ST3120827AS 120GB

PSU: OCZ StealthXStream 2 500W

 

Mobile: HTC TyTn II, Samsung Star II

 

Wieczna walka z neosami i debilami nigdy się nie skończy...

Opublikowano

@Darkaelus Ogarnij sie dziecko.Ty kur*a własnej nazwy nie umiesz wymyślić.Tylko ściągasz.Wiesz jak CraftersX gracze lubią napewno twóij serwer wogule nie dosiega do CraftersX .U ciebie może z 200 graczy było na serwerz,na CraftersXie było z pare tysięcy.

PS:Nie pisz bez sensownych komentarzy tak na przyszłość . : )

Pozdrawiam Minecraftk .: D

Opublikowano

Minecraftk ta sprawa jest już rozwiązane. Okazało się, że XCrafters ma dokładnie to samo pochodzenie nazw co CraftersX i w dodatku XCrafters było szybciej. Obie nazwy pochodzą po prostu od nicków

 

Przepraszam wszystkich za to, że ostatnio nie miałem dla was czasu, 2 dni byłem zajęty budowaniem razem z HardCorem i Alexis stadionu narodowego, który został odwzorowany w możliwy sposób. Znajduje się on na /warp stadion

 

uqrj.jpg

hyzh.jpg

kjpw.jpg

Opublikowano

Ogłaszam nabór na KidModa !!! Wzór podania :

 

 

Nick :
Wiek :
Jakie znasz pluginy ?
Ile grasz na serwerze ?
Dlaczego właśnie ty ?
Jakie nowe pomysły chcesz wprowadzić na serwer ?
Czy będę aktywny na forum serwera ?

 

Zgłoszenia wysyłamy na [email protected]

Opublikowano

Uwaga !!!! Dzisiaj do CraftersX dołącza świat Creative, będzie on dostępny dla rang takich jak VIp, SuperVip, Sponsor, Builder. Tym samym CraftersX jest od dzisiaj serwerem FB/Creative/Surv . Survival znajdziecie pod komendą /warp surv, a Creative pod komendą /world spawn creative.

 

Pozdrawiam Xanter

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...