Skocz do zawartości

Xanter1996

Members
 • Zawartość

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

O Xanter1996

 • Ranga
  Debiutant III
 • Urodziny 06.06.1996

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://xanter.eu

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 27 Lutego 2019 roku serwer przeszedł w ręcę Vindow i MasznoJ (Na discord MuchnoY) i to oni są teraz jego właścicielami. Byłem właścicielem tego serwera od 26 Listopada 2018 roku. Dziękuję wszystkim za współpracę. Temat z racji zmiany właściciela do zamknięcia.
 2. Serwer zmienił nazwę z ClassicSurv.eu na ExploreSurv.eu. Przebudowano także dość mocno mapę serwera, jak i jego założenia. Wśród nowości są: Nowy spawn, arena PvP i opuszczone miasta. Poświeciliśmy na przebudowę dość sporą ilość czasu. Wszystko to co widzicie było budowane przez Scarena99 i Brajana1400. Pierwsza wymieniona tutaj osoba pomagała nam w budowie - głównie odpowiadała za mury przed zamkiem, wieże murów i niektóre opuszczone miasta, zaś druga jest stałym budowniczym i zbudowała wszystko co znajduje się wewnątrz murów oraz niektóre opuszczone miasta. Mimo tych zmian serwer dalej może być wykorzystywany jako normalny survival do pogrania z przyjaciółmi. Nie zmienia się też nic w temacie działek/cuboidów dalej możemy je stworzyć stawiając klocek noteblocka lub diamentu lub emeraldu. Dalej mamy także system prac na sztabki złota. Dodając opuszczone miasta dajemy graczowi cel gry, jakim jest zdobycie wszystkich skrzynek umieszczonych w opuszczonych miasteczkach. Żeby nie było tak łatwo w okolicy skrzynki są postawione mob-spawnery. Dla starych graczy poza nowym spawnem, areną pvp i opuszczonymi miasteczkami nie zmienia się nic i zachowali oni swoje itemy i działki. Mapa nie była resetowana, a przebudowywana. UWAGA: Nie mamy jeszcze skończonych 2 miasteczek i nie wszędzie ustawiono skrzynki, ale to się zmieni do końca tego tygodnia. Przebudowa serwera została praktycznie zakończona i zostały tak naprawdę drobnostki by uznać go za całkowicie gotowy. Aktualne zdjęcia serwera: A tak serwer wyglądał przed zmianami:
 3. Od grudnia zaszły pewne zmiany w naszym serwerze Zaszły pewne zmiany w ekipie serwera System losowania rangi MiniVIP, który miał wejść już na początku istnienia serwera został dodany jakiś czas temu. Aby wylosować rangę MiniVIP na 4 dni należy wydać 10 bloków złota. Mamy 30 % szans na wylosowanie rangi MiniVIP na 4 dni. Aby wylosować rangę należy wpisać /los . Rangę MiniVIP można też zakupić w sklepie serwerowym za 2 zł na 31 dni. Doszedł system głosowania na Dzień, Noc i Pogodę wystarczy wpisać /voting . Głosowanie działa od 2 graczy. Można w ten sposób samodzielnie poprzez oddanie głosu bez ingerencji administratora zmienić pogodę lub dzień na noc i noc na dzień Stworzono nowy serwer s2.ClassicSurv.eu na wersje od 1.9 do 1.12.2 : Decyzją obecnego składu serwera planujemy dodać ukryte lokalizacje tzw. EasterEgg, które mają pobudzić graczy do gry i dać im pewien element rywalizacji.
 4. IP do skopiowania: s2.classicsurv.eu Discord: https://discord.gg/EGT5g4f Facebook: https://www.facebook.com/ClassicSurv Opis dla ludzi nie lubiących ogólników: Posiadamy także drugi serwer pod IP: s1.ClassicSurv.eu na wersję 1.13.2: https://www.mpcforum.pl/topic/1651267-1132survival-s1classicsurveu/
 5. Spawna dopiero niedawno postawili, więc może być nie skończony :) Dziękujemy za opinię :)
 6. IP do skopiowania: worldofmagic.pl Discord: https://discord.gg/YaYDQw3 Facebook: https://www.facebook.com/Umbreon97/
 7. Czemu jakiś niedouczony moderator zmienia nam typ serwera Survival + Działki na FreeBuild. Serio nie widzisz żadnej różnicy? Serwer nie ma prawa nazywać się FreeBuildem a to z powodu poniższych punktów: Zastosowany system ekonomii i kupna itemów zdecydowanie nie pozwala na kupno wszystkiego, a są tylko wybrane przez nas itemy wycenione dość wysoko, by nie mógł ich mieć każdy. Serwer nie posiada targowiska graczy, więc dalej nie ma tu elementu freebuild System działek oparty jest na blokach, nie za walutę serwerową jaką są sztabki złota Poziom trudności jest ustawiony na średni, co zdecydowanie nie jest spotykane na FreeBuild, gdzie zazwyczaj jest PeaceFull lub Easy Apeluję o pozostawienie obecnego tagu Survival i nie zmienianie tego, gdyż jest to wprowadzanie potencjalnych graczy w błąd, gdyż ktoś szukający FreeBuilda tu go nie odnajdzie. Równie dobrze możecie wszelkie EasyHC nazywać FreeBuildem skoro tego nie rozróżniacie. Nasz serwer oferuje jedynie jednorazowe kity i nie można raz uzyskanego /kit start uzyskać ponownie jak to ma miejsce w FreeBuild.
 8. Istnieliśmy od 26 Listopada 2018 roku i niestety pożyjemy tylko do 23 Stycznia 2019 roku. Jeśli jednak serwer się Tobie spodobał i grałeś/aś tu już jakiś czas lub po prostu chcesz kontynuować istnienie tego serwera, to zapraszam do jego przejęcia . Przejęcie serwera jest darmowe o ile nie będziesz chciał/a posiadać domeny ClassicSurv.eu oraz pluginu na system prac za sztabki złota,. Jeśli nie potrzebna tobie domena ani ten plugin i chcesz po prostu czysty survival albo masz inny plan na serwer, to wymagany przy przejęciu będzie jedynie zakup nowego hostingu/vps, gdyż ten obecny istnieje tylko do 23 Stycznia 2019 i jego przedłużenie jest nieopłacalne. Kontakt: [email protected] oraz https://discord.gg/jNMdhvc Serwer zostanie przedłużony po 23 Stycznia 2019 roku! Dzięki graczom elgenerau99, WujekRobert , Jaco0410 zdobyto fundusze potrzebne do przeniesienia na nową maszynę. Życzymy Wszystkim Graczom Wesołych Świąt! Na każdego z okazji świąt czeka także prezent! Wystarczy wpisać /kit prezent i otrzymać jednorazowy specjalny ekwipunek świąteczny! :)
 9. IP do skopiowania: s1.exploresurv.eu Discord: https://discord.gg/EGT5g4f Facebook: https://www.facebook.com/ExploreSurv Opis dla ludzi nie lubiących ogólników:
 10. Serwer zostaje zamknięty z dniem 1 Grudnia 2018 roku. Jest możliwość odkupienia od Nas mapy 4 edycji serwera NCraft wraz z pluginami! Szczegóły uzyskasz na PW lub na [email protected] :) Edit: Serwer NCraft.com.pl przestał istnieć z dniem 26 Listopada, w jego miejscu stoi nasz nowy serwer!
 11. Nazwa rzeczy: Mapa Serwera NCraft 4.0 Metoda kontaktu: [email protected] i https://discord.gg/jNMdhvc Metoda płatności: PayPal Opis rzeczy: Na sprzedaż mam mapę serwera Minecraft o nazwie NCraft.com.pl, mapa jest zbudowana w 90% przez naszego jedynego budowniczego o nicku Scaren99 i jest tu wystawiona także za jego prośbą celem zarobku na nowy serwer, jaki obecnie tworzymy. Pozostałe 10% robili budowniczowie, z którymi już nie współpracujemy. Wszystkie budowle na serwerze są autorskie i nie są skopiowane. Z racji braków kadrowych nie skończono wykończenia pomieszczeń dolnych w kamienicach. Nowy właściciel mapy zabuduje to tak jak będzie chciał . Kamienice widzicie na drugim screenie za mostem. Reszta mapy serwera jest ukończona. Serwer najlepiej wystartować pod nową nazwą, gdyż nie posiada on graczy, a na mapę poświęcono zbyt wiele czasu, by leżała w koszu lub poszła za darmo. Nie wiem po ile mogą chodzić takie mapy, ale uznałem iż 40 zł to wystarczająca i dobra kwota za mapę, która tak wygląda ! Mapę można obejrzeć na żywo na IP: ncraft.com.pl | Wersja: 1.12.2 . Nie wiem czy to regulaminowe, ale nie mam raczej innego wyboru niż podać IP by był wgląd w mapę na żywo Ewentualnemu nowemu właścicielowi podrzucę paczkę warpów by mógł spokojnie wszystko odnaleźć. Mapa jest oczywiście sprzedawana na wyłączność jednej osobie. Oferowana cena: 40 zł Zdjęcia mapy:
 12. Przeważnie od 1 do 4. Elementy RealLife dodajmy od niedawna, więc może niedługo będzie lepiej z liczbą graczy ;) . Zapraszam także do obejrzenia naszej ewolucji Od Czerwca 2017 do Listopada 2018 :)
 13. Zaktualizowano prezentacje, zapraszamy na serwer bo jak widać wiele się zmieniło na lepsze Konsekwentnie idziemy w dodawanie coraz większej ilości elementów RealLife - Np. Dodaliśmy piłkę nożną, Mieszkania w Blokach do wynajęcia, a w budowie są domy do wynajęcia :)
 14. Od premiery edycji 4.0 minęło już dość sporo czasu jednakże dalej pracujemy nad serwerem, a głównie nad dodaniem urozmaicenia w postaci elementów RealLife. Na razie trwają prace nad stworzeniem nowego spawnu, jego okolic i nowych elementów rozgrywki tj. wynajmu domków, czynszu i wiele innych rzeczy. Przy okazji zmian, by pokazać czym jest NCraft i jaki tryb oferuje stworzyliśmy zupełnie nowe logo, które jednoznacznie wskazuje na serwer typu FreeBuild. Poza tym stworzyliśmy całkowicie nowe rangi płatne bez elementów P2W. Serwer jest w ciągłej rozbudowie, wkrótce będzie to bardziej RealLife niż FreeBuild, ale mam nadzieję, że planowane zmiany tylko przyciągną nowych graczy i zostaną oni z nami na dłużej. Jednocześnie informuję że trwają także prace nad nową reklamą graficzną na fora. Nowa reklama graficzna postawi na ukazaniu Wam zalet serwera bez długiego opisu, który nic nikomu nie mówi, ani nie przyciąga .
 15. Zaktualizowano grafiki w prezentacji, zapraszamy do testów nowej edycji serwera NCraft!

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...