Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać na WarRock Indonesian


D4rkevi1

Czy podoba Ci się mój TuT ?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? mój TuT ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mój problem jest taki, otóż gdy chcę włączyć kiedykolwiek WarRock'a to wyskakuje mi taki komunikat.

beztytuuxyf.jpg

 

Co mam zrobić?

 

(Vision.ini)Czy jakoś tak bo nie działało mi zbyt dobrze ImageShack

 

Za szybką odpowiedz wynagrodzę.

Opublikowano

dałem luba i "tak" w ankiecie udało mi się odpalić... miałem kilka problemów np. z up datem i version.ini ale jak sobie linijki które wstawiłeś przekleiłem to było ok.

 

jedyne na czym się zawiodłem to ta wersja wra częste lagi(większe niż na inter bo na każdym roomie),większość jest płatna ale ale można się nauczyć latania zobaczyć nowe mapy i potestować hk416 i inne które nie są płatne

nowe acc strielock275!!!

Opublikowano

Witam mam ten sam problem co kolega wyżej wpisywalem juz chyba ze 100 proxy i na każdym to samo "cannot get a file [version.ini] !"

błagam pomocy!

 

@edit

JAk wpisuje w google moje ip to wyskokuje że nie wykryto proxy powiedz kots jak dokładnie mam je zmienic łącze się przez konfigurator sieci

Opublikowano

@up

thx za pomoc już wszystko ładnie smiga tylko to patchowanie po 5kb/s leci +

 

@edit

damn teraz jest problem teki iż po kliknięciu w "Game start" wyskakuje raport o błędach

//btw.

Wiem że nie ten dzial ani temat ale czy ktos może mi powiedzec oco chocdzi proboje wejsc na warrock pl i po zalogowaniu nie widze listy serwerów proszę o pomoc

Opublikowano

powiedz mi skad wezme ten pin?

 

nie powie nikt?

 

ok zarejestrowałem ^^

PIN to jest jak numer np. 123456 aby przypomnieć sobie hasło później :>
Opublikowano

To spróbuj z innej przeglądarki pobrać + polecam jakiś przyspieszacz pobierania np. Internet Download Menager, itp.

1365881062-U68160.png

Opublikowano

Dla mnie poradnik sie przydal.

Za Trudzenie sie i Robote masz Like

 

inaczej +

Zbieram +

 

Moje Posty

10-Jest

30-jest

50-jest

70-jest

90-jest

100-jest

130-Niema

150-Niema

 

Zbijamy %

Opublikowano

Mój problem jest taki, otóż gdy chcę włączyć kiedykolwiek WarRock'a to wyskakuje mi taki komunikat.

beztytuuxyf.jpg

 

Co mam zrobić?

 

(Vision.ini)Czy jakoś tak bo nie działało mi zbyt dobrze ImageShack

 

 

Powiem ci tak zmien Profixa

 

Za szybką odpowiedz wynagrodzę.

Zbieram +

 

Moje Posty

10-Jest

30-jest

50-jest

70-jest

90-jest

100-jest

130-Niema

150-Niema

 

Zbijamy %

Opublikowano

Jako że jestem zielony w tej wersji wr to mam problem;D

Mianowicie: cannot get a version.ini!

Szukalem tego pliczku i sam tego znalezc nie moge:>

 

/edit u mnie jest version.cfg otworzylem w notepad wlepilem to co bylo wyzej i nadal cannot ma ;/

 

/edit2 Juz znalazlem to ale ciagle to mi sie usuwa gdy tylko wlacze wr;/

Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko na końcu tunelu, realista widzi wyjście, maszynista widzi trzech debili na torach.

 

 

 

 

Είμαι αυτό που είμαι.

Opublikowano

A mi wychodzi to jak wszystko zrobie "Transalator GOOGLE"

Uwaga:

nie dzielić swój identyfikator lub hasło powiadomić ID dla każdego, w celu uniknięcia niechcianych rzeczy, które będą szkodzić swoim własnym.

 

Help

 

@Edit Pomoże ktos kurwA?

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam przedstawiam wam mój poradnik o tym jak zagrać w War Rock’a Indonesia .

A wiec do dzieła .

 

tut6h.png

 

1.Wchodzimy na stronę :

http://member.megaxus.com/

2. Klikamy w zaznaczony na czarno prostokąt z napisem TIDAK

 

 

 

tut1c.jpg

 

 

 

Następnie przenosi nas na stronę na której będziemy uzupełniać dane do naszego konta :

 

1. Nazwa użytkownika

2. Hasło

3. Powtórzenie hasła

4. PIN (potrzebny w razie jak byśmy chcieli odzyskać hasło)

5. Powtórzenie PINu

6. Imię i Nazwisko

7. Data (według wzoru rok-miesiąc-dzień)

8. Nick na forum (nie mylić z tym w grze)

9. Płeć (Laki-Laki = Mężczyzna , Perempuan = Kobieta)

 

 

 

tut2y.jpg

 

 

 

Ta sama strona tylko trochę niżej, wypełniamy :

 

10. Akceptujemy zasady/warunki

11. Przepisujemy kod z ramki

12. Klikamy w napis Lanjutkan

 

 

 

tut3lx.jpg

 

 

 

 

 

Przenosi nas na stronę na której potwierdzamy nasze dane podane wcześniej :

Klikamy po prostu w Daftar Sekarang .

Chyba że chcemy coś zmienić to w Perbaiki

 

tut4e.jpg

 

Po kliknięciu przenosi nas na ostatnią już stronę .

Na której pisze że rejestracja przebiegła pomyślnie .

Możemy się zalogować albo kupić ich walutę MI-Cash coś jak u nas G1 coins .

 

tut5e.jpg

 

I to na tyle z rejestracji .

Nie trzeba nic potwierdzać na emailu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjecie2j.png

W tej części opisze jak zmienić proxy żeby móc zagrać na tej wersji War Rock'a.

 

Wchodzimy na strone :

http://hidemyass.com/proxy-list/

 

1. Wybieramy kraj Indonesia.

2. Szukamy proxy , najlepiej żeby było takie które ma duży speed i connection time.

 

tut6.jpg

 

Następnie wchodzimy w :

Start -> Panel Sterowania -> Siec i Internet -> Opcje Internetowe -> Połączenia -> Ustawienia sieci LAN

I tam zaznaczmy "ptaszkiem" użyj serwera proxy dla sieci LAN .

A następnie wprowadzamy adres i port naszego proxy.

Klikamy OK , znowu OK i gotowe .

 

Pamiętaj żeby po skończonej grze wyłączyć proxy aby nie lagowało neta .

Wystarczy odznaczyć "ptaszka" i tyle.

 

zdjecie3.png

I oto przed ostatnia cześć mojego tutorialu. Mianowicie download całej gry.

 

Grę można pobrać na 2 sposoby .

 

1.

Ze strony :

http://warrock.megaxus.com/v2/download-client-main

 

Ale wpierw żeby pobrać trzeba zmienić IP.

Zmianę IP opisałem nieco wyżej .

 

Można pobrać w partach lub całości .

 

2.

Z downloadu jednego z użytkowników zagranicznego forum .

 


http://www.filefactory.com/file/cb01d3c/n/MegaxusWarrock.zip

Skan pliku

^^

przechwytywaniedk.jpg

zdjecie4.png

 

 

 

tut7r.jpg

 

I to by było na tyle.

 

PS. Jakieś problemy z tym War Rock'iem proszę pisać w tym teamcie

 

Tutorial napisany w 100% przeze mnie i zabraniam kopiowania na inne fora

stary extra poradnik leci lajk

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...