Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać na WarRock Indonesian


D4rkevi1

Czy podoba Ci się mój TuT ?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? mój TuT ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JAK TO POBRAC BO KOMPLETNIE NIE WIEM :/ PROSZE PISZCZIE NA GG : 9328969 Z GÓRY DZIEKUJE

 

JA JA PROBOJE POBRAC Z 1 LINKU TO PISZE ZE NIE MOZNA WYSWIETLIC STYONY I ZALADUJ PONOWNIE

Również mam problem z pobraniem, pomoze ktoś ?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@UP

Nie z angielskiego nie da rady.

Tylko IP Indonezyjskie.

I tak przed każdym wejściem do gry trzeba zmieniać IP.

16359.png

34922.jpg

31019.png

Opublikowano

jak zmienic te proxy bo daje start / panel sterowania i nie mam internet i siec tylko połączenia sieciowa a tam nie ma opcji zeby mogl zmienic proxy ....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam problem nie wyskakuje takie coś "cannot get a file [version.ini] ! " i co mam zrobic ??

 

a ja mam problem wyskakuje takie coś "cannot get a file [version.ini] ! " i co mam zrobic ?? *

 

Musisz proxy zmienić na Indonesianskie !! ja też tak miałem

 

jak zmienic te proxy bo daje start / panel sterowania i nie mam internet i siec tylko połączenia sieciowa a tam nie ma opcji zeby mogl zmienic proxy ....

 

jaki system operacyjny ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam inny problem zmieniłem sobie Proxy na te Indonezja i ściągłem z 1 linku i mam plik WR_Full_Installer_110811 Lecz nie moge go rozpakować bo zacina się zawsze na 41% wie ktoś może wtf?! plik jest uszkodzony więc dlatego się tnie?! pomoze ktoś?; d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jak zmienie IP i Proxy to net i warrock kompletnie nie chodzą , zero reakcji :/

 

Co mam zrobić , jak chcę zmienić IP i Proxy na windows 7 ?

 

Pomocy !

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy możesz mi pomuc?

Jak daje instal (z tego 1 linku pobrałem całość) i daje instal wyskakuje mi błąd czy może to być błąd bo mam Warrock POLSKIEGO???

 

Mianowicie jest to błąd:

 

Errors encountered while performing the operation.

Look at the information window for more details.

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Może ktoś dać inny link do downloadu?

Ponieważ ten z topica nie działa, a pobiera mi się po 7 kb/s i zawiesza się po kilku minutach.

 

Oraz, czy ktoś jeszcze w to gra ;o?

 

 

@Edit

Już się uporałem i nie polecam tu grać.

Totalny syf. Wszyscy mają niewiadomo skąd kolorowe bronie oraz na start dostajemy 0 dinar ... To nie to samo co kiedyś.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...