Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IndBuildCraft Serwer Minecraft z Modami [Dedyk] [Surv] [No-WL] [20 Slotów] [Mody]


dawid1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie polecam, totalna zrzynka z naszego serwera; nawet publikacji im sie nie chcialo swojej zrobic.

a sam serwer strasznie laguje i jest zbugowany

 

Tylko tak mówisz bo masz też swój serwer i ci ubywa graczy ?

Harnix ;D

Opublikowano

Up

 

Nie słuchać go bo to on rozwalił mapę i teraz próbuje wyłudzić od mnie pliki serwerowe.

 

Vip'a dostaniecie możecie się spytać graczy na serwerze.

Opublikowano

ja mam pliki i nie rozwalałem nic .... robiłem sam a ty masz plagiat od spraxa

chcecie dam download do tych plikow tylko dam na upload i skan

Opublikowano

Zal jak ludzie zazdroszcza pro servera lol mi takich ludzi

Polecam server PrO a to co tu ludzi o tym pisza to zazdrosnicy ze nie maja takiego Pro serva jak ten

 

Czemu server off

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam serwa jest naprawdę spoko.

Na serwerze można znaleźć fajne mody dzięki którym gra jest ciekawsza.

Administracja zawsze pomaga, gdy jest jakiś problem zaraz przychodzą gdy tylko mogą i próbują rozwiązać problem.

A co do off czasem jest ofszem ale tylko wtedy gdy coś naprawiają lub aktualizują mody i serwer.

Opublikowano

Mi sie pokazuje ten ekran startowy z MOJANG. A pozniej sie MC crashuje... Prosze o pomoc.. :/

Varioth.png

 

Jeżeli Ci w czymś pomogłem, lub spodobał Ci się mój post proszę o "Lubię To"

Opublikowano

UP@ Najwyraźniej coś się źle zainstalowało wejdź w start>>uruchom>>%appdata%.minecraft

i usuń wszystko oprócz foldera "save"

Zainstaluj od nowa paczkę i powinno działać

Opublikowano

Tak ma tylko SuperVip bo trzeba z czegoś utrzymać serwer finansowo. Co nie?

Vip ma komendę /back która działa podobno tylko się rożni tym że cofa do ostatniego miejsca gdzie byliśmy

Opublikowano

Server fajny nie laguja mila atmosfera administracja pomaga praktycznie odrazu.

 

Co do sethome to wiekszosc serverow ma ta komęde za free ale jak dla mnie jest ona denna ...

320X50_01_Learn_More.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...