Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam !

Szukam osoby ktora pomoze mi postawci serwer hamachi :) Po serwerze hamachi chce postawic serwer na dedyku . Oczywiscie ja go bede sponsorowal. GG : 37612022

Opublikowano

Witam

Poszukuje:

- Technika co ogarnie pliki

Oferuje:

Pelny Dostep do dedyka

Zyski z IS

 

Pisac

 

Kontakt:

GG:12525336

Opublikowano

Opis: Postawie z kimś serwer ponieważ mam słabą maszynę może być hamachi:)

Kontakt:

- Skype: callometa

- Prywatna wiadomość na forum.

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Poszukujemy Teamu do Serwera

 

Sponsor

Osoba Ktora bedzie Sponsorowac Dedyka

 

Technik

Osoba Znajaca sie Na BSD jak i na Plikach Serwerowych

 

Client'er

Osoba umiejaca dodac Nowosci, oraz zabezpieczyc

 

Quester

Osoba umiejaca pisac Questy

 

Grafik

Osoba umiejaca Modelowac w 3D , oraz Normalnie

 

Web'Master

Osoba umiejaca Napisac oraz Zabezpieczyc Strone

 

Kontakt

 

Skype : KnarTyba

GG : 41669862

 

Wymagamy

 

Mikrofon

Opublikowano

Witam.

Poszukuje Team'u na nowy Serwer

A szczegółowo szukam

 

- <3x>GameMaster(MistrzGry) taka osoba musi być ogarnięta,spokojna no i co najważniejsze znać komendy GM .

- <1x>Poszukuje także wspólnika do tworzenia serwera taka osoba musi być ogarnięta,spokojna,znać się na rzeczy .

- <1x>Quester który umie dosyć pisać questy nie ma być to debiutant i nie musi być to mistrz .

- <1x>ClientMaster czyli kogoś który umie wgrywać do clienta nowe bronie , mapki , metiny , tekstury itd.(Oczywiście będzie miał on Mistrza Gry ).

- <2x>Moderatorów forum.

- Oraz z 5 testerów!

 

Serwer będzie stał na mojej maszynie oraz będzie to serwer Hamachi lub No-Hamachi

 

Kontakt:

 

Prywatna wiadomość na Mpc!

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Poszukuję technika, który będzie ogarniał serwka! Osoba musi być często online, ponieważ chcemy zrobić taki bardzo dobry serwer!

Oferuję pełen dostęp do dedyka!

Zyski z IS!

Jeżeli przesiadujesz 2 razy na tydzień to nawet nie pisz! Poszukujemy osoby dostępnej!

Serwer już mamy gotowy tylko chodzi o edycję!

Kontakt: 32 32 32 78 !

:)

Opublikowano

Witam !!! jestem Bartek mam 16 lat na ogół zajmuję się informatyką . Znam języki HTML lubię programowac w "Javię"

i jestem zwolennikiem Gry Metin2 na prywatnym serwerze "Celestial World" osiągnąłem 140 lv z Pro Eq

Komendy znam w 92% ponieważ sam kiedyś posiadałęm dedyka na orginalnych chińskich Plikach!

  • Jestem dosyc ogarnięty
  • Nie Spamuje
  • Nie Lubie "Neo Kid`ów"
  • Lubię miłą atmosferę w miłym gronie

Kontakt

  • Skape-magicbloodpl
  • GG-11887210
  • Ogólnie PM forum lub odpowiedzi w postach :)

Dziękuje za obejrzenie i nie będziecie żałowac że mnie wzieliścię !!! :)

25qqd53.jpg
Opublikowano

Witam

 

Tak jak w temacie poszukuje doświadczonego technika na nowy prywatny serwer MT2

 

Co powinien umieć:

 

 

musi on posiadać duże doświadczenie o tworzeniu serwera o mysql i jakąś dodatkową wiedzę przydatną

 

 

Oferuję:

 

 

-GM na serwerze

 

-Gdy pomoc będzie owocna być może jakąś część IS

 

 

Kontakt:

 

 

-gg 25605109

 

- pw forum

 

-kontakt do siebie pod postem

 

 

 

Serwer tymczasowo będzie na VPS aby zrobić beta testy i naprawić bugi gdy będzie można określić termin startu serwera wykupiona zostanie lepsza maszyna oraz przeniesiony na nią serwer

Opublikowano

Witam!

Chętnie postawie z kimś serwer hamachi/no hamachi .

Interesuje mnie osoba która będzie ze mną go tworzyła jakże i za razem hostowała ten serwer .

Mam ochotę stworzyć dobry serwer rozwijać go a być może jeśli stosunkowo wyeliminujemy wszystkie błędy po jakimś czasie działania na hamaku spróbować coś na dedyku z odbugowanymi już w 99% plikami .

Szukam osoby która lubi to robić , jest pomysłowa i w jakimś stopniu ją to satysfakcjonuje no i oczywiście ma dobry sprzęt aby ten serwer utrzymał większą garstkę ludzi .

Nie wymagam od tej osoby wielkich umiejętności ale osoby totalnie nie znające się na temacie lub mające godzinę dziennie mogą Sobie z góry odpuścić .

Dobrze by było gdybyś miał mniej więcej tyle lat co ja - 15 .

Ja w miarę ogarniam edycję klienta mysql itp .

Razem mamy szansę podbić arenę serwerów hamachi . :D

Zainteresowałem Cię ?

Pisz !

GG:10636412

Pisać od razu o co chodzi .

To na tyle .

Pozdrawiam

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...