Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wideo poradnik: Hakowanie kont po przez stronę / Klonowanie stron


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Robię wszystko krok po kroku jak należy, jedynie zmieniłem nazwę z 'kod na sms' na 'ilosc', więc czemu wyskakuje mi po wypełnieniu pól, że wystąpił błąd podczas wysyłania formularza i nie przychodzi nic na email? Jeszcze jedno, mam to zrobionie na ugu, ponieważ nie łączyło mnie z ftp z friko.

Opublikowano

Ja mam problem bo gdy wchodze do filezilla i chce sie zalogować i przesłać pliki to wyskakuje mi ciągle komunikat

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

Jest jakiś sposób żeby inaczej dodac te pliki lub co zrobić zeby mi to zadziałało??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam problem bo gdy wchodze do filezilla i chce sie zalogować i przesłać pliki to wyskakuje mi ciągle komunikat

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

Jest jakiś sposób żeby inaczej dodac te pliki lub co zrobić zeby mi to zadziałało??

Zle dane wpisujesz. Zobacz na moim filmie jakie wpisuje.
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Ja tez mam problem , czytalem na temat tego to pisza ludzie ze cos z routerem:

Gdy sie loguje na FileZilla to wyskakuje mi coś takiego :

 

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Status: Nieudana próba połączenia z "ECONNREFUSED - Connection refused by server".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

Wszystkie hasła dobrze wpisuje..

O a teraz nic nie zmienialem i wyskakuje to :

 

 

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Status: Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...

Odpowiedź 220 Multicraft b1.4.0 FTP server

Polecenie: USER .......

Odpowiedź 331 Username ok, send password.

Polecenie: PASS *********

Odpowiedź 530 Authentication failed.

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Opublikowano

Ja teraz też spróbowałem zalogować sie grając na kablu i niby pasy są dobre lecz wyskakuje jak UP:

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z 94.23.94.134:21...

Status: Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...

Odpowiedź 220 Multicraft b1.4.0 FTP server

Polecenie: USER ......

Odpowiedź 331 Username ok, send password.

Polecenie: PASS **********

Odpowiedź 530 Authentication failed.

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

 

Jest jakiś inny sposób aby to dodac??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP.

Ja juz wiem jak to zrobic, wystarczy wejsc na : friko.pl wejsc w panel admini, >ftp. I wpisac tam wszystko jak pisze.

Np ja w FileZilla nie mialem serwer: ftp.friko.pl tylko jakis tam inny chyba adres mojej strony. Ale wszedłem wkoncu, bo nawet sam tulek nie wiedzial jak mi pomoc;D

Opublikowano

Widze, że macie duże problemy z połączeniem na filezilli.

 

Więc krok po kroku.

 

wykonawca filmiku podał w miejscu server nazwe: `friko.ftp.pl`

(jakoś tak, nie chce mi się oglądać jeszcze raz filmiku)

 

 

Więc jaki jest błąd?

 

jeśli nasza domena to: TESTDLAMPC.za.pl, a hasło to: f1km1 to prawidłowa konfiguracja będzie wyglądała tak:

 

Server: TESTDLAMPC.za.pl

Nazwa użytkownika : TESTDLAMPC.za.pl

Hasło: f1km1 (tutaj nasze hasło - najlepiej dac przypomnienie i dostajecie na e-maila bo np. mi sami wyrobili jakieś dziwne (f1km1))

 

Jeśli pomogłem to daj lubie :)

Opublikowano

A mi się nie podoba :) Bo takich tutków jest pełno w internecie "google". Ale dzieci neo i tym podobne stworzenia cie po kochaja za ten tutorial :) :)

 

A i jeszcze jedno.... Ktoś musi być napawde głupim żeby sie nie skapnąć że strona jest na innym hostingu niż orginalna ....

 

A i takie coś jest karane... bo strona ma swoje prawa autorskie :) Np: jak byś skopiował*********** :D :D:D Ale to co innego xD

 

Narty :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Prosze o aktualizacje gdyż strona friko.pl wprowadziała zakaz uzywania funkcji mail().

sygna4.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, dzięki temu poradnikowi nauczyłem się tworzyć strony, od roku chciałem się nauczyć, a zawsze mi kolega robił, hakowałem tak przez stronę półtorej roku i jeszcze jakoś nikt mnie za to nie ukarał. Co do panów up co mają problem z FireZilla, jest lepszy program od tego, a nazywa się "Total Comander" na youtubie macie poradnik do niego, też miałem taki sam błąd jak wy i właśnie użyłem total commandera. Napotkałem się na 2 błędy jak robiłem z filmikiem moją stronę, pierwszy to taki, że jak już umieściłem stronę na serverze, wpisałem link do mojej strony, ale jest białe tło, są tylko napisy, natomiast jak wpisuje w te pola (login i hasło bo edytowałem sobie skrypt i skasowałem ten kod sm) no i po wpisaniu, nie przychodzi mi to na emaila (kolega up chyba już rozwiązał moje pytanie dlaczego nie przychodzą pass na emaila), ale jeżeli już się "zalogujemy" na tej mojej stronie, to przekierowuje mnie do oryginalnej strony. Może mi ktoś pomóc, a to że jest białe tło, to są zabezpieczenia tej strony od której skopiowałem layouta?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...