Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][NO-WL]Zamrozony Swiat Wiecznej Nocy: RPG-SURVIVAL


Poncjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP SERVERA: 178.213.220.13

 

(teraz czekam na wpisy "dodaj blablabla..." od osób, które nawet nie przeczytały poniższej treści)

 

 

Wiecie co mnie irytuje w tych wszystkicj serverach, które tu są reklamowane? Powiem Wam. One jeden z drugim są w cholerę takie same. Identyczne. Nawet ich reklamy są kopiowane jedna od drugiej. Wchodzisz, lądujesz na spawnie i już na wstępie wita Cię tandeta - najczęściej są to gotowe budowle ze ściągniętych schamatów, postawine bez ładu i składu. Niedobrze sie robi od pixelartów i kolorowej wełny, świecącego glowstona i poprzylepianych wszędzie tabliczek z informacjami. Potem jest jeszcze gorzej.

Rozryty teren, dziury, postawione bezsensownie klocki, które ktoś położył tylko dlatego, że mu się nudziło albo chciał gdzieś wejść. Do tego gracze wieku 10-12 lat, dla których Minecraft to tylko taka trochę lepsza Tibia albo Metin czy inne dziadostwo. Jeśli chcesz tak grać, nie ma sprawy. Baw się dobrze. Jeśli jednak szukasz czegoś innego i chciałbyś sprawdzić, jak bardzo RPG może być minecraft (bez głupich puginów, gdzie dostajesz kasę za tłuczenie potworów), to sprawdź to, co mam Ci do zaoferowania.

Nie jest to server z setką pluginów czy dziesiątkami slotów, ale bez wątpienia jest to server elitarny. Przede wszystkim dopuszczeni gracze muszą spełniać kryteria wiekowe. Nie chcemy dzieci neo. Do tego aby dostać się na WL musisz przejść wstępną selekcję. Zasady na samym serverze również są nie do przyjęcia dla niektórych, ale dzięki temu ma on wysoki poziom. Przykład: jeśli nie potrafisz budować czegoś, co cieszy oko, to najlepiej nic u nas nie buduj tylko po prostu graj, a budowanie zostaw innym.

 

Zgłoszenia na WL prosze składać przez nasze forum.

2hnw9dw.jpg


Opublikowano

Ja Serwa nie Polecam

całość to zamknięty niewidzialną barierą świat

łóżka nie zmieniają Spawna bystre utrudnienie ale brak możliwości gry survivalowej na dalszych obszarach mapy należy się trzymać pierwotnego Spawna by w razie śmierci móc szybko wrócić na miejsce po itemy ja osobiście na grze survivalowej nie lubię być ograniczany "niewidocznymi barierami"

Opublikowano

Ja Serwa nie Polecam

całość to zamknięty niewidzialną barierą świat

łóżka nie zmieniają Spawna bystre utrudnienie ale brak możliwości gry survivalowej na dalszych obszarach mapy należy się trzymać pierwotnego Spawna by w razie śmierci móc szybko wrócić na miejsce po itemy ja osobiście na grze survivalowej nie lubię być ograniczany "niewidocznymi barierami"

 

Całość to kilka światów, z których niektóre są ograniczone a inne nie. Polecam zapoznać się z informacjami na naszym forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...