Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][NO-WL]Zamrozony Swiat Wiecznej Nocy: RPG-SURVIVAL


Poncjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno temu ludzie, kiedy istniało jeszcze słońce, ludzie zyli na powierzchni... Beztrosko budowali swoje domy i miasta. Uprawiali pola, hodowali zwierzęta nie martwiąc się o to, co przyniesie jutro. Okazjonalnie toczyli walki z nieprzyjaciółmi oraz wrogimi stworzeniami, by potem z kolejnym dniem powrócić do swoich normalnych zajęć...

 

Ten Świat już nie istnieje. Pewnego dnia słońce zaczęło blednąć, by w końcu całkowicie z niknąć z nieba, zatapiając wszystkie krainy w niekończącej się, zimnej nocy. Ziemię pokrył śnieg, rzeki i morza zamarzły, a wieczna ciemność przyciągnęła hordy mrocznych stworów. Jedyną nadzieją na przetrwanie było zejście w dół, do głębokich jaskiń, rozpadlin i kopalń. Tam, w bezpiecznych korytarzach i podziemnych komnatach, blisko gorących rzek lawy, zaczęto budować miasto... Na zewnątrz zimno oraz zabójcze burze utrudniają przeżycie, a nieprzyjazne istoty bezustannie próbują dostać się do ludzkich osad. Podobno istnieją gdzieś cieplejsze miejsca, ale komu uda się przeprawić bezpiecznie przez lodową pustynię...? Niektórzy twierdzą też, że ostateczna zagłada ma dopiero nadejść...

 

Jeśli grałeś w takie gry jak Ultima Underworld czy Arx Fatalis, albo fabularny system RPG Earthdawn, ten server będzie dla Ciebie powrotem do tamtych klimatów. Jeżeli jednak nastawiasz się na to, co można zastać na każdym typowym serverze Minecrafta, to nie wchodź. Nie chcemy Cię tutaj. Po prostu idź gdzie indziej budować pixelarty, nabijać levele albo stawiać milutkie domki z drewna i wełny. Nie jesteś mile widziany.

 

Zasady są następujące:

 

1. Admin ma ZAWSZE rację. Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wyjdź.

 

2. Nie ma ŻADNYCH ułatwień. Nie proście więc admina o nic (o przedmioty, o zmianę pogody, pory dnia itp). Admin także według własnego uznania włącza lub wyłącza potwory (najczęściej są włączone).

 

3. PVP jest włączone, co nie znaczy że zachęcamy do zabijania kogo popadnie. Używajcie tej możliwości rozsądnie i z umiarem.

 

4. NIE MA PLUGINÓW! LWC, WORLDGUARD, CUBOID... Tak więc jeśli Cię ktoś okradnie, miej pretensje tylko do siebie. Najlepiej cenne przedmioty umieszczaj w przemyślanych skrytkach.

 

5. Permanentny BAN NA IP otrzymuje się po jednokrotnym ostrzeżeniu (którym jest najczęściej KICK). Wiecej nie bedziesz mial wstepu na ten server jesli zlamiesz zasady.

 

6. Ten server jest dla graczy którzy chcą się WSPÓLNIE dobrze bawić, a nie złośliwie niszczyć i psuć co się da.

 

7. Tak, zdarzają się LAGI. Przykro mi. Jeśli Cię to odstrasza, zawsze możesz zmienić server!

 

IP: 178.213.220.13

 

SERVER USTAWIONY NA WERSJI 1.9 Pre-Release 5

2hnw9dw.jpg


Opublikowano

Serwera nie polecam !

Gracze jak i administracja chamscy !

za pvp z graczami, admin zabija komenda, lub mieczem na good mode.

na spawnie odrazu admin piorunami strzela w graczy.

admin daje private graczą (głównie kolegą z rl) ...

Opublikowano

Nie polecam serwera... Admin widac ze ma malutko lat i nawet nie powie gdzie miasto:) Nie polecam

 

Zgaduje ze ty to gracz "pomidorowa"?

 

2. Nie ma ŻADNYCH ułatwień. Nie proście więc admina o nic (o przedmioty, o zmianę pogody, pory dnia itp). Admin także według własnego uznania włącza lub wyłącza potwory (najczęściej są włączone).

 

A więc ten gracz żądał teleportu ( admin nie teleportuje, RPG-Survival ) do stolicy którą miał pod nosem, i się wściekł i zaczął grozić że wystawi negatywa na mpc,

 

@topic: serwer polecam, jest atmosfera ( dobra, łatwo znaleźć kumpla do gry ), kilka światów

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Proszę dodać: Omacha,Toxic,TVoldxD

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

tak jak up wchodzisz na serw pytasz gdzie co jest a tu 0 odp.. 1-nym słowem administracja nieogarnięta

 

Jeśli ktoś oczekuje, że będzie się go prowadzić za rączkę do każdego miejsca na serverze, które przyjdzie mu do głowy, a do tego chce aby zdradzać mu wszystkie sekrety i ukryte lokacje przygotowane przez administrację, to chyba upadł na głowę. Nie chcemy u nas takich ludzi jak Ty i liczę, że większość Tobie podobnych zniechęci się do tego servera po kilku wpisach niezadowolonych, niedojrzałych graczy.

Opublikowano

nie polecam admini to dzieci spawnuja ghasty a tym laguja serwa a jeszcze inni bija ciągle piorunami ocena serwera 2/10 2 za pomysł związany z serwerem

dJ.jpg

Opublikowano

Nie da się grać na tym servie, wywala co 10 sekund.. i 0 pluginów.

 

Tak sie składa, że pluginy akurat są i to odpowiednio dobrane.

2hnw9dw.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...