Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Wersja 1.0.0][Dedyk][24/7][WhiteList][SURVIVAL+RPG][BrakPremium][UnikalnySerwer][EpicMapa][Gildie][Zadania][Nowy][RESET WSZYSTKIEGO 100%][Zapraszamy]


PanFrytka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przypominam o wolnych miejscach na moda/admina !

A także osoby które mają talent do budowania! (jeżeli macie pomysl na wieze nekromantow piszcie)

Opublikowano

Nick:xAdam

 

Wiek:13 (Jestem ogar...)

 

Ile gram w minecrafta:ok.4 mies.

 

Czy posiadasz konto premium:Nie

 

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania):Szukam fajnego serva ale nie moge znaleźć fajnego. Byśle że ten będzie spx ;d

Opublikowano

Serdecznie NIE polecam serwera dlaczego??

nieogarnięta administracja ochydna mapa i nie będe tego wszystkiego wymieniał.

Pozdrawiam.

biba XDDDDD

HMM.

dasz -----

dasz ++

 

 

mnie to nic nie obchodzi ;]

 

yy mleko ^^

Opublikowano

Nick: BuLi11

 

Wiek:15 ;]

 

Ile gram w minecraft: Gram od wersji alpha

 

Czy posiadzasz konto premium: sorki, ale nie ;]

 

Czemu EasyCraft?: Gralem raniej na tym serverze. Server jest zajebisty! Adminy ogar i bardzo mila atmosfera ;]

Opublikowano

Serdecznie NIE polecam serwera dlaczego??

nieogarnięta administracja ochydna mapa i nie będe tego wszystkiego wymieniał.

Pozdrawiam.

Po 1 skąd możesz wiedzieć jaka jest administracja i mapa...? skoro na serwerze nawet cie nie było...?

Ogarnij. I właśnie takich dzieciaków na serwerze nie tolerujemy...

 

P.S Pewnie nie zostałeś dodany do WL i tak piszesz ;)

 

Pozdrawiam.

boom

Opublikowano

Nick:Sniqer

Wiek:14 w sobote yeah

Ile gram w minecrafta:Od beta 1.3..

Czy posiadzasz premium:Niestety nie ..ale gdy wyjdzie już oficjalna wersja zakupie!

Dlaczego Easy Craft:Lubie klimaty średniowiecza.Serwer z reklamy wyglada na świetny.Lubie RPG/survival z zadaniami i lubie budowac zamki etc.

Daj +

niech pobryka!

mca.png

Opublikowano

Nick:Zakos

Wiek:15

Czy posiadasz konto premium:Nie ale gdy wyjdzie oficjalna wersja to kupie

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania):

Ponieważ bardzo podoba mi sie tematyka serwera.

Bardzo lubie sredniowiecze to jest moja pasja.

I bardzo zalezy mi na tym serwerze.

Bardzo długo szukałem takiego serwera.

Opublikowano

Nick:nioxxxPl

Wiek:16

Gram z 2 lata w minecraft

Narazie nie mam

WIDZE ZE BEDZIE FAJNY SERV

JAK SZUKCIE ADMINA ZGLASZAM SIE UMIEM DAWAC DZILKI CUBA ZNAM KOMENDY NO I BYM WCHODZIL NA SERV CO DZIENIE>>>>>>>> :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Opublikowano

Nick:stresik

Lat:17

Ile GRam:2 lata

CZy Posiadam Konto Premium:Niestety jeszcze nie ale jak wyjdzie nowa wersja zakupie ;D

Dlaczego EasyCraft:Lubie pro serwery. Fascynuje mnie minecraft 1.8.1. A pozatym lubie sie dobrze bawic z innymi. ;P

Opublikowano

Nick:NioVioL

Wiek:16 w 3lutym 17

Ile gram w minecrafta:Od alpha bety 1.2

Czy posiadasz konto premium:posiadalem ale teraz juz nie :)

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania):No niewiem chce sie przekonacz czy faktycznie serwer epicki chce poznac nowych graczy, nowe budowle pograc z graczami i sie podzielic z swoimi pomyslami. :)

Opublikowano

Nick:Kunegunda

 

Wiek:18 w lutym

 

Ile gram w minecrafta: Od wersji 1.5 chyba

 

Czy posiadasz konto premium: Jeszcze nie

 

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania): Lubię. Sobie. Pograć. W. Minecraft. Z. Innymi. Osobami. I. W. Dobrym. Towarzystwie.

1327915121-U74000.jpg

Opublikowano

Nick:saviola136

 

Wiek:15

 

Ile gram w minecrafta: 6 miesięcy

Czy posiadasz konto premium: Narazie nie

 

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania): 1.Ponieważ, bardzo podoba mi się średniowiecze. 2.Lubie również pograć z ogarniętymi ludźmi(whitelista jest to dobry pomysł) 3.Widać że, admin ogarnia i jest to również duży plus :)

Opublikowano

Nick: FoFo

 

Lat: 15

 

Staż W MC : Rok :*

 

Konto Premium (Tak/Nie) : Niestety

:(

 

Dlaczego EasyCraft? : Lubie Takie Serwery Survival. Lubie Pograć Pogadać Na Takich Typu Serwerach.Admin Pewnie FuLL Ogar.

:)

Nie Bądz Żyd :D Daj - - - - - - - I Jeszcze Raz -!!

 

 

A Jak Nie To Bedzie Wpierdol ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...