Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Wersja 1.0.0][Dedyk][24/7][WhiteList][SURVIVAL+RPG][BrakPremium][UnikalnySerwer][EpicMapa][Gildie][Zadania][Nowy][RESET WSZYSTKIEGO 100%][Zapraszamy]


PanFrytka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam dlaczego PVP on , admini nie ogarnieci Zaraz jakis neo wyleci ze strefy PVP zeby cie zabic a adminow mozna o dzialke platna prosic 2 dni ...

To teraz ja coś powiem, to jest Survival i PVp musi być, admini są ogarnięci, wystarczy iść w inną stronę z miasta a nie koniecznie po drodze (chyba masz mózg?), a admini to nie roboty którzy siedzą 24/7 mają także życie realne a nie co niektórzy NOLIFE 24/7 bez życia realnego (znam takich np: Szajba) i dlatego jest rekrutacja na adminów / modów.

 

Na 2 raz pomyśl co piszesz.

boom

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ilość Slotów: 50 !

Hmm.. tyle wystarczy

 

Z kąd mamy wiedzieć ze tyle wystarczy ?

 

PVP: Włączone !

 

Dzięki temu zawsze możesz stoczyć walkę z denerwującymi Cię osobami.

 

 

Czyli kolejny SPAM o stracone itemy...

 

 

 

Whitelist: Wyłączona !

 

Wyłączona, lecz przewidujemy ją włączyć

 

 

WŁ wyłączona czyli to oznacza że Dzieci Neo pojawią się na serwerze.

 

 

 

EasyCraft - Jeden z największych i najlepszych serwerów MineCraft !

 

 

 

To nawet nie jest najlepszy i największy .

 

 

 

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Server 6/10

Admini dość ogarniają, choć struktura serwera jest nieprzejrzysta dla nowych użytkowników.

Błądząc nie natrafiłem informację o lesie czy czymkolwiek. Pomimo tych wszystkich mankamentów, serwer polecam.

casual irishman

n2jw2u.png

Opublikowano

@Chooca, whitelist zostanie niedługo włączona, a co do PVP to w opisie jest coś wyraźnie opisane, to że jeden z największych i najlepszych serwerwów to pod względem ile już stoi i stabilności....

@fakensons gdy 1-raz wchodzisz na serwer to idąc drogą jest regulamin i radził bym go przeczytać, to jest serwer survival i nie ma warpu do lasu itd... tylko do najważniejszych rzeczy (arena,miasta, itd...)

 

@down

Serwer jest survival + rpg ;d

boom

Opublikowano

Wylaczyl bys pvp . bys mial Ludzi .. Caly serwer. Nikt prawie nie lubi Trybu PVP . To wnerwiajace ;D

 

PVP jest bo to survival a survival bez PVP to nie survival.

Chodz nie zagrałem na serwie to polecam!

Opublikowano

Wylaczyl bys pvp . bys mial Ludzi .. Caly serwer. Nikt prawie nie lubi Trybu PVP . To wnerwiajace ;D

 

PVP jest bo to survival a survival bez PVP to nie survival.

Chodz nie zagrałem na serwie to polecam!

PVP jest i będzie, w tej chwili jest robiona nowa mapa na serwerze ;)

boom

Opublikowano

Witajcie, jak niektórzy z was wiedzą że mapa zostanie zresetowana tak jak Rubiny i questy i homy.

 

Dlaczego mapa musi być nowa? Iż zajmuje 8G i dysk nie wytrzymał takiego obciążenia i w końcu mapa padła ;p, i dlatego teraz mapa będzie do 3G i będzie ograniczenie do 20Tys kratek od spawnu.

 

Jakie zmiany nam przyniesie nowa mapa i serwer?:

- Całkiem nowy styl, styl średniowieczny.

- Całkiem nowe super zajebiste budowle.

- Działki na początek gry za FREE tylko 1, 2 itd... do zakupu.

- Każdy gracz będzie musiał budować pod styl serwera, czyli średniowieczny.

- Bardzo fajne (zajebiste) miasto ;) + zamek 100% Wykonanych przez nas!

- WhiteList która będzie włączona i będą wymogi aby się dostać m.i.n wiek, i dlaczego chcesz u nas grać.

- Więcej eventów...

- Nowa administracja, architekci + moderatorzy których szukamy.

- I jeszcze więcej ciekawych rzeczy, które warto zobaczyć lecz nie każdy się dostanie ;)

 

Więc niedługo zapraszamy.....

boom

Opublikowano

Serwer ruszył! Z całkiem zajebistą mapą stworzoną przez nas w 100% ;>

 

WhiteList w łączona aby uniknąć dzieci, tzn na whitelist są wymogi

 

Zapraszamy.... podania składać na MPC, lub na naszym forum (polecam nasze)...

boom

Opublikowano

[b]Nick: Skosas

 

Wiek: 16

 

Ile gram w minecrafta: Wystarczająco dużo :)

 

Czy posiadasz konto premium: Nie

 

Dlaczego EasyCraft, (min 3zdania):[/b] Czemu czuję się jak na wypracowaniu? Szukam po prostu serwera do grania bo samumu nudno.

Opublikowano

Siema, wiem ten server, gralem raniej. Server jest ZAJEBISTY! ;] Mila atmosfera, administracija ogarnieta. Moge prosic o dodanie mnie do WL? Nick; BuLi11

Wiek; 14

:) Dziekuje, Pozdro! :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...