Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogarnięta Administracja] [Odnowa] [Mapa na styl McSpeed !] [Dedyk] [24/7] [PL] [WL ON] FastMC. Nowy Polski serwer


dawidsj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam takie jedno pytanie jakim prawem ktokolwiek przywłaszczył sobie mój nick "Slaiss" ? Skoro konto premium z tym nickiem należy do mnie ? Byłbym wdzięczny za wyjasnienie.

Opublikowano

Wszyscy dodani. Zapraszamy więcej osób. Wtedy będzie milej :). Nie ściągnąłem prezentacji tylko znalazłem gdzieś w necie generator. A nawet jeśli powiedzmy żę bym ściągnął to dlaczego przez to serwer jest śmieszny ? Nie rozumiem wypowiedzi kilku osób na ten temat.

dodaj czarek10
Opublikowano

Mam takie jedno pytanie jakim prawem ktokolwiek przywłaszczył sobie mój nick "Slaiss" ? Skoro konto premium z tym nickiem należy do mnie ? Byłbym wdzięczny za wyjasnienie.

Sprawa już wyjaśniona. Tylko nie wiem w czym Ci to przeszkadzało jak i tak nie grasz na tym serwerze.

Wszyscy dodani. Zapraszamy !!

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Sprawa już wyjaśniona. Tylko nie wiem w czym Ci to przeszkadzało jak i tak nie grasz na tym serwerze.

Wszyscy dodani. Zapraszamy !!

Sprawę uznam za wyjaśnioną, kiedy mój nick z niknie z listy adminów w tym temacie. Po drugie przeszkadza mi to, ponieważ podajesz mój nick bez mojej wiedzy i nie życzę aby ktoś się pode mnie podszywał. A po trzecie poproszę o dostęp mojego nicku. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...