Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogarnięta Administracja] [Odnowa] [Mapa na styl McSpeed !] [Dedyk] [24/7] [PL] [WL ON] FastMC. Nowy Polski serwer


dawidsj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznę od informacji ogólnych

:)

Serwer Otwarty: 24/7 !

Każdy ma czas grać w innych porach

;)

Ilość Slotów: 15

Z czasem dokupione będą sloty, ale narazie nie mamy zbyt dużych funduszy.

Client: 1.8.1 !

Ponieważ nie ma 1.9 oficjalnego

;))

Typ Serwera: RP

Serwer Role Play, czyli taka jakby zabawa w prawdziwe życie.

Whitelist: Włączona !

Aby się na nią dostać trzeba napisać podanie na naszym forum lub w tym temacie jaki ma być dodany nick

:)

Premium: Wyłączone !

Niech gra każdy. Zero dyskryminacji !

:D

Piekło: Wyłączone.

Chcemy zapewnić graczą jak najlepszą grę. Piekło wyłączone żeby ograniczać lagi. Juz niedługo będzie włączone !

Moby: Włączone.

Bądźcie gotowi ;]

PVP: Włączone.

PVP Zostało włączone dla urozmaicenia wam gry, a także by zbliżyć serwer do prawdziwego RP

:)

Zwierzęta: Włączone !

Nie każdego będzie stać na wełnę czy skórę. Trzeba sobie radzić.

Autozapis mapy: Włączone !

Włączony. Nie możecie się przecież bać że stracicie itemy

:)

Administracja

 

[HeadAdmin] Dawidsj - Edytuje pluginy, konfiguruje, gra na serwerze. Ma najcięższą robote. Niestety to ja

happy.gif

[Majster] Czariii - Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

[OnaAdmin] Pestka -Zajmuje się podstawowymi sprawami serwera!

 

 

Rangi na serwerze:

Head Admin - Najważniejsza ranga na serwerze, nadzoruje serwer pomaga graczom.

Majster - Ważna funkcja w Teamie serwera, panuje nad serwerem i utrzymuje porządek

OnaAdmin - Ważna funkcja w Teamie serwera, panuje nad serwerem i utrzymuje porządek

V.I.P - Ktoś kto zakupił vip'a, ma dodatkowe funkcje (więcej niż zwykły gracz) ;p

Architekt

Budowniczy

Farmer

Mieszkaniec

Osadnik

Można też kupić swoją własną range !! Wystarczy się skontaktować ze mną i za odpowiednią opłatą można ją otrzymać

TeamSpeak3:

teamspeak3.jpg

iP TeamSpeak3:

ts3.ts-poland.pl

Niestety nie mamy jeszcze swojego ts'a i go wypożyczamy. Ważne że on wgl. jest

:). Nasz kanał ma numer 350 i hasło do niego jest po zalogowaniu się na serwerze.

Opis:

- Jest to serwer role play. Na serwerze jest dużo pluginów jednak wszystkie są używane. Nie ma takich które by bez sensu leżały w plikach serwera. Oczywiście jak każdy serwer ma swojego Admin Shopa, spawn, działki, duże miasto i przyjemną atmosferę. Każdy Admin w miarę swoich możliwości obsługuje każdego gracza, daje mu działkę czy odpowiada na pytania. Nasz serwer ma swoje forum dzięki któremu będziecie się dowiadywali najnowszych infomacji,a także będzie mogli pisać podania na rangi które dają wam większe przywileje

:).

Ip:

188.165.221.175:25581

 

Serdecznie Zapraszam!

 

Jak już wyżej wspomniałem na serwerze jest whitelista włączona. Proszę pisać na forum lub w tym temacie, jakie mamy dodać nicki, a je szybciutko dodamy. Zapraszamy wszystkich !!

 

Jeżeli ktoś chciałby wspomóc nasze finanse przeznaczone na serwer, proszę pisać mi na PW. Oczywiście otrzymacie VIPA czy swojąwłasną rangę

:)

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy dodani. Zapraszamy do gry !! Tooomasz dzięki że masz takie dobre zdanie na temat mojego serwera ;d

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Proszę o dodanie Cocher,Wilkus,Zenny dziękuje z góry ;)

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

Wszyscy dodani. Zapraszamy wiecej osob :D. Co do ciebie ActiveJet to moby są włączone. Nether będzie tylko na razie chcemy zobaczyć czy serwer uciągnie bez lagów wszystko i stopniowo włączamy. A PvP kiedyś było, ale było tyle skarg że to w ogóle żenada jakaś była. Czekamy na więcej osób !!!! :D

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...