Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][RP + SURVI + FB][200 slotów] Nether


rangal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj MrPrezes

@edit

Serwer jest miodzio po prostu epicki Bardzo miła atmosfera i admini uwielbiam takie serwery wielki Plus +++++

12674.png Zapraszam
Opublikowano

a na jaką wersję jest ten serwer bo ja mając 1.00 nie mogę wejść

-----------Cycu nie bój żaby ------------

Opublikowano
*to ze czasami laguje

*to ze mapa jest trochę zniszczona bo jest wiele dziur w która można wpaść( przydało by się wymienić mapkę surowcowa i do polowań)

Polecam naprawdę wszystkim serwer ,i warto zagrać Pozdrawiam Farciash

 

Serwer laguje juz przy 15 osobach :(

Mapka zniszczona? : ) zapraszam po gravel i sand na miasto :D

Nukereq.png
Opublikowano

pulping wcale nie laguje przy 15 osobach jedynie gdy ktoś sobie "zwiedza mapę " czyli biegnie cały czas prosto i myśli , że jest fajny a to strasznie laguje serwer ponieważ mapa musi stale się generować

 

mapa zniszczona bo nikt nie zwraca uwagi na tabliczki na spawnie itd np. pisze nie stawiać skrzyń blisko spawnu a tu co ? spawn obudowany dookoła ^^

 

nowa mapa ? powiedz to ludziom którzy budują np na survivalu lub kopalniach chyba się nie ucieszą ^^

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

Lagi pojawiają się ze względu na przestarzałe pluginy i boty atakujące serwer. Zajme się tym w tym tygodniu, aczkolwiek nie wiem dokładnie kiedy bo mam próbne matury więc czasu nie mam za dużo ;-) Pozdrawiam.

Opublikowano

Server bardzo fajny, posiada dużo slotów, i co najważniejsze jest zawsze dostępny.

 

PS

Proszę o dodanie mnie do White List'y, mój nick: danny

Opublikowano

jakubi1 patcher nie jest potrzebny możesz mieć czystego mc i też będzie działać jednak najlepiej ściągnąć klienta ponieważ wtedy na 90% będzie Ci działać a do tego ulepsza gre na serwerze ;D

 

a najlepiej wejdź na ts3 ip:Fragoff.pl a tam ktoś na pewno udzieli Ci pomocy ^^

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

zróbmy tak Jak macie jakieś problemy z serwerem czy coś to napiszcie a H@ : Rengal > pomoże wam lub jakiś gracz i każdy będzie zadowolony a jak będzie ktoś ponownie będzie miał ten problem to po prostu przeczyta sobie kawałek tematu ^^

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

SERWER NAPRAWDE GODNY POLECENIA, Ogrom Pluginów, Profesjonalne Podejście Do Graczy, Nic Tylko Grać ; )

Aśnaebaem..

Opublikowano

jakubi1 odsyłam Cię do strony serwera gdzie pisze

 

Jak zagrać? Witaj, aby zagrać u nas na serwerze powinieneś ściągnąć naszego klienta który jest poniżej, następnie wybrać w menu opcje: multiplayer. Po wejściu na serwer należy się zarjestrować wpisująć /register hasło. Zamiast słowa hasło wpisujesz swoje hasło ;)

=== WAŻNE ===

Pobierz klienta: KLIK

Lub patcher: KLIK

(on modyfikuje twoją CZYSTĄ kopie minecrafta, jeżeli nie masz czystego klienta to ściągnij naszego klienta zamiast patchera)

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

a serwera na 1.0.0 jeszcze nie ma ponieważ chyba jeszcze nie wyszły pluginy więc nie wiem co ludzie mają na myśli pisząc

 

"Pulping

 

a na jaką wersję jest ten serwer bo ja mając 1.00 nie mogę wejść "

 

żeby napisali to po jakimś czasie ale nie dzień po premierze najlepiej pisać coś typu " dawać kur*a serwa na ta wersje " będzie na 1.0.0 to Rengal na pewno o tym napisze na stronie i mpcforum

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...