Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][RP + SURVI + FB][200 slotów] Nether


rangal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale trochę szkoda że jak się zabijesz to tracisz itemy.

i181269_tress.png

 

:|: by Me :|:

 

Sygnaturki i

 

Avatary na

 

zamówienie

;)

 

[PW]

Opublikowano

Worm zawsze tak masz w minecrafcie pogadam z jarkiem żeby zrobił dla vipa coś takiego , że itemy po śmierci automatycznie chowają się do skrzyni ^^ może się uda to zrobić ;d

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

Podaj linka do clienta w opisie serwera :) Będzie dużo prościej.

Serwer jest wart uwagi. Ciekawie rozwiązany.

Bardzo podoba mi się opcja kupowania i wynajmowania działek. Możliwość zabawy w polowanie to kolejny plus.

Jeżeli mógłbym coś zasugerować to polecałbym zwiększyć liczbę Moderatorów, dodać widoczny link do clienta, troszeczkę rozbudować wioski, wyświetlać więcej komunikatów z przydatnymi informacjami.

Pozdrawiam :)

f.png

Opublikowano

Fifolski linku do strony dać chyba nie można bo tego zabrania regulamin mpcforum . Zaraz po wejściu na serwer powinno Ci wyświetlić na czacie aby pobrać klienta wejdź na stronę ... a jak nie działa to head admin dalej robi stronę ponieważ serwer jest nowy takie problemy mogą czasem występować .Napisałeś też "Jeżeli mógłbym coś zasugerować to polecałbym zwiększyć liczbę Moderatorów, dodać widoczny link do clienta, troszeczkę rozbudować wioski, wyświetlać więcej komunikatów z przydatnymi informacjami "

 

Jak wspominałem już wcześniej serwer jest nowy ma on raptem dwa tygodnie (około 10 dni ) więc raczej moderatorem nikt nie zostanie w tak szybkim tempie z czasem pewnie będzie jeszcze parę moderatorów czy adminów

 

Ja (wiX121) TATRA , Kiniusia228 oraz parę innych osób właśnie budujemy wioskę o nazwie vengard teraz nie mamy tam za wiele jednak z czasem rozbudujemy to na myślę całkiem ładne miasteczko

 

Link do klienta jest na głównej stronie jednak teraz główny admin (jareq) ją przebudowuje

 

Informacje są na respawnie / spawnie a jak ktoś pilnie potrzebuje czegoś się dowiedzieć to zawsze jest mile widziany na team speaku

nie reklemujemy serwerów minecraft w sygnaturkach RMCF1902

 

Oj tam , oj tam po prostu chciałem ich zaprosić na lepszy serwer :)

 

http://www.speedtest.pl/test/38018514

Opublikowano

Widać że chłopaki mają drobne problemy techniczne ze stroną i TSem :)

Czekamy na newsy

edit.

TS działa :)

 

Przepraszam, miałem dziś zakręcony dzien ;-) Dlatego to wszystko tak działa. Obiecuje że do weekendu wszystko będzie jak dawniej.

Strona postawiona. Z teamspeakiem mamy małe problemy. Ale do weekendu rozwiążemy ;)

Opublikowano

Poprosze o dodanie ;) :

 

PonyPmi92

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

prosicie o dodanie do whitelist? ;p ten serwer będzie miał whitelist'ę?

i181269_tress.png

 

:|: by Me :|:

 

Sygnaturki i

 

Avatary na

 

zamówienie

;)

 

[PW]

Opublikowano

Dodasz??? Mateush

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Bardzo Fajny Serwer , Pooooleeecam!

Jedyną Wadą Serwera Jest Brak Ich

Więc Serdecznie Polecam i Zapraszam

Nick W Grze: Mateush

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...