Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+FB] TheMineCraft/Craftujemy [JOBS] [REAKTYWACJA] [150s] [POPULARNY]


SpixXxel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer wydaje się fajny zobaczę jak pogram

 

@@edit: zamieszanie lekkie (taki haos) ale takto Spoko :P

sygnaturamojapierwsza.png

Sygna by my moja taka pierwsza

ps.ta z Messim była źle zrobiona ;)

Opublikowano

Serwer jest wspanialy , dodano pod wodne miasto ATLANTYDA ' doszedl nowy super moderator : kevin60 polecam , ciagle nowe eventy, konkursy itp . Szybka mozliwosc zarobienia na dzialke. I sa targi super , Pozdro :P

Opublikowano

Wypowiem się troszkę o KiemaKu

Kimeak na ch*ja oceniasz serwer Team Hackers?

Żal ci,że dostałeś na nim bana? Za nie ogarnianie admina? I za próbe zniszczenia serwera?

Serwer możę jest dobry ale admini nie ZNO-SZĄ konkurencji

Nawet przeprowadzili atak na serwer Team-Hackers niszcząc pół mapki.

Więc jak sami widzicie nie mają honoru: >:(

A KiemaK to sprzedawczyk bo był wiernie oddany Team Hackers

No i opóścił nas.

Nie mam do ciebie KiemaK wątów bo spoko byłeś :)

Fajny kumpel zawsze można było śię pośmiać posłuchać muzyki

No ale cóż. :)

Żegnam i pozdrawiam exu :P

EXPmIpC.gif

Opublikowano

@Kiemak_PL bo taki masz nick w MC

 

Więc wyżej wymieniony gracz miał u mnie admina przedtem jeszcze był VIP.

Ostatnimi dniami jak miał jeszcze Moderatora bawił czyli spawn mobów po nie 10 - 30 tylko 9999999

Serwer niewytrzymał i się wyłączył.

Następnego dnia Kiemak_PL kopiował jakieś budowle i skopiował tyle ze az był lag wiec nie było to parę klocków.

 

Więc stwierdziłem że ta osoba nie powinna mieć moderatora.

A tu nagle kiemak miał jeszcze Creative i zaczął stawiać na Atlantydzie TNT ale chłopak nie wiedział ze TNT jest zablokowane i mu nie wyszło wielko boom.

 

W następnym dniu wszedł na serwer i zaczął reklamować TMC BAN

Tyle mam do powiedzenia.

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Korn jest skończony . Jego serwery są żałosne. W dodatku nie umie się zachować.

Cd. Serwera to jest nieźle zlagowany i admini przestali go ogarniać.

:)
Opublikowano

Jest tu duzo prawdy do napisaliscie , ale tu macie napisac cos o serwerzee Craftujemy , a nie rywalizujecie to takimi dlugimi postami , idzcie sobie na PW , gg , skype :P , a na serwerze sa nowe plugi wbijac. POzdro

 

/Edit@ UP co ty opowiadasz na tym serwerze nie ma lagow , wszystko chodzi plynnie jak nalezy. A wiekszosc adminow tez musi sie uczyc zeby isc na studia :P

Opublikowano

ja pierdolę ogarnijcie się kurwa co wam Korn zrobił to wy mu zniszczyliście mapę i to wy Kurwa uważacie że to przez niego laggi będą nic on wam nie zrobił !

1326728565-U383707.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...