Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plota po wiosce poszła


Diosminex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chłopacy, chłopacy ^^

 

Lisica jest ładna, i sama już zaczyna do mnie startować.

 

Nie bd miał przejebane ;)

 

Lisica? Ona sama sie tak nazywa?

To widze że niezła dziwka z tej małej

63989389769756300986.png

Opublikowano

wgl. ty masz 16lat i jestes w 3gim? lol? chyba 15 powinieneś mieć.

 

pozatym niezle zryta banie masz jak do takich dzieci startujesz...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Zaleciało mi tu trudnymi sprawami, ale chuj.

Podejdź do nich, pogadaj, jeśli nie posłuchają to ich postrasz.

 

On juz sobie dawno poradził z tym ''problemem''

Nie chciało mi się czytać innych postów ;p

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

chodzisz do gimnazjum i masz kolezanke z podstawowki? ale pedofil

EJ cie dziecko pojebalo chlopak ma problem a ty wjezdzasz z takim kitem czlowieku zastanow sie i ogarnij emocje.

Opublikowano

Zaleciało mi tu trudnymi sprawami, ale chuj.

Podejdź do nich, pogadaj, jeśli nie posłuchają to ich postrasz.

 

On juz sobie dawno poradził z tym ''problemem''

63989389769756300986.png

Opublikowano

Lisica? Ona sama sie tak nazywa?

To widze że niezła dziwka z tej małej

Ja pierdole czemu od razu dziwka co? o.O

Właśnie dlaczego Lisica? :P

Opublikowano
Lisica jest ładna, i sama już zaczyna do mnie startować.

Niech zaczyna startować, coś jej nie podpasuje, sprzeda Cię do rodziców i będziesz miał przejebane. Z dziewczynami można coś robić, jak ukończą 15 lat, a nie są dziećmi z podstawówki.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

wgl. ty masz 16lat i jestes w 3gim? lol? chyba 15 powinieneś mieć.pozatym niezle zryta banie masz jak do takich dzieci startujesz...

 

Ps. Dobra nie sraj żarem.

 

Jest ciekawa i godna uwagi.

 

Nie startuje, może od tak gadam?

OndteAw.png


Opublikowano

Ja pierdole czemu od razu dziwka co? o.O

Właśnie dlaczego Lisica? :P

 

Normalne 12 latki nie nazywają siebie ''Lisicami'' no chyba że mieszkacie w DziFFka City

 

Niech zaczyna startować, coś jej nie podpasuje, sprzeda Cię do rodziców i będziesz miał przejebane. Z dziewczynami można coś robić, jak ukończą 15 lat, a nie są dziećmi z podstawówki.

 

 

Dokładnie, ale to już nawet nie chodzi o wiek, tu chodzi o dojrzałość psychiczną która jest najwazniejsza, znam 13 latke co wyglądem i obyciem przypomina 16 latkę ale to naprawde skrajne przypadki.

Wszystko zależy od rodziców.

63989389769756300986.png

Opublikowano

jak ładna to przypierdol

jak brzydka to poczekaj na rozwój sytuacji/powiedz im, że tobie żadna by nie dała bo nie masz chuja...

1375207970-U250359.png


Opublikowano

No ale bez przesady ... 12 latkę nazywać lisicą .

Gościu masz coś z nosem albo jesteś pedofilem , zostaw to dziecko ... A z tymi gośćmi może jednak pogadaj zamiast bić leszczy w okularach .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...