Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dostać darmowego Alistara ze skinem


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dokładnie Kayle była za koniec sezonu, a darmowe to Alistar i Tristana. Pewnie za jakiś czas jeszcze jakaś inna postać będzie darmowa, aby zachęcić nowych do gry. Bynajmniej mnie się tak wydaje.

 

 

Kayle się dostawało za rozegranie 10 draftów.

Opublikowano

@up WTF!? Ja nie grałem draftów. Założyłem wtedy konto bo kolega poprosił a mi się nie chciało grać i konto zostało i wtedy nie wiedziałem co to draft.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

A ja dalej ponawiam pytanie. Próbując zasubskrybować kanał na YT kliam że zezwalam na przegierowanie z google i biały ekran, F5 i error token.

Z Facebookiem to samo, tyle ze lajkuję wszystko i dalej mam ze nie jestem fanem..w wrrr

Opublikowano

tez nie dostaje z fb, trzeba byc na stronie lol zalogowanym ,czy moze konto fb musi miec ten sam mail rejestracyjny co lol konto zeby dostac ?

Opublikowano

To jesteś niedoinformowany bo przed chwilą zrobiłem to z fb i pisało że zostałem. Loguje do LoLa i mam tristane +skin

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

działa do dziś ? ja mam kupionego alistara więc dostane tylko skina ?

Działa i będzie działało. Nie zostanie Ci zwrócone IP. Chyba, że zakupiłeś Alistara do 2 tygodni przed aktywowaniem go za free. Dostaniesz do niego skina jeśli go masz, jeśli nie to także championa.

 

 

@Up

 

FB tristana z tego co wiem nie działa.

 

Działa i tak samo będzie działała :)

kranczerstudio1.png
Opublikowano

moderator lola a gówno wiesz o tej grze ta opcja jest już bardzo dawno jest także skin do tristany za free -,-

 

jak nie wiesz nic to lepiej o tym nie pisz .

Spójrz na date tego posta idioto... 24 wrzesień 2011!!!! to rok temu! a wtedy lol to było piskle :X i tą opcje wtedy dopiero wprowadzili . Odkop tematu+blame WTF

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...