Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] ClassGame


Precision

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja co odp. Masz przypał bo xtrapa masz za nowego do wersji silka. pograj w mario :P

Nick : ConaMore

LvL : 110FF

Class : Wizz/Clerc

Serwer : LifeSro

Gulid :Total Control ( REKRUTUJEMY )

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaq.jpg

Opublikowano

GM serwera napisał wyraźnie notkę że mają problemy właśnie z tym i to nie nasza wina. Teraz klient działa poprawnie więc można już grać normalnie.

b577e893e102f.png

Opublikowano

czytalem i poboawlem zrobic konto bez numerkow nic to nie dalo

 

@Edit.

problem polega na tym ze media jak sie wklei do silka to nie jest class server tylko blody rose i dlatego zarejestrowane konto na class niie dziala na blody

 

@EDit 2

czy moglbym prosic o wasz media dzialajacy na ktorym wy juz gracie na servie ?

Opublikowano

Możecie teraz wejść na serwer? Bo ja niby daje start i x-trap ztaje na initalizing... Step 1 i jest brak odpowiedzi :x

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

Możecie teraz wejść na serwer? Bo ja niby daje start i x-trap ztaje na initalizing... Step 1 i jest brak odpowiedzi :x

Ja tez nie moge wejsc na serwer mam to co kolega wyżej rozwiązał ktos już ten problem ?

Opublikowano

Mam problem. Mianowicie po kliknięci ikony "start" wyskakuje mi [Error code (5)]. Wie ktoś co może być powodem problemu?

 

@Edit:

Poradziłem sobie :) jest ok :D

Opublikowano

Maszyna jest prawdopodobnie na 1000 ludzi. Non stop wywala około 150 graczy, admin pisze non stop o kupowaniu silkow gdzie niby cala kwota idzie na modernizacje serwera, nie oszukujmy się w 1 dniu działalności serwera miał wystarczająco dużo $ z silkow na serwer który spokojnie pociągnął by 2000 bez najmniejszego laga ...

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Prosze państwa

Przy Launcherze macie takie 2 downloady ... pobierzcie jedynke i wklejcie do folderu z silkiem i będzie gites majonez.

Pomogłem daj +

Enjoy :D

w88imr.jpg2hqgk76.png

Samp Server PCS player and Dead Space Fan

Zbieram + i -

Nick:StedoZa [ _Ki3p_(Sprzedany)]

Lvl 90(Wciąż rośnie)

Class Wizz/Cler

GuildCreated2Kill

Rekrutacja to gildi [ON] Zapraszam w grze lub GG 26184418

Opublikowano

a ja byłem sobie na Jangan Fortress War, ale przegrany ;/ i przed chwilą wszystkich wywaliło.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

A mnie nie wywaliło ani razu :) Jak jest jakiś polak szukający gildi to pisać do dED :) Chętnie przyjmiemy.

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...